Rüyada “ Kan Dökmek ” Görmek

Kan Dökmek
Rüyada kan dökmek, genel anlamı ile kişinin başına sıkıntı alacağına, bela ve musibetler ile karşılaşmasına rivayet edilmiştir.

Rüyada kan dökmek, genel anlamı ile kişinin başına sıkıntı alacağına, bela ve musibetler ile karşılaşmasına rivayet edilmiştir. Gören kişi için hayal kırıklığına, sevdiği birinden ayrı kalmasına, girdiği iş ve attığı adımlarda hüsran yaşayacağını bildirir. Düşünde bu rüyayı gören kişi, hiç istemediği, elinde olmayan nedenlerden dolayı kötü bir işe ortak olacağını gösterir. Alimler tarafından zengin için elinden çıkacak mala, fakir için ise, edineceği kazanca işaret. Varlık içindeyken yokluk görmeye, yoklukta olan kişi için durumunun düzeleceğine delalet eder. Anlam bakımından bir cana zarar vermek olan bu rüya, sıkıntı içinde olmaya tabir edilir. Fakat kişi rüyasında her hangi bir insanın deyil de ibadet amaçlı kurban kanı döktüğünü görür ise, bu işlerinin düzeleceğine, sorun ve problemlerinin çözüme kavuşacağına yorumlanır. Rüyada kan döktüğünü görmek, ile ilgili farklı yorumlar için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Kan Dökmek Diyanet Yorumu

Rüyada kan dökmek diyanet yorumuna göre, rüya sahibi için üzücü ve zor günlerin yakın olduğunu bildirir. Kişi haksız bir neden ile bir cana zarar verdiğini, kan döktüğünü görür ise, başına isabet edecek bir sıkıntıyı bildirir. Düş sahibi dini vecibesi gereği olarak, rüyasında kurban kanı döktüğünü görür ise, hayra yorumlanmış olup istediği biri işin hayrına sonuçlanacağını bildirir.

Rüyada Yerde Kan Görmek 

Rüyada yerde kan görmek, malın yer değiştireceğine, iş kaybı yahut üzüntü içinde olunacak bir durumu bildirir. Gördüğünüz bu rüya, son zamanlarda alınan kararlar için son derece dikkatli olunması gerektiği olarak uyarı anlamında olan bir rüyadır.

Rüyada Kan Aktığını Görmek

Rüyada kan aktığını görmek, sıhhat ve sağlığa işaret eder. Görülen bu rüyanın esrarı, kişinin içinde olduğu sıkıntılı durumdan kurtulacağına, içinde uhde olan, dert edindiği bir işin olumlu sonuçlanacağına yorumlanmıştır.

Rüyada Kan Temizlemek

Rüyada kan temizlemek, güzel bir havadise, aileden kalacak maddi varlığa işaret eder. Gördüğünüz bu rüya moralinizi düzeltecek, neşe veren gelişmeler yaşanacağına delalet eder. Aynı zamanda aklanmaya, üzerinize atılan bir suç yada iftiradan kurtulmak, temize çıkmak olarak da tabir edilir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.