Rüyada “ Kan ” Görmek

Kan
Rüyada kan görmek neye delalet eder. Rüyada kan görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada kan görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Kan Görmek 

Rüyada kan görmek; rüyada kan aktığını görmek, her anlamda olumsuzluğa ve kötülüğe işaret eden bu rüya kan görmenin şekline göre birden fazla şekilde ifade edilir.  Rüyada her hangi bir uzuvdan kan aktığının görülmesi akraba tarafından gelecek bir kötülüğe ve kedere işaret edilmektedir. Rüyada burundan ya da ağızdan kan geldiğinin görülmesi, başınıza gelecek kötülüğe ve kısa süreli maddi sıkıntıya düşmeye, uzuvdan kan gelmesi, sevdiğin,iz bir kimse tarafında kötülük görmeye, elbisenizin üzerinde kan görmeniz ticaret hayatınızda maddi zarar uğrayacağınızı, vücudunuzun arka kısmında kan geldiğini görmeniz ise üzerindeki kötülüklerin bir bir yok olarak feraha ermeye, sıkıntılardan kurtulmaya yorumlanır.

Rüyada Kan Sıçraması Görmek

Rüyada kan sıçraması görmek; uyanışı ifade eden bu rüya kişinin çevresindeki kötü niyetli insanlara karşı uyanık olup karşıdan gelebilecek tehlikelere karşı önlem alacağına, her türlü olabilecek kötülükleri önceden bertaraf ederek ailesine ve sevdiklerine karşı adeta koruma kalkanı görevi alacağına, kul hakkından uzak hanesine helal lokma götüren, maddiyatın yanı sıra maneviyata önem veren kişiliğe sahip olacağına yorumlanır.

Rüyada Kanlı Elbise Görmek

Rüyada kanlı elbise görmek; rüyayı gören kimsenin  iş ve aşk hayatının sorunlarla geçerek kısmet kapılarının tamamen kapanacağına, kazançlarının bereketsiz olarak sürüp giderek yaptığı her işte başarısızlıklarla sonuçlanacağına, ailesiyle ve sevdikleriyle sürekli tartışma içinde olarak hayatının mutsuz ve anlamsız süreceğine yorumlanır. Rüyasında kanlı elbise giyen bir kimse evli ise eşinden ayrılır, çocuk bekliyorsa çocuğu düşer, hayırlı bir işte yöneldiyse yaptığı işte başarısızlığa uğrar.

Rüyada Kanlı Gömlek Görmek

Rüyada kanlı gömlek görmek; kişinin hane içinde yaşanan tartışmaları toparlamaya çalışırken suçsuz yere tartışmanın ortasında kalacağına, hayatını olumsuz yönde etkileyecek bir çok sorunla baş ederek stres ve sıkıntıların hanesinden hiç eksilmeyeceğine, sevdiği bir kimseden duyacağı ağır sözler ile gönlünün kırılacağına işaret edilir.

Rüyada Kulaktan Kan Gelmesi Görmek

Rüyada kulaktan kan gelmesi görmek; hane içinde tatsız olaylar yüzünden hane de gerginliklerin hiç eksik olmayacağına, sürekli tartışma içinde yaşanarak kişinin elindekileri de kaybedeceğine, iş amaçlı yaptığı seyahatlerde güzel dostluklar edinerek ailesinden görmediği sevgiyi dışarıdaki insanlardan göreceğine yorumlanır. Rüyada kulaktan kan gelmesi görmek, bazen de kötü niyetli kimseye, düşmanlık gütmeye, elinizdeki mal varlığını kaybetmeye işaret edilir.

Rüyada Kanlı Çarşaf Görmek

Rüyada kanlı çarşaf görmek; rüya sahibinin suçsuz bir kimseye karşı yaptığı suçlamalardan dolayı pişmanlık duyarak ileriye dönük hataya düşeceğine, yaptığı hata sonucu kişiyi olumsuz anlamda etkileyerek fiziksel zarar uğramasına sebep vereceğine, hayatını her bakımdan kötülüğe itecek bir çok durumla karşı karşıya kalacağına yorumlanır.

Rüyada Kan Damlası Görmek

Rüyada kan damlası görmek; helal rızkınıza haram bulaşmasına, çevrenizde art niyetli kötü insanlardan zarar görerek kurulu düzeninizin bozulmasına, elinize geçen fırsat kapılarınızı değerlendiremeyerek kısa zamanda yokluğa ermeye işaret edilir. Rüyasında üzerine ya da her hangi bir elbisesine kan damladığını  gören kimse yaptığı işlerde başarısız olur, eline geçen fırsat kapılarını ters teperek hak yolunda gitmek yerine harama şeytanın yoluna nail olur.

Rüyada Kan Lekesi Görmek

Rüyada kan lekesi görmek; rüya sahibine karşı yapılan iftiraya haksız yere suçlamalara maruz kalmaya, kurulu düzeninin bozularak çevresindeki insanlara karşı mağdur duruma düşmeye işaret edilir. Görülen bu rüya aynı zaman da kişinin kısa süreli hastalığa yakalanarak kurulu düzeninin yok olacağına, kısa süreli sevdiklerinden ayrı kalarak şehir dışına çıkacağına yorumlanır.

Rüyada Bacağından Kan Aktığını Görmek

Rüyada bacağından kan aktığını görmek; rüyayı gören kimsenin kısa süreli rahatsız yaşayarak kurulu hayatından uzak kalacağına, yaptığı işlerde bereketsiz kazançlar elde ederek maddi varlığının kısa sürede yok olacağına, devlet makamından üst yetkili bir kimseden göreceği destek sayesinde hayalini kurduğu işini kısa sürede gerçekleştireceğine işaret edilirken görülen bu rüya aynı zaman huzura ermek ve kurtuluş olarak ta tabir edilir.

Rüyada Kanama Görmek

Rüyada kanama görmek; Bir kadının rüyasında adet görmesi, içindeki yaratıcı gücün yükseldiğini; yeni ve güçlü fikirler üreterek ya da sağlıklı ve yapıcı kararlar vererek, yaşamını güzelleştirme olanaklarını elde ettiğini gösterir. Rüyasında vücudunda kanaması olduğunu gören kişinin karakterinin gerek iş hayatında gerekse çevresinde güçlü ve iktidar sahibi olduğuna işaret eder.

Rüyada Kan Görüp Bayılmak Görmek

Rüyada kan görüp bayıldığını görmek; yaptığı hatalardan dolayı pişmanlık duyan rüya sahibinin hayatını sineye çekerek yaptığı hatalarından dolayı ders çıkaracağına, hayatının geri kalan kısmını mutlu huzurlu geçirerek girdiği bir çok işte başarı sağlayacağına, kısa zaman da yükselerek kariyer hayatında önemli konumlara geleceğine yorumlanır.

Rüyada Kan Laboratuvarı Görmek

Rüyada kan laboratuvarı görmek; yeni bir işe başlamaya ve güzel fırsatlarla karşılaşmaya delalet eder. Rüyada bir kan  laboratuvarda çalıştığını görmek yapacağınız işlerde başarılı olacağınıza ve toplum içinde itibar sahibi olacağınıza işaret eder.

Rüyada Kan Vermek Görmek

Rüyada kan verdiğini görmek; rüyayı gören kimsenin içinde bulunduğu sıkıntılardan sevdiklerinin desteği sayesinde kısa zaman da kurtularak refaha ereceğine, elde ettiği tüm kazançlarını sağlam yatırımlarda kullanarak maddi anlamda ileriye dönük sağlam adımlar atılacağına, ailesiyle ve sevdikleriyle eğlenceli aktivitelere katılarak gününü gün edeceğine, tüm stresleri ve sıkıntıları geride bırakacağına yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

 1. Aysel Gümüş dedi ki:

  Hayırlı günler hocam koray gelsin rüyamda eşimin eve kanlar içinde geldiğini gördüm ayakta durmaya hali kalmamıştı koluna girip bir yere oturttum sonra üstüne çıkarıp kanatan bölgeye baktım büyük bir kesik vardı konu kırmızılı kanka akıyordu eşim gözümün önünde can çekişiyordu acıdan sonra uyanmışım rüyamın açıklarmısınız kolaylık gelsin

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Aysel hanım her anlamda olumsuzluğa ve kötülüğe işaret eden bu rüya kan görmenin şekline göre birden fazla şekilde ifade edilir. Rüyada her hangi bir uzuvdan kan aktığının görülmesi akraba tarafından gelecek bir kötülüğe ve kedere işaret edilmektedir. Rüyada burundan ya da ağızdan kan geldiğinin görülmesi, başınıza gelecek kötülüğe ve kısa süreli maddi sıkıntıya düşmeye, uzuvdan kan gelmesi, sevdiğin,iz bir kimse tarafında kötülük görmeye, elbisenizin üzerinde kan görmeniz ticaret hayatınızda maddi zarar uğrayacağınızı yorumlanır.

 2. Serhat Kor dedi ki:

  Merhaba günaydın rüyamda evde beslediğimiz hayvanın kanlar içinde ölü olarak yattığını gördüm cvplarmısınız

  1. admin dedi ki:

   Rüyanız hayır olsun Serhat bey rüyada herhangi bir hayvanın kanlar içinde olduğunu görmeniz, rüyayı gören kimsenin içinde bulunduğu sıkıntılardan sevdiklerinin desteği sayesinde kısa zaman da kurtularak refaha ereceğine, elde ettiği tüm kazançlarını sağlam yatırımlarda kullanarak maddi anlamda ileriye dönük sağlam adımlar atılacağına, ailesiyle ve sevdikleriyle eğlenceli aktivitelere katılarak gününü gün edeceğine işaret edilir.

 3. Aydın tunc dedi ki:

  Merhaba kolay gelsin kız kardesim rüyasında elini kanlar icinde görmüs neyi işaret eder açıklarsanız sevinirim kolay gelsin

  1. admin dedi ki:

   Rüyanız hayır olsun Aydın bey kardeşinizin görmüş olduğu rüya uyanışı ifade eden bu rüya kişinin çevresindeki kötü niyetli insanlara karşı uyanık olup karşıdan gelebilecek tehlikelere karşı önlem alacağına, her türlü olabilecek kötülükleri önceden bertaraf ederek ailesine ve sevdiklerine karşı adeta koruma kalkanı görevi alacağına, kul hakkından uzak hanesine helal lokma götüren, maddiyatın yanı sıra maneviyata önem veren kişiliğe sahip olacağına yorumlanır.

 4. Elif can ünaldı dedi ki:

  Merhaba hayırlı cumalar hocama rüyamda cinsel organımdan kan geldiğini gördüm korkmuştum uyandığımda her şey normaldi yardımcı olurmusunuz

  1. admin dedi ki:

   Hayırlı cumalar Elif hanım rüyanız hayırlara vesile olur inşallah rüyada vücudunuzun her hangi bir organından kan geldiğini görmeniz, hane içinde tatsız olaylar yüzünden hane de gerginliklerin hiç eksik olmayacağına, sürekli tartışma içinde yaşanarak kişinin elindekileri de kaybedeceğine, iş amaçlı yaptığı seyahatlerde güzel dostluklar edinerek ailesinden görmediği sevgiyi dışarıdaki insanlardan göreceğine yorumlanır.

 5. Selçuklu kılıç dedi ki:

  Merhaba hayırlı cumalar yolumunuz için teşekkürler sizden küçük bir ricam daha olacak rüyamda kardeşimle bıçakla oynarken bileğim kesildi kardeşim bezle sarmaya çalışırken beni korkudan titriyordum daha sonra kardeşinin sardığı yerden açık renkte kan sızmaya başladı sonra uyanmışım

  1. admin dedi ki:

   Rüyanız hayır olsun Selçuk hanım rüyada kan görmek, rüyada kan aktığını görmek, her anlamda olumsuzluğa ve kötülüğe işaret eden bu rüya kan görmenin şekline göre birden fazla şekilde ifade edilir. Rüyada her hangi bir uzuvdan kan aktığının görülmesi akraba tarafından gelecek bir kötülüğe ve kedere işaret edilmektedir. Rüyada burundan ya da ağızdan kan geldiğinin görülmesi, başınıza gelecek kötülüğe ve kısa süreli maddi sıkıntıya düşmeye, uzuvdan kan gelmesi, sevdiğin,iz bir kimse tarafında kötülük görmeye, elbisenizin üzerinde kan görmeniz ticaret hayatınızda maddi zarar uğrayacağınızı, vücudunuzun arka kısmında kan geldiğini görmeniz ise üzerindeki kötülüklerin bir bir yok olarak feraha ermeye, sıkıntılardan kurtulmaya yorumlanır.