Rüyada “ Kan Almak ” Görmek

Kan Almak
Rüyada kan almak, alimler tarafından geniş çaplı olarak tabir edilmiş olan bu rüya gören kişiye göre farklı tabir edilmiştir.

Rüyada kan almak, alimler tarafından geniş çaplı olarak tabir edilmiş olan bu rüya gören kişiye göre farklı tabir edilmiştir. Genel anlamı ile hayra yorulan bu rüya, yaşanılan toplumda amir yada yönetici olmaya, kişiye emanet edilen bir eşyaya delalet eder. Bu rüyayı görenlerin şikayet ettiği, sıkıntı yaşadığı sağlık sorunlarından arınacağına işaret eder. Kan alınan kişi genç ise, rüya sahibine düşmanlık eden birine üstün gelmeye, ihtiyarsa yakın bir dost edinmeye rivayet edilmiştir. Ayrıca mahpus birinin bu rüyayı görmesi, tutsaklıktan kurtulmaya, hastanın şifa bulacağını bildirir. Bazen de bu rüya kişiye dert olan, üzüntü ve tasa içinde bırakan bir olumsuzluğun yakın zaman da sona ereceğine yorumlanır. Rüyada kan aldırdığını görmek, ile ilgili farklı tabirler için makalemizin devamında okuyabilirsiniz. Konu ile alakalı rüyalarınızı bizlere iletebilirsiniz.

Rüyada Kan Almak İslami

Rüyada kan almak islami yorumuna göre, rüya sahibinin vücutta sağlık ve sıhhatte olmaya, em ruhi hemde fiziki olarak güzel bir yıl geçirmeye işaret eder. Gören kişi için kendisine bırakılan emanet bir eşyaya gereken özeni göstermesi gerektiğini bildirir. Gördüğünüz bu rüya sizi sıkıntıya sokan kötü huyları bırakmaya, yaşamınızdan olumsuzlukları çıkarmaya, tazelenmeye rivayet edilmiştir.

Rüyada Vücudundan Kan Aldırmak

Rüyada vücudundan kan aldırmak, afiyette olmaya, sağlık ve sıhhat içinde geçecek bir yıla işaret eder. Gördüğünüz bu rüya iş ve özel yaşamına dair üzerinizde yük olan, kafanızı yoran sorunları aşmaya, başarı elde etmeye yorumlanmıştır.

Rüyada Kan Alıcı Görmek

Rüyada kan alıcı görmek, rüyanızda genç birinin sizden kan aldığını görürseniz, memur birine yahut devlet kademesinde mali işlere bakan birine yorulur. Kan alan kişi ihtiyar ise, ataya ve aile büyüklerine yorumlanır.

Rüyada Genç Birinden Kan Aldığını Görmek

Rüyada genç birinden kan aldığını görmek, düşmana üstün gelmeye, güç sahibi olmaya işaret eder. Görülen bu rüya zor zamanlarınızda yanınızda bulunan kişilerin varlığına, saygı görülen biri olmaya delalet eder.

Rüyada İhtiyar Birinden Kan Aldığını Görmek

Rüyada ihtiyar birinden kan aldığını görmek, kişinin ailesi ile ilgili yaşanacak sorunları bildirir. Görülen bu rüya ailenizin haksızlığa uğramasına, kısa sürelide olsa moral bozukluğu ve sıkıntıların yaşanacağına tabir edilmiştir.

Rüyada Hamile Birinden Kan Aldırmak

Rüyada hamile birinden kan aldırmak, görülen kişinin gerçek yaşamda hamile ise, sağlıklı bir evlat sahibi olacağına yorulur. Aynı zamanda kalabalık ve köklü bir aileye mensup olmak olarak da tabir edilmiştir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.