Rüyada “ Kadın Memesi ” Görmek

Kadın Memesi
Rüyada kadın memesi görmek, alimler bu rüya hakkında farklı görüşler bildirmişlerdir. Gören kişi bekar ise, yakın zaman da evlilik yaşamasına işaret eder.

Rüyada kadın memesi görmek, alimler bu rüya hakkında farklı görüşler bildirmişlerdir. Gören kişi bekar ise, yakın zaman da evlilik yaşamasına işaret eder. Evli bir kadının bu rüyayı görmesi, kız evlat sahibi olacağına, evli bir adam için, eşinin yakın zamanda hamile kalacağına delalet eder. Hayır olarak yorumlanmış olan bu rüya, hizmetinizde bulunacak bir yardımcıya, işlerinizi kolaylaştırıp, yükünüzü hafifletecek birisine tabir edilir. Yapılan işlerde hayırlı olanı istemeye, çok çalışıp azim ederek güzel kazançlar sağlanacağını gösterir. Maddi olarak hiç bir sorununuzun kalmayacağına, dünyalık elde edeceğinize ve uhrevi olarak huzur içinde olmak olarak da yorumlanır. Aynı zamanda hanenizde bolluğun üstün olacağına, imrenilen ve örnek gösterilen bir aile yaşantısına kavuşmaya yorulur. Rüyada kadın memesi görmek, ile ilgili farklı tabirler için makalemizin devamını okuyabilirsiniz. Ayrıca konu ile alakalı rüyalarınızı bizlere yorum bölümünden iletebilirsiniz. Saygılarımızla…

Rüyada Kadın Memesi Görmek Nedir

Rüyada kadın memesi görmek, yeni çevre dost ve arkadaş edinmeye, evlat sahibi olmaya işaret eder. Bu rüya aile eşrafına, kız evlat sahibi olunacağına ve mal edinmeye delalet eder. Aynı zamanda işlerin açılıp, hatırı sayılır servet edinmeye, dünya yaşamının yanında ahirete hazırlıklı olmaya rivayet edilmiştir. Bazen de size şefkat ile yaklaşan, her zaman yanınızda olan birine tabir edilmiştir.

Rüyada Kadın Memesi Emmek

Rüyada kadın memesi emmek, rüya sahibinin iş yaşamına yorulan bu rüya, getirisi yüksek işler içinde olmaya işaret eder. Gören kişinin içinde olduğu iş kolunda güzel çalışmalar ortaya koyacağına ve zaman içinde konum ve mevki kazanacağına yorulur.

Rüyada Kadın Memesi Ellemek

Rüyada kadın memesi ellemek, şans ve kısmete delalet eder. Kişinin azim ve hırsı sayesinde hedeflerine bir bir ulaşacağına, gönlünde olana kavuşacağına tabir edilir.

Rüyada Kadın Memesi Okşamak

Rüyada kadın memesi okşamak, tedbir ve hazırlıklı olmaya yorumlanır. İş yaşamınızda alacağınız bir karar öncesi, alınan önlem ve tedbirlere işaret eder.

Rüyada Kadın Memesi Yalamak

Rüyada kadın memesi yalamak, büyük umutlar ile başlanılan bir işte ilk zaman beklenen başarının yakalanamayacağını bildirir. Görülen bu rüya sabır ve emek verdiğiniz sürece zaman içerisinde hedeflerinize ulaşacağınızı gösterir.

Rüyada Süt Dolu Kadın Memesi Görmek

Rüyada süt dolu kadın memesi görmek, bereketli bir yaşama, adımınızı attığınız her işten güzel sonuçlar elde etmeye yorumlanır. Bolluk içinde geçecek bir yıla, hayırlı evlat sahibi olmaya, takdir edilmek olarak da yorumlanmıştır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.