Rüyada “ Kadir Gecesi ” Görmek

Kadir Gecesi
Rüyada kadir gecesi görmek neye delalet eder. Rüyada kadir gecesi görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada kadir gecesi görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Kadir Gecesi Görmek 

Rüyada kadir gecesi görmek;  rüyayı görenin işlerinde, uğraşlarında, isteklerinde büyük bir başarıya ulaşacağına ve onun Allah’ın sevgili bir kulu olduğuna işarettir. Rüyada görülen mübarek göce tövbe ederek günahlardan arınmaya, şifa bulup hastalıklardan, kötülüklerden ve belalardan kurtulmaya yorumlanır. Bu rüya sahipleri yaptığı dualar ve hayırlı işlerle insanların sevgisini kazanarak onlara helal rızk kapılarını açılmasına vesile olur. Rüyada kadir gecesi görmek, dünya hayatından yana aradığını bulmaya ve ahiret hayatı için de hayır işleri yapmayı unutmamaya rivayet edilir.

İslami rüya alimlerine göre rüyada kadir gecesi görmek; tövbeler den ve günahlardan arınarak hayır kapılarının açılmasına, mevlaya yakın olup ibadetle secde etmeye yorumlanır.

Dini rüya alimlerine göre rüyada kadir gecesi görmek; problemlerden uzak bir hayat süreceğine, yağmura, alın teriyle elde edilen zenginliğe, ikili ilişkilerde muvaffakıyete, sağlıklı bir ömre, görgülü yaşlı akrabaya, aşk hayatının yolunda olduğuna, ferahlığa yorumlanır.

Ünlü rüya alimlerine göre rüyada kadir gecesi görmek; hayırlı dualara vesile olup günahlardan arınarak tövbe kapısını aralamaya, insanların sevgisini kazanarak huzura ermeye, geçmişini bir kenara bırakarak kendisine temiz ama hayırlı kapılar açmaya yorumlanır.

Rüyada Mübarek Gece Görmek

Rüyada mübarek gece görmek; hayırlı müjdeli haberler alıp gönül kapılarını aralamaya, güzel sözler işitip hanesine helal lokma götürmeye, insanların sevgisini ve saygısını kazanarak has etlikten ve yalandan uzak durmaya, başkalarına kötü söz söylemek yerine onları severek yaklaşmaya, İslamın şartlarını yerine getirerek Allah yolunda ilerlemeye doğruluktan şaşmamaya yorumlanır.

Rüyada Miraç Kandili Görmek

Rüyada miraç kandili görmek; helal rızka ve bol kazanca yorumlanır. Rüyayı gören kimsenin hayatında hiç sıkıntı çekmeyeceğine, maddi ve manevi anlamda huzura ereceğine, bulunduğu mevki ve makam sayesinde kısa zaman da yükselerek zirveye yükseleceğine yorumlanır. Rüyada miraç kandili görmek aynı zaman da güç ve kudret sahibi olmaya, yaptığı işlerde başarılı olmaya, insanların sevgisini kazanarak mevlanın gönül kapısını aralamaya secde etmeye yorumlanır.

Rüyada Regaip Kandili Görmek

Rüyada regaip kandili görmek; rüyada görülen regaip kandili günahlarınızdan arınarak tövbe etmeye, secde ederek başını secdeden kaldırmamaya, camide mübarek gecede dua ettiğini görmek, tövbe etmeye, pişmanlık duymaya, doğru yolu bulup kalplerini kırdığı dostlarının gönüllerini almaya, hak yolunda giderek helal lokma yemeye yorumlanır.

Rüyada Berat Kandili Görmek

Rüyada berat kandili görmek; sevinç ve güzellik anlamına gelir. Rüyayı gören kimsenin yaptığı dualarla gönül kapılarını aralayarak insanların sevgisini kazanır toplum tarafından ve ailesi tarafından sevilerek örnek kişi olarak gösterilir. Rüyada berat kandili ve diğer mübarek kandilleri görmek aynı zaman da İslamın şartlarını yerine getirerek doğruluk peşinde yürümeye, hayatını dua ile geçirerek ibadetlere ile tüm günahlarından arınmaya delalet eder.

Rüyada Kadir Süresini Okumak

Rüyada kadir süresini okumak; hayırlara ve güzelliklere yorumlanır. Rüyayı gören kimsenin bolluk ve bereket içinde yaşayarak maddi ve manevi anlamda sıkıntı çekmeyeceğine, büyük kar getiren işler yapıp kazancına kazanç katacağına, kendine Müslüman olmak yerine ihtiyaç sahibi kimselerle malının belli bölümünü paylaşarak kazancına bereket katmaya hayır işlemeye yorumlanır.

Rüyada Kadir Süresi Görmek

Rüyada kadir süresi okumak; düşmanlarından ve kötülüklerden uzak durarak sükunete ermeye, mutluluğun her daim olup hayatını bolluk bereket içinde yaşayacağına, ailesiyle hayır işlerine vesile olarak hayır sahibi insanların arasında yer almaya mevlanın ihtiyaç sahibi kullarına yardım ederek onların hayır dualarını kazanmaya işaret eder.

Rüyada Kandil Gecesi Görmek

Rüyada kandil gecesi görmek; büyük mutluluktur. Rüya sahibinin ihtiyacı olan maddi ve manevi gücü yakalayacağına, şansının açılacağına, korkularının, hastalıklarının ve sorunlarının da son bulacağına yorulur. Rüyada kandil gecesi görmek aynı zaman da çekilen sıkıntıyı, borcu ve hastalığı kolayca atlatmaya delalet eder. İşlerin hafiflemesine, kazancın artmasına, hayatın daha yaşanılır hale gelmesine ve kişinin mutluluğa kavuşmasına rivayet edilir.

Rüyada Kadir Gecesi Olduğunu Görmek

Rüyada kadir gecesi olduğunu görmek; rüyayı gören kimsenin amellerine ulaşarak  mevlanın hayır kapılarını açacağına, bir çok hayırlı işlere vesile olarak insanların sevgisini kazanacağına mübarek yerlerde Mevlaya secde edip dua ederek kendisini Allah yoluna adamaya onun makul kulları arasında olmaya yorumlanır. Rüyada görülen kadir gecesi en güzel ve en mübarek gecelerden biridir. Bu rüyayı gören kimseler mevlanın dua kapılarını aralayarak hayır işlemeye vesile olur.

Rüyada Kadir Gecesinde Oruç Tuttuğunu Görmek

Rüyada kadir gecesi oruç tuttuğunu görmek; kişinin dini vazifelerini yerine getirmeye çalışmasına, Allah katında manevi huzura ererek hidayete ermesine, Dünya malını bir kenara bırakıp yardıma muhtaç kimselere yardım yapmasına işarettir. Rüyada oruç tutmak aynı zaman da bolluğa berekete ermeye, sağlıklı mutlu hayat süreceğine, hane içerisinde yakın zaman da duyulacak olan müjdeli habere yorumlanır.

Rüyada Kadir Gecesi Namaz Kılmak

Rüyada kadir gecesi namaz kıldığını görmek; hayırlı ameller ve bereket ile kısmetinizin maddi ve manevi artacağı iş hayatınızda yükseleceğinize çevrenizdeki sıkıntılı kişilere maddi ve manevi yardımlarda bulunacağınıza yorumlanır. Rüyada kadir gecesi namaz kılmak her türlü musibetlerden ve düşmanlardan korunacağınız da delalet eder.

Rüyada Kadir Gecesi Görmenin Psikolojik Anlamı

Rüyada kadir gecesi görmenin birden fazla şekilde farklı yorumları vardır. Gerçek hayattaki anlamıyla birebir aynı yorumu içeren kadir gecesi rüyasını sizler için sitemizde ayrıntılı bir şekilde dile getirdik. Kadir gecesi sembolü içeren  tüm rüyalarınızın yorumlarınızı sayfamızda paylaşabilir aynı gün içinde yorumlarınızın cevabına ulaşabilirsiniz. Rüyada kadir gecesi görmek ya da kadir gecesinde dua etmek; rüya sahibinin hayırlı işler yaparak insanların hayır duasını alacağına, kötülüklerden ve günah olan şeylerden uzak sade ve temiz bir hayat yaşayacağına, tüm dilek ve arzularına kavuşarak mutluluğa ereceğine yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

  1. emine dedi ki:

    rüyamda beraat kandili için annemin yemek yaptığını gördüm. Kurufasulye ve biber dolması capcanlı iştah açıcı şekilde çokı lezzetli gözüküyordu. Ben işten geç çıktığım için yanıma alıcam diyordum.