Rüyada “ Kadın Öpmek ” Görmek

Kadın Öpmek
Rüyada kadın öpmek, rüya sahibinin öptüğü kişiye göre farklı şekiller de yorumlanmış olup evli kişiler için yakınlık derecesine göre yorumlanmıştır.

Rüyada kadın öpmek, rüya sahibinin öptüğü kişiye göre farklı şekiller de yorumlanmış olup evli kişiler için yakınlık derecesine göre yorumlanmıştır. Bu rüyayı gören kişi bekar ise yeni bir gönül ilişkisi yaşayacağına delalet eder. Rüyada kadın öpmek, kişinin iş ve özel yaşamı ile ile çevresi tarafından övgü alan ve taktir edilen biri olmasına tabir olunur. Görülen bu rüya kişinin ticari yaşamı ile büyük başarılara imza atıp giderek maddi olanaklarını genişleteceğine rivayet olunur. Rüyada kadın öpmek, kişi eyer rüyasında annesini öptüğünü görür ise annesinden helallik alacağına, kız kardeşi öpmek sağlık sıhhate yorumlanır. Bu rüyayı görenler eşini öptüğünü görür ise eşine olan bağlılığına ve ona beslediği sevgiye yorumlanmıştır. Rüyada kadın öpmek, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Kadın Öpmek Ne Demek

Rüyada kadın öpmek, rüya sahibinin şans ve talihinin açılacağına girdiği işlerden alnının akı ile çıkmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin iş ve özel yaşamında rahat ve huzur içersinde olmasına delalet eder. Görülen bu rüya kişinin ailesi ile beraber hoş sohbet, güzel anlar yaşamasına rivayet olur. Rüyada kadın öptüğünü görmek, hayata renk katmaya, dert ve sıkıntılardan arınıp neşelenmeye tabir olunur.

Rüyada Kadını Dudağından Öpmek

Rüyada kadını dudağından öpmek, farklı şekillerle yorumlanmış olup kişinin nikahlı eşini öpmesi helale ve güzel olan şeylere yönelmesine işaret eder. Rüyasında tanımadığı bir kadını dudağından öpmek, yozlaşmaya, hatalara yönelmeye harama meyil etmek olarak tabir edilmiştir.

Rüyada Sarışın Kadın Öpmek 

Rüyada sarışın kadın öpmek, kişinin istek ve arzularına ulaşmasına emek harcamadan kazanılan para ve mülke işaret eder. Bu rüyayı görenlerin iş ve sosyal yaşamında talihin ondan yana olup girdiği her işte büyük başarılar kazanıp lüks bir yaşama kavuşmasına delalet eder.

Rüyada Ölmüş Kadını Öpmek

Rüyada ölmüş kadını öpmek, kişinin yaptıkları ile yanlış yollar içersinde olmasına hatalı davranışlar sergileyip kendisine ve çevresine zarar vermesine işaret eder. Bu rüyayı görenlerin yoldan çıkmış bir durumda olduğuna pişmanlık duyup tövbeye yönelmesine delalet eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

 1. Ali konak dedi ki:

  Hocam bankada gişede çalışan şişman bir kızı öptüm. Midem bulandı kustum yorumlar mısınız

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Ali bey Görmüş Olduğunuz Rüyanın Yorumu
   Rüyada şişman bir kadını öpmek, kişinin evli ise gözünün dışarıda olmasına bekar ise birden fazla kişiye ilgi duymasına işaret eder. Gördüğünüz rüyada geçmişinizde bir sır yada pişmanlık yaşadığınız bir olay olmasına delalet eder. Bu rüyayı görenlerin evli iseler eşine karşı suçluluk duygusu içersinde olması olarak da tabir edilmiştir.
   Allah Yar Ve Yardımcınız Olsun…