Rüyada “ Kadavra ” Görmek

Kadavra
Rüyada kadavra görmek, rüya sahibi için hayırlı bir rüya olmayıp kişinin işlerinin bozulacağına maddi kayıplar yaşayıp düzeninin bozulacağına işaret eder.

Rüyada kadavra görmek, rüya sahibi için hayırlı bir rüya olmayıp kişinin işlerinin bozulacağına maddi kayıplar yaşayıp düzeninin bozulacağına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin büyük umutlarla girdikleri işlerden hüsran, maddi ve manevi kayıplar yaşayacaklarına delalet eder. Rüyada kadavra görmek, kişinin şans ve talihlerinin bir anda kapanıp hangi işe yönelseler kayıplar yaşayacaklarına tabir edilmiştir. Görülen bu rüya kişinin kısmet ve rızkının azalmasına, işlerin azalacağına rivayet edilmiştir. Rüyada kadavra görmek,kişinin sebebini anlamadığı bir şekilde her şeyin kötü yönde gelişeceğine,stres yaşamaya yorulmuştur. Bu rüyayı görenlerin maddi zorluklardan kaynaklı ailevi sorunlar yaşayıp kavga ve kırgınlıkların olacağına yorumlanır. Rüyada kadavra görmek, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Kadavra Görmek Ne Demek

Rüyada kadavra görmek, rüya sahibinin sorun ve sıkıntılarla boğuşacağına işlerde bozulma yaşanacağına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin isteklerinin gerçekleşmesinin çok zor olmasına delalet eder. Görülen bu rüya kişi için uyarıcı niteliğinde bir rüya olup kişinin atacağı adımları dikkatli seçmesi gerektiğine tabir edilmiştir. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin çevresinde ki art niyetli insanlara karşı gözünü açık tutması gerektiğine rivayet olunur.

Rüyada Kadavra Dikmek

Rüyada kadavra dikmek, kişinin yaptığı hatalı davranış ve tutumlardan pişmanlık yaşamasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin çevresindeki insanlara karşı yaptığı kırıcı hareketlerden uzak kalmasına delalet eder. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin olan bir olayın üstünü örtmeye çalışmak yada sır saklamaya tabir edilmiştir.

Rüyada Kadavralar Görmek

Rüyada kadavralar görmek, rüya sahibinin hakkaniyetten uzak bir yaşam sürmesine ve düşmanlarınca zarara uğramak olarak tabir edilmiştir. Bu rüyayı görenlerin iş ve özel yaşamında bela ve musibetler yaşayacağına işaret eder. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin maddi olarak zora düşeceğine delalet eder.

Rüyada Kadavra Kesmek

Rüyada kadavra kesmek, kişinin yanlış arkadaşlıklar yüzünden bile bile yanlışa sürüklendiği olarak tabir edilmiştir. Bu rüyayı görenlerin üzüntü ve keder yaşayıp moralmen çöküntü yaşayacağına işaret eder. Gören kişiler için uyarıcı olup yaptıkları hatalardan tövbe etmeleri gerektiğine delalet eder.

Rüyada Ceset Görmek

Rüyada ceset görmek, rüya sahibinin ticari ve ailevi yaşamındaki attığı yanlış ve hatalı adımlar yüzünden zor bir dönem yaşayacağına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin sıkıntı ve sorunlar yaşayıp huzurunun kaçacağına rivayet olunur.

 

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.