escort alanya

Rüyada “ Kabede Namaz Kılmak ” Görmek

Kabede Namaz Kılmak
Rüyada kabede namaz kılmak görmek neye delalet eder. Rüyada kabede namaz kılmak görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada kabede namaz kılmak görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Kabede Namaz Kılmak

Rüyada kabede namaz kılmak hayırlı ameller ve bereket ile kısmetinizin maddi ve manevi artacağı iş hayatınızda yükseleceğinize çevrenizdeki sıkıntılı kişilere maddi ve manevi yardımlarda bulunacağınıza yorumlanır.Rüyada Kabe’de namaz kılmak her türlü musibetlerden ve düşmanlardan korunacağınız da delalet eder.Rüyada kabenin yıkıldığını görmek ise büyük din alimin vefat edeceğine dünyevi hayattan göç edeceğine tabir edilir.Rüyada kabede vakit namazını yanlış kıldığını görmek düşmanlarınızın sizin hakkında planlar ve sinsi düşünceler içinde olduğu fakat Allah’ın izni ile muvaffak olamayacaklarına delalet eder.

Rüyada Kabe Görmek İmamı Nablusi Yorumu İçin Tıklayın…

Rüyada Kabeyi Görmek

Rüyada kabe görmek her türlü arzu ettiğiniz murat ve isteklerinizin gerçekleşeceğine yorumlanır.Rüyada kabeyi  görmenin bir çok hayırlı yorumu vardır, bekar bir kimsenin hayırlı bir eş ile evleneceği, iş hayatınızda yükseleceğinize ve tüm şerli düşmanlardan korunduğumuza yorumlanır.Rüyada kabeye bakarak ağladığını görmek gelmiş geçmiş tüm günahların için af dilediğine yorumlanır ve rüyada kabeyi ağlayarak tavaf ettiğini görmek bütün günahlarının af olduğuna ve hidayete erdiğine işaret eder.

Rüyada Umreye Gittiğini Görmek

Rüyada umreye gitmek hayırlı kısmetlerin geleceğine maddi ve manevi tüm sıkıntılardan kurtulacağınızı ve düşmanlarınızın şerrinden korunacağınız işaret eder.Aynı zamanda rüyada kabede tavaf etmek düşmanlarınızın şerrinden korunarak onlara karşı galip geleceğinize yorumlanır.

Rüyada Hacca Gittiğini Görmek

Rüyada hacca gittiğini görmek rüya sahibinin gelmiş geçmiş tüm günahlarının af olacağı ve sadece kul hakkının af olmayacağına delalet eder.Rüyada hac gibi mübarek bir görevin yerine getirdiğini görmek nasip ve kısmetlerin izin açılacağına ve hayırlı ameller ile yaşayarak hidayete ereceğinizi yorumlanır.Rüyada hacca gittiğini görmek bütün düşmanlarınıza karşı galip geleceğinize de delalet eder.

Rüyada Beytullahı Ziyaret Etmek

Rüyada beytullahı ziyaret ettiğini görmek hayırlı bir ömür yaşayacağınıza ve halk arasında sevilen sayılan kişi olacağınıza çevrenizdeki kişiler tarafından övülüp sevilen ve saygı duyulan kişi olacağınıza yorumlanır.

Rüyada Kabede Tavaf Etmek

Rüyada kabede tavaf ettiğini görmek Allah’ın izni ile tüm muradının  gerçekleşeceği bekar bir kimsenin rüyada Kabe’de tavaf ettiğini görmesi hayırlı bir kişi ile evlilik yapacağı evli çocuğu olmayan kişinin Kabe’de tavaf ettiğini görmesi hayırlı takvalı bir evlat sahibi olacağına delalet eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

  1. gaffari karabak dedi ki:

    merhaba rüyamda eşim ve çocuklarım la kabede cuma namazı kiliyoduk birdenbire gokyuzun de peygamber efendimizin ısmini gördüm anlamı ne olabilir kolay gelsin hocam

    1. admin dedi ki:

      Merhaba Gaffari bey rüyanız hayır olsun rüyada kabede namaz kılmak, hayırlı ameller ve bereket ile kısmetinizin maddi ve manevi artacağı iş hayatınızda yükseleceğinize çevrenizdeki sıkıntılı kişilere maddi ve manevi yardımlarda bulunacağınıza yorumlanır.Rüyada Kabe’de namaz kılmak her türlü musibetlerden ve düşmanlardan korunacağınız da delalet eder.Rüyada kabenin yıkıldığını görmek ise büyük din alimin vefat edeceğine dünyevi hayattan göç edeceğine tabir edilir.