escort alanya

Rüyada “ Kan Kustuğunu ” Görmek

Kan Kustuğunu
Rüyada kan kustuğunu görmek, rüya sahibinin geçmiş yaşamıile alakalı olup kişinin yaşamış olduğu pişmanlıklara ve yaşadığı vicdan azabına işaret eder.

Rüyada kan kustuğunu görmek, rüya sahibinin geçmiş yaşamıile alakalı olup kişinin yaşamış olduğu pişmanlıklara ve yaşadığı vicdan azabına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin eskiden yapmış oldukları bir davranıştan dolay adeta için içini kemirdiğine delalet eder. Rüyada kan kustuğunu görmek, kişinin yaptığı hatalardan dolayı çok pişman olduğuna vicdan azabından ne yapacağını bilmez bir durumda olduğuna tabir edilmiştir. Görülen bu rüya kişinin iş ve özel yaşamına dair yanlış kararlar içersinde olmasına rivayet edilmiştir. Rüyada kan kustuğunu görmek, affedilmez hatalar içersinde olmaya, günah işlemeye, haksızlık yapıp yanlış davranışlar içersinde olmaya yorulur. Bu rüyayı görenlerin yaşadıklarından dolayı ruhen sıkıntılar içersinde olduğuna yorumlanır. Rüyada kan kustuğunu görmek, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Kan Kustuğunu Görmek İslami

Rüyada kan kustuğunu görmek islami yorumuna göre, kişinin hatalarından dolayı büyük sorun ve sıkıntılar içersinde olmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin ruhi problemlemleriden dolayı kendini iş yaşamına veremediğine üzüntü içersinde olduğuna delalet eder. Görülen bu rüya kişinin çok zor durumda olmasına ve kötü günler yaşadığına yorulur. Uyarıcı niteliğinde bir rüya olup kişinin bir an önce tövbe edip af dilemesi gerektiğine rivayet edilmiştir.

Rüyada Kan Kusmak

Rüyada kan kusmak, farklı şekillerde yorumlanan bu rüya kişinin aile yaşamının huzurlu olacağına, maddi sıkıntılardan kurtulacağına rahat bir yaşamaşa kavuşmaya işaret eder. Bazen de bu rüya kişinin sakladığı bir sırrının ortaya çıkacağına kişinin zor durumda kalacağına rivayet edilmiştir.

Rüyada Ağızdan Kan Geldiğini Görmek

Rüyada ağızdan kan geldiğini görmek, rüya sahibinin aile içi kavga ve kırgınlıklar yaşamasına huzursuzluk yaşamasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin hoş olmayan sözler işiteceğine, yalan ve dedikodulara maruz kalmaya yorulur. Görülen bu rüya kişinin yaşadıklarından dolayı çevresinden uzaklaşacağına yanlız bir yaşam süreceğine tabir edilmiştir.

Rüyada Ağız Dolusu Kan Kusmak

Rüyada ağız dolusu kan kusmak, kişinin geçmişinde kırıp, üzdüğü kişileren af dilemesine, hatalarından ders çıkartacak olmasına işaret eder. Bu rüyayı grenlerin uzun süredir kafasını meşgul eden sorunlardan ve vicdan azabından kurtulma isteğinde olmasına tövbe isteği içersinde olduğuna delalet eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.