Rüyada “ Kadın Dövmek ” Görmek

Kadın Dövmek
Rüyada kadın dövmek, kişi rüyasında birini dövdüğünü görür ise, bu genel de tersine yorumlar içerir. Gören kişinin yardımsever biri olmasına işaret eder.

Rüyada kadın dövmek, kişi rüyasında birini dövdüğünü görür ise, bu genel de tersine yorumlar içerir. Gören kişinin yardımsever biri olmasına işaret eder. Gördüğünüz bu rüya yumuşak huylu, iyi kalpli ve hoş görü sahibi biri olduğunuzu gösterir. İş ve sosyal yaşamınızda güç elde etmeye, başarı ve takdir edilmeye tabir edilmiştir. Bu rüyayı görenlerin çevresi tarafından saygı ve güzel bir isim ile anıldıklarına, girdikleri her işten alın akı ile çıktıklarına rivayet edilmiştir. Aynı zamanda görülen kişiye gösterilecek ilgiye, zor durumda olan bu kişiye karşı vefa ve yardım içerisinde olmak olarak da yorumlanır. Elde olan güce güç katmaya, maddi ve manevi olarak imrenilen bir yaşama kavuşmaya yorumlanmıştır. Rüyada kadın dövdüğünü görmek, ile ilgili farklı yorumlar için makalemizin devamını okuyabilirsiniz. Aynı zamanda konu hakkında görülen rüyalarınızı bizlere iletebilir, yorumunu isteyebilirsiniz.

Rüyada Kadın Dövmek Ne Demek

Rüyada kadın dövmek, rüya tabircilerine göre bu rüya tersine tabirler içermektedir. Görülen bu rüyanın esrarı, var olan mal ve mülkün değer kazanmasına, toplum içinde itibar görmeye işaret eder. Gören kişinin son derece nazik ve insanlara karşı yardımsever biri olduğuna delalet eder. Düşünüzde dövdüğünüz kişiye görede farklı anlamlar içermek ile beraber, yapacağınız hayra tabir edilir.

Rüyada Eşini Dövmek

Rüyada eşini dövmek, eşinizin tüm ihtiyaçlarını eksiksiz karşıladığınıza, hanımınıza karşı her zaman saygı ve hürmet gösterdiğinize yorumlanır. Kişi rüyasında tanıdık birini dövdüğünü görmesi, bu kişiye ihsan da bulunacağına delalet eder.

Rüyada Çaresiz Bir Kadını Dövmek

Rüyada çaresiz bir kadını dövmek, insanlar için hayır olacak bir kapı açmaya, sevapta bulunacağına işaret eder. Aynı zamanda fayda ve ihtiyaçları gidermeye, yardımda bulunmaya tabir edilir.

Rüyada Kadın Kadını Dövmesi

Rüyada kadın kadını dövmesi, tanıdığınız biri ise, bu kişi ile el ele vermeye, ortaklık kurmaya işaret eder. Zor zamanlarınızda size vefa gösterecek, iyilik yapacak birine tabir olunur.

Rüyada Kadın Tarafından Dövülmek

Rüyada kadın tarafından dövülmek, hoş tabir edilmemiş olup, ayıplanacak bir iş yapmaya, dışlanmaya işaret eder. Gören kişinin hatalı ve sorumsuz davranışları yüzünden eleştiri alacağına yorumlanır.

Rüyada Kadın İle Kavga Etmek

Rüyada kadın ile kavga etmek, erkek için yalnız bırakılmaya, dost ve arkadaş çevrenizden dışlanmaya işaret eder. Kadın için güzel bir arkadaşlık kurmaya, aile içinde yakın bir kadından yardım görmeye delalet eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.