Rüyada “ Kafes ” Görmek

Kafes
Rüyada kafes görmek Uğursuzluk, şanssızlık, kısmetsizlik, gam, keder, kasavet olarak yorumlanır.

Rüyada Kafes Görmek; Rüyada kafes görmek  Uğursuzluk, şanssızlık, kısmetsizlik, gam, keder, kasavet olarak yorumlanır.Ruhun sıkılacağı, çarelerin bulunamayacağı, rüya sahibinin sıkıntıdan ve korkudan tabiri caizse dudağı uçukla nacağını anlamına gelir.Rüya sahibi yaşamış olduğu iş stresinden dolayı sıkıntılara girmiş olup çare yolu arayışı peşine düşmüştür.Aynı zamanda kafes mahkumluk anlamına da gelir.

Rüyada Boş Kafes Görmek; Rüyada boş kafes görmek rüya sahibinin Sorunlarının  ve terslikler inin ardının arkasının kesilmeyeceği şeklinde ifade edilir. Rüya sahibi bir türlü üzerindeki sıkıntıları atlatamamış olup sürekli yeni bir yol arayışı peşine düşmüştür.

Rüyada Kafeste Kuş Görmek; Rüyada kafeste kuş görmek rüya sahibinin iş hayatında büyük bir rakibi olduğunu ve kendisininde bundan nasıl kurtulabileceğini delalet eder.Aynı zamanda kafeste kuş görmek bir bekleyişin de habercisidir.Kişi uzakta olan ya da ceza evinde olan bir  yakınının müjdeli haberini beklemektedir.

Rüyada Kuş Dolu Kafes Görmek; Rüyada kuş dolu kafes görmek kısmet olarak değerlendirilir. Rüya sahibinin kazançtan yana şansının açılacağına, elinin bolluğa ve berekete kavuşacağına, yüzünün güleceğine, rahatının, keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine işaret eder.Bu da rüya sahibini maddi ve manevi anlamda huzura esenliğe erdirir.

Rüyada Kafes Almak; Rüyada kafes almak Rüyayı gören kişinin,  iş hayatında ve aile hayatında her şeye olumlu bir bakış açısıyla bakan, yaşanan sorunlara akılcı çözümler arayan ve insanlara her şeyin başının sağlık ve mutluluk olduğunu söyleyen bir kişi olduğuna tabir edilir.Rüyada kafes görmek rüya sahibinin içinden çıkamayacağı bir takım düşüncelerin ve durumların içine gireceği maddi ve manevi sıkıntılar çekip hayatının alt üst olacağına iş hayatında yaşayacağı olumsuzluklara yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.