Rüyada “ Kadın Akıntısı ” Görmek

Kadın Akıntısı
Rüyada kadın akıntısı görmek neye delalet eder. Rüyada kadın akıntısı görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada kadın akıntısı görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Kadın Akıntısı Görmek

Rüyada kadın akıntısı görmek;  içinizdeki sıkıntılardan kurtularak rahata ermeye, çevrenizdeki insanlarla vakit geçirerek kafanızı biraz olsun dağıtmaya, eğlenceye düşkün olmanız sebebiyle sürekli hareket halinde olmanıza, uzun süreli seyahatlere çıkarak farklı insanlar la eğlenceli ortamlarda bulunmaya, oynadığınız kazanç getiren oyunlardan yüklü miktarda kazanç elde ederek malınızı karlı işlere yatıracağınıza yorumlanır. Rüyada bir kimsenin kadın akıntısı ya da kan geldiğini görmesi, helal yoldan kazanmadığı malları kaybedeceğine sıfırı tüketeceğine, sil baştan hayatını yeniden kuracağına işaret eder.

İslami rüya alimlerine göre rüyada kadın akıntısı görmek; bir çok anlamda şekillendirilen bu rüya genel olarak bakıldığında hayra ve kısmete işaret eder. Bu rüyayı gören kimselere hayata sıkı sıkı tutunarak azmi ve kararlılığı sayesinde bir çok zorlu işlere göğüs gelir, sevdiklerinden gördüğü maddi ve manevi destek sayesinde her anlamda başarılı olarak kısa zaman da zirveye ulaşır. Rüyada görülen kadın akıntısı başka bir değişle sadık dosta, hastalıklardan ve kötülüklerden kurtulmaya, uzun seyahate çıkmaya, elinize geçecek olan yüklü miktarda paraya, değerli eşya gibi bir çok anlamda yorumlanır.

Ünlü rüya alimimiz Ebu Said El-Vaiz’e göre rüyada kadın akıntısı görmek; rüyaların aksine kötülüğe ve şerre işaret eden bu rüya kişinin başının dertten ve belalardan hiç kurtulmayacağına, aksiliklerin ve kötülüklerin yakasını hiç bırakmayacağına, yaptığı her işte başarısız olarak kısa zaman da çevresindeki insanların güvenlerini kaybetmelerine sebep olacağına yorumlanır. Bu rüyayı gören kimselere tövbe ederek Allah’ı tealaya sığınır, onun yolundan giderek onun makbul kulları arasına girmeye hak kazanır.

Rüyada Vajinadan Akıntı Gelmesi Görmek

Rüyada vajinadan akıntı geldiğini görmek; rüya sahibinin maddi sıkıntı yaşayacağına ve büyük bir borca gireceğine işaret eder. Rüyasında vajina akıntısı gören kişinin kendisini üzecek haberler alacağına, duyacağı sözler nedeniyle aşırı derecede kızıp sinirleneceğine adeta çıldıracağına işaret eder.

Rüyada Beyaz Akıntı Görmek

Rüyada beyaz akıntı görmek; rüyayı gören kimsenin geçici olarak rahatsızlık geçireceğine, belli bir süre iş hayatından ve sevdiklerinden ayrı kalarak yaşayacağına, onu seven insanların desteği sayesinde kısa zaman da eski sağlıklı hayatına geri dönerek yarım bıraktığı yerden hayatını devam ettireceğine, yardım severliği sayesinde bir çok insanın rahata kavuşmasına vesile olmuş onu seven kişilerin gönüllerinde taht kurmuştur. Bu rüya aynı zaman da hayırlı bir kısmete, yüklü miktarda gelecek olan paraya yorumlanır.

Rüyada Sarı Akıntı Görmek

Rüyada sarı akıntı görmek; olumlu güzel rüya olduğu kadar kişinin kısmetini de içeren rüya sembolüdür. Bu rüyayı gören kimseler hayatının her köşesinde daima başarılı olur, mutluluk kapısını hiç bırakmaz, hayatta elde edemeyeceği hiç bir şey yoktur hayata hep dolu tarafından bakarak gerek kendisini gerek ise çevresindeki insanları olabilecek zorluklara karşı dik duracak, göğüs gelecek konuma getirir. Bu rüya aynı zaman da kişinin eline geçecek yüklü miktarda paraya, servete konmaya, ihtiyaç sahibi kimselere yardım etmeye işaret eder.

Rüyada Vajinadan Sarı Akıntı Gelmesi Görmek

Rüyada vajinadan sarı akıntı geldiğini görmek; rüya sahibi için esenliğe ve huzura kavuşmasına tabir edilir. Rüyasında vajina akıntısı gören kişi, tüm acılarından, kırgınlıklarından, üzüntülerinden ve dertlerinden kurtulacak, sadece kendisine değil çevresindeki kişilere de faydası olacaktır. Rüyada vajinadan sarı akıntı geldiğini  görmek, helal kazanç elde etmek, huzurlu şekilde ekmek yemek, gönül zenginliği ve huzur anlamın gelir.

Rüyada Adet Kanaması Görmek

Rüyada adet kanaması görmek; bir kadının rüyasında adet görmesi, içindeki yaratıcı gücün yükseldiğini; yeni ve güçlü fikirler üreterek ya da sağlıklı ve yapıcı kararlar vererek, yaşamını güzelleştirme olanaklarını elde ettiğini gösterir. Rüyasında adet kanaması olduğunu gören kişinin karakterinin gerek iş hayatında gerekse çevresinde güçlü ve iktidar sahibi olduğuna işaret eder.

Rüyada Kadın Akıntısı Görmenin Psikolojik Anlamı

Rüyada kadın akıntısı  görmenin birden fazla şekilde farklı yorumları vardır. Gerçek hayattaki anlamıyla birebir aynı yorumu içeren kadın akıntısı  rüyasını sizler için sitemizde ayrıntılı bir şekilde dile getirdik. Kadın akıntısı sembolü içeren  tüm rüyalarınızın yorumlarınızı sayfamızda paylaşabilir aynı gün içinde yorumlarınızın cevabına ulaşabilirsiniz. Rüyada kadın akıntısı görmek; kişinin manevi alamda huzura ererek, hayatını şekle sokacağına, yaptığı hatalardan ders alarak hayatını ona göre şekillendireceğine, şeytanın vesveselerinden uzak Allah’ın makul kıldığı yollardan giderek mevlanın mümin kulları arasına girmeye yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.