Rüyada “ Kahin ” Görmek

Kahin
Rüyada kahin görmek, gelecek odaklı olmayıp, günlük yaşamaya, sorumsuz davranışlar içerisinde olup, boş işler peşinde olmaya işaret eder.

Rüyada kahin görmek, gelecek odaklı olmayıp, günlük yaşamaya, sorumsuz davranışlar içerisinde olup, boş işler peşinde olmaya işaret eder. Gören kişinin kendisine fayda sağlamayacak işlere yönelmesine, hayal dünyasında yaşayarak, pişman olacağına delalet eder. Hayal kırıklığı yaşanacağına, iş veya sosyal yaşamınızda kandırılmaya, aldatılmak olarak tabir edilir. Bazen de geçmişte birliktelik yaşanılan biri ile tekrar görüşmeye, hayatınızı birleştirmek adına karar alınacağına rivayet edilir. Aynı zamanda umut bağlanılan, çok istenilen bir olayda hayal kırıklığı yaşamaya, hüsran ile sonuçlanacak bir işe yorumlanır. Bazı alimlere göre ise, sapkınlığa ve yoldan çıkmaya, hak yolundan uzaklaşmaya yorumlanmıştır. Bir an önce yapılan yanlıştan dönülmesi gerektiğine, tövbe edilmesi ve hataların telafi için uğraş verilmesi gerektiğini bildirir. Rüyada kahin görmek, ile ilgili farklı yorumlar için makalemizin devamını okuyabilirsiniz. Konu ile alakalı rüyalarınızı bizlere aşağıdaki yorum bölümünden iletebilir, tabirini isteyebilirsiniz.

Rüyada Kahin Görmek Ne Demek

Rüyada kahin görmek, düşünde yaşamınız ile haber veren, gelecek ile ilgili bilgi veren birine görmek, hayırsız amele ve hüsran yaşamaya işaret eder. Gördüğünüz bu rüya yanlış çevre ve hatalı bir yolda ilerlemeye, gittiğiniz yolun doğru olmadığına delalet eder. Amaçsız ve gelecek odaklı olmayan işlere yöneldiğinizi gösterir. İlerleyen yaşlarda bu durumdan üzüntü ve pişmanlık içinde olacağınıza yorumlanır.

Rüyada Kahine Soru Sormak

Rüyada kahine soru sormak, ruhi olarak duyulan sıkıntıya, huzursuz ve depresif bir kişiliğe bürünmeye işaret eder. Görülen bu rüya ailevi ve iş yaşamınızda son zamanlarda alacağınız darbe ve sorunların varlığına delalet eder.

Rüyada Müneccim Görmek

Rüyada müneccim görmek, iki farklı anlam taşıyan bu rüya, genel olarak gereksiz ve saçma sapan işlere girmeye işaret eder. Bazen de konusunda uzman birine, öğretici ve ilim sahibi birine delalet eder.

Rüyada Medyum Görmek

Rüyada medyum görmek, saygı duyup, öğütlerini dikkate aldığınız biri ile istişare içinde olmaya işaret eder. Görülen bu rüya bu kişinin yönlendirmeleri sayesinde başarı ve kazanım elde edileceğini gösterir.

Rüyada Medyum Olmak

Rüyada medyum olmak, izlenilen yanlış yollar nedeni ile aile kavga ve eleştirilerine işaret eder. Aynı zamanda maddi kayıp yaşanacak, tecrübeniz olmayan işlere yönelmeniz olarak da yorumlanmıştır.

Rüyada Falcı Görmek

Rüyada falcı görmek, yok yere canınızın sıkılmasına, gereksiz sorunları gözünüzde fazlaca büyütmeye işaret eder. Gören kişi için daha rahat olması gerektiğini bildirir.

Rüyada Fal Baktırmak

Rüyada fal baktırmak, harama yönelmeye, hak yolundan sapmaya işaret eder. Gören kişi için uyarı anlamında olan bu rüya sonu kötü sonuçlar verecek bir iş içinde olduğunuzu gösterir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.