Rüyada “ Kan Kusmak ” Görmek

Kan Kusmak
Rüyada kan kusmak görmek neye delalet eder. Rüyada kan kusmak görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada kan kusmak görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Kan Kusmak Görmek

Rüyada kan kustuğunu görmek; görülen bu rüya genellikle vicdan azabına işarettir. Kişinin hayatında yaşadığı her hangi bir olaydan dolayı pişmanlık duyarak üzüntü yaşayacağına, geçmişteki hatalarını düzelterek hayatını daha güzel anlamlı hale getireceğine, aile içinde sevdiği bir kimsenin kısa süreli rahatsızlık geçirerek sevdiklerinden ayrı kalacağına yorumlanır. Rüyada kan kustuğunu görmek, başka bir değişle düşmana galip gelmeye, sevdiklerinizden ayrı kalmaya, size hakkı geçen değer verdiğiniz bir kimseyi kaybetmeye işaret edilir.

Dini rüya alimlerimize göre rüyada kan kusmak görmek; içinizdeki sıkıntıları bertaraf etmeye, huzursuz anlarınızı geride bırakmaya, geçmişinizi bir kenara bırakarak manevi huzuru yaşamaya, elde ettiklerinizle ihtiyaç sahibi bir çok kimseye yardım ederek insanların sıkıntılarını gidermeye yorumlanır. Görülen bu rüya aynı zaman da kutsal topraklarda tavaf etmeye, hayırlı yolculuğa çıkmaya, secde etmeye yorumlanır.

Rüyada Kan Kusan Birini Görmek

Rüyada kan kusan birini görmek; rüyayı gören kimsenin iş hayatında yakınlık gösterip kişiye her türlü zarar vermeye çalışan, yaptığı işleri sekteye uğratarak kişiyi başarısızlığa sürükleyen kişilere yorumlanırken görülen bu rüya aynı zaman da üzerinizdeki kötülüklerden kurtularak huzura ermeye, maddi ve manevi sıkıntıları geride bırakarak rahata ereceğinizi, aileniz ve sevdiklerinizle eğlenceli aktivitelere katılarak sıkıntılı giden hayatınızı biraz olsun rahatlatacağınıza yorumlanır.

Rüyada Ağız Dolusu Kan Kusmak Görmek

Rüyada ağız dolusu kan kusmak görmek; hayatınızı olumsuz hale sokan tüm sıkıntı ve sorunları geride bırakarak hanenizi rahata erdireceğinize, sevdiklerinizle hoş vakit geçirerek geçmişteki özlemlerinizi gidereceğinize, kalplerini kırdığınız insanlardan tek tek af dileyerek eski saygınlığınızı koruyacağınıza işaret edilir. Rüyada ağız dolusu kan kustuğunu görmek, başka bir değişle günahlardan arınmaya, tövbe ederek hak yoluna dönmeye, sevdiklerinizle güzel vakit geçirmeye işaret edilir.

Rüyada Kan Kustuğunu Görmek

Rüyada kan kustuğunu görmek; en genel şekli ile düşünüldüğü zaman pek hayırlı bir şekilde yorumlanmaz. Kişinin yakın zaman içerisinde herhangi bir durumdan dolayı kötü zamanlar geçireceğine sıkıntıların yakında olduğuna işarettir. Ayrıca rüyasında kan kustuğunu gören bir kimsenin yakın zaman içerisinde ciddi bir hastalık geçireceğine ve bu yüzden acılı ve sancılı bir dönemin kendisini beklediğine işarettir.

Rüyada Kan Pırıltısı Kusmak Görmek

Rüyada kan pırıltısı kusmak görmek; içinizdeki pislikleri atmaya, huzursuz giden günlerinizin son bulmasına, hayatınızı sıkıntıya sokacak bir takım sorunları geride bırakarak hayatınızı güzel anlamlı hale getiren tüm güzellikleri birlikte yaşamaya işaret edilir. Rüyasında kan pırıltısı kustuğunu gören kimse  hayatının geri kalan kısmını mutlu huzurlu geçirerek girdiği bir çok işte başarı sağlayacağına, kısa zaman da yükselerek kariyer hayatında önemli konumlara geleceğine yorumlanır.

Rüyada Parça Parça Kan Kusmak Görmek

Rüyada parça parça kan kusmak görmek; rüya sahibinin başında dönüp duran kara bulutlardan ve uğursuzluktan yakasını kurtaracağına, önünün açılacağına, hayatının güzelleşeceğine, içinin de rahat edeceğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin, işlerinin, borçlarının, sorumluluklarının ve varsa hastalığının hafifleyeceği ve kişinin rahat edeceği anlamına gelir.

Rüyada Kan Görmek

Rüyada kan görmek; rüyada kan aktığını görmek, her anlamda olumsuzluğa ve kötülüğe işaret eden bu rüya kan görmenin şekline göre birden fazla şekilde ifade edilir.  Rüyada her hangi bir uzuvdan kan aktığının görülmesi akraba tarafından gelecek bir kötülüğe ve kedere işaret edilmektedir. Rüyada burundan ya da ağızdan kan geldiğinin görülmesi, başınıza gelecek kötülüğe ve kısa süreli maddi sıkıntıya düşmeye, uzuvdan kan gelmesi, sevdiğin,iz bir kimse tarafında kötülük görmeye, elbisenizin üzerinde kan görmeniz ticaret hayatınızda maddi zarar uğrayacağınızı, vücudunuzun arka kısmında kan geldiğini görmeniz ise üzerindeki kötülüklerin bir bir yok olarak feraha ermeye, sıkıntılardan kurtulmaya yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.