Rüyada “ Kafa ” Görmek

Kafa
Rüyada kafa görmek, aydınlık bir geleceğe, saygınlığa işaret eder. Düş sahibini rızkının geniş, şansının açık olmasına rivayet edilir.

Rüyada kafa görmek, aydınlık bir geleceğe, saygınlığa işaret eder. Düş sahibini rızkının geniş, şansının açık olmasına rivayet edilir. Gören kişinin yaptıkları ile kısa sürede adının saygınlık göreceğine, toplum nezdinde ki itibarına delalet eder. Uzun süredir hayali kurulan planların hayata geçirileceğine, yapılanlar sayesinde şan ve üne kavuşulacağını belirtir. Alimlere göre bu rüya, kişinin aklı ve becerilerine yorumlanır demişlerdir. Mantıksal hareket etmeye, bedenen çalışmak yerine, yönetici ve idareci konumunda olmaya tabir edilir. Aynı zamanda eğitim hayatınızda ki başarıların tüm hayatınıza olumlu şekilde yansıyacağına yorulur. Rüya sahibi için attığı her adımda hayır bulmaya, olaylara duygusal yaklaşmak yerine, mantıki yaklaşımlar içerisinde olduğunuzu gösterir. Bazı alimlere göre ise, devlet reisine, fikir ve düşünceleri ile sizi yönlendiren birisine yorumlanmıştır. Rüyada kafa görmek diyanet yorumları için yazımızı okuyabilirsiniz. Ayrıca konu ile ilgili bize bilgi ve görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Rüyada Kafa Görmek İhya Yorumu

Rüyada kafa görmek ihya yorumuna göre, içinde bulunduğunuz halktan itibar görmeye, akıllıca atılan adımları belirtir. Gören kişi için büyük bir kısmet ve saygınlık vardır. Rüyada elinde kafa görmek, insanlara hükmetmeye, bozulan işlerin düzen içerisine girmesine yorumlanır. Kişi düşünde kafasını öne eğdiğini görür ise, hata yapmaya, mahçup olmaya, pişmanlık yaşamaya rivayet edilmiştir. Rüyada görünüş itibari ile güzel görünen kafa görmek, mevki sahibi kişiler ile tanışmak olarak da yorumlanmıştır.

Rüyada Kopmuş Kafa Görmek

Rüyada kopmuş kafa görmek, veya kesik baş görmek, güç ve makam sahibi birinden görülecek destektir. Gören kişi için izlediği yolda yardım edecek, maddi destek sağlayacak bir ahbap olarak da tabir edilir. Rüyada birinin kafasının koptuğunu görmek, üzücü bir habere, bu kişi ile sorunlar yaşamaya rivayet edilir. Bazen de halk içindeki karışıklığa, isyan ve hayat pahalılığına yorumlanır. Rüyada kuru kafa yada kafatası görmek, korkuya, kuşku ve şüphe içinde olmaya işaret eder. Aynı zaman da bir olay karşısında duyulan endişe olarak da yorumlanmıştır.

Rüyada Kafa Kesmek Görmek

Rüyada kafa kesmek görmek, düşmana karşı zafere, iş yaşamınızda ki başarılar ile dolu kariyere tabir edilir. Rüyada kafa kestiğini gören kişi, rakiplerine karşı her daim üstün ve ileride olur. Rüyada kafanın büyüdüğünü görmek, kişi kendi kafasını büyüdüğünü görür, ise, her zaman girişimci ve ileriye dönük olmasına yorumlanır. Kişinin sürdürmek isteği bir yaşam sahip olacağını gösterir. Rüyada kafanın küçülmesi, kafanın küçüldüğünü görmek, zenginken fakir kalmaya, işlerin sarpa sarmasına, düşüncesizce atılan adımlara rivayet edilmiştir.

Rüyada Kafanın Delindiğini Görmek

Rüyada kafanın delindiğini görmek, hoş olmayan sözler duymaya, görünce hoşlanmayacağınız şeylerin varlığına işaret eder. Kişi için zor bir süreç ve sıkıntılı günlerin yakın olmasına delalet eder. Rüyada kafanın kanaması, görülenin aksine hayra tabir edilir. Kafanın kanadığını görmek, İş ve sosyal yaşamda büyük gördüğünüz kişilerden alınan öğüt ve desteğe yorumlanır.

Rüyada Kafa Parçalanması

Rüyada kafa parçalanması, acele ve düşüncesizce verilen kararlara işaret eder. Düş sahibinin aceleci ve kimseye danışmadan attığı adımlarda sıkıntı ve zarara uğrayacağına tabir edilir. Rüyada başkasının kafasının yarılması ise, borçtan kurtulmaya, dert ve sorunlu günlerin kısa zamanda sona ereceğine delalet eder.

Rüyada Bebek Başı Görmek

Rüyada bebek başı görmek, hayır olarak bilinir. Gören kişi için yapılacak bir hatadan son anda kurtulmaya, mutlu günlerin yakın olmasına delalet eder. Bazen de başarılarınız sayesinde iş yaşamınızda kısa zaman da tanınmaya, yıldızınızın parlamasına rivayet edilmiştir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.