Rüyada “ Kan Sıçraması Görmek ” Görmek

Kan Sıçraması Görmek
Rüyada kan sıçraması görmek neye delalet eder. Rüyada kan sıçraması görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada kan sıçraması görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Kan Sıçraması Görmek

Rüyada kan sıçraması görmek; uyanışı ifade eden bu rüya kişinin çevresindeki kötü niyetli insanlara karşı uyanık olup karşıdan gelebilecek tehlikelere karşı önlem alacağına, her türlü olabilecek kötülükleri önceden bertaraf ederek ailesine ve sevdiklerine karşı adeta koruma kalkanı görevi alacağına, kul hakkından uzak hanesine helal lokma götüren, maddiyatın yanı sıra maneviyata önem veren kişiliğe sahip olacağına yorumlanır. Dini rüya alimlerimize göre rüyada kan sıçraması görmek, helal rızkınıza haram bulaşmasına, çevrenizde art niyetli kötü insanlardan zarar görerek kurulu düzeninizin bozulmasına, elinize geçen fırsat kapılarınızı değerlendiremeyerek kısa zamanda yokluğa ermeye işaret edilir. Rüyasında üzerine ya da her hangi bir elbisesine kan sıçradığını gören kimse yaptığı işlerde başarısız olur, eline geçen fırsat kapılarını ters teperek hak yolunda gitmek yerine harama şeytanın yoluna nail olur.

Rüyada Yüzüne Kan Sıçraması Görmek

Rüyada yüzüne kan sıçraması görmek; görülen bu rüya kişinin ahlak kurallarına aykırı, hayatını amaçsızca ve başı boş yaşayan, eline geçen fırsatları ters teperek kendisine yönelen iyilikleri görmezden gelen, helal lokma yerine harama ve kolaya kaçarak kısa zaman da zenginlik gibi maddiyattan başka değeri olmayan servete konmaya heves eden kötü niyetli kişilere yorumlanır. Rüyasında bir kimsenin  yüzüne kan sıçradığını görmesi yakın zaman da sağlık sorunlarıyla karşı karşıya kalarak ciddi rahatsızlıklar geçireceğine, uzun bir süre sevdiklerinden ayrı vakit geçirerek tedavi amaçlı seyahate çıkacağına işaret edilir.

Rüyada Üzerine Kan Sıçraması Görmek

Rüyada üzerine kan sıçraması görmek; bir kimsenin rüyasında elbisesinin üstüne başka bir kimsenin kanının sıçradığını görmesi o kişinin üzerinde yapılan yalan yanlış suçlamalardan dolayı kişinin günahlarını üstüne almasına, kişinin kendi kanının üzerine sıçradığını görmesi yakın zaman da sevdiği bir aile dostunu kaybetmesine ve iş hayatında beklenmedik krizin yaşanmasına, kişinin vücudunun herhangi bir yerinde kesik ya da yara solmadığı halde kanama olduğunu görmesi devlet erkanında yapacağı bir işte başarısız olarak istediği sonucu elde edemeyeceğine yorumlanır.

Rüyada Duvara Sıçramış Kan Görmek

Rüyada duvara sıçramış kan görmek; hane içinde fitne fesatlık oluşturan, kurulu düzeninizi bozmaya çalışan art niyetli insanların varlığına yorumlanırken, bazen de sevdiklerinizden gelecek zarara, maddi mal kaybı yaşamaya, aksiliklerin ve kötülüklerin başınızdan hiç eksik olmamasına yorumlanır. Rüyada duvara sıçramış kan görmek, başka bir değişle hastalıklara, sevdiklerinizden ayrı vakit geçirmeye, kısa süreli yolculuğa çıkmaya, helal rızkınıza haram katmaya, sizi seven insanların kalplerini kırmaya işaret edilir.

Rüyada Kan Görmek

Rüyada kan görmek; rüyada kan aktığını görmek, her anlamda olumsuzluğa ve kötülüğe işaret eden bu rüya kan görmenin şekline göre birden fazla şekilde ifade edilir.  Rüyada her hangi bir uzuvdan kan aktığının görülmesi akraba tarafından gelecek bir kötülüğe ve kedere işaret edilmektedir. Rüyada burundan ya da ağızdan kan geldiğinin görülmesi, başınıza gelecek kötülüğe ve kısa süreli maddi sıkıntıya düşmeye, uzuvdan kan gelmesi, sevdiğin,iz bir kimse tarafında kötülük görmeye, elbisenizin üzerinde kan görmeniz ticaret hayatınızda maddi zarar uğrayacağınızı, vücudunuzun arka kısmında kan geldiğini görmeniz ise üzerindeki kötülüklerin bir bir yok olarak feraha ermeye, sıkıntılardan kurtulmaya yorumlanır.

Rüyada Kan Sıçraması Görmenin Psikolojik Anlamı

Rüyada  kan sıçraması görmenin birden fazla şekilde farklı yorumları vardır. Gerçek hayattaki anlamıyla birebir aynı yorumu içeren kan sıçraması  rüyasını sizler için sitemizde ayrıntılı bir şekilde dile getirdik. Kan sıçraması   sembolü içeren  tüm rüyalarınızın yorumlarınızı sayfamızda paylaşabilir aynı gün içinde yorumlarınızın cevabına ulaşabilirsiniz. Rüyada kan sıçraması görmek, genel anlamıyla uğursuzluğa ve hastalıklara  işaret edilen bu rüya kişinin yaşayacağı sıkıntılara, maddi mal kaybına, helal rızkınıza haram katmaya, karşınıza çıkabilecek her türlü tehlikelere karşı önlem alarak sevdiklerinize gelebilecek zararları bertaraf etmeye yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

 1. Aysel Gümüş dedi ki:

  Hocam kan rüyasına gördüğüm rüyamı yazmıştım ama eksik bişey var eşimin üzerindeki kan benim üstüme de sıçrıyor du

  1. admin dedi ki:

   Rüyanız hayır olsun Aysel hanım rüyada kan sıçraması görmek, uyanışı ifade eden bu rüya kişinin çevresindeki kötü niyetli insanlara karşı uyanık olup karşıdan gelebilecek tehlikelere karşı önlem alacağına, her türlü olabilecek kötülükleri önceden bertaraf ederek ailesine ve sevdiklerine karşı adeta koruma kalkanı görevi alacağına, kul hakkından uzak hanesine helal lokma götüren, maddiyatın yanı sıra maneviyata önem veren kişiliğe sahip olacağına yorumlanır.

 2. ercan dedi ki:

  rüyamda sahibi tarafından 2 tane köpek kesilerek öldürülüyor ve kanlar üzerimize sıcrıyor.

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Ercan bey rüyanızın yorumu, her ne kadar ürkütücü görünse de hayır içermektedir. Köpek rüya aleminde size yakın olan düşmanı temsil eder. Köpeklerin kesilmesi, düşmanlarınıza karşı üstün gelmeye, bu yolda sevenlerinizden de destek alamaya yorumlanır. Rüyada kan sıçraması görmek; uyanışı ifade eden bu rüya kişinin çevresindeki kötü niyetli insanlara karşı uyanık olup karşıdan gelebilecek tehlikelere karşı önlem alacağına, her türlü olabilecek kötülükleri önceden bertaraf ederek ailesine ve sevdiklerine karşı adeta koruma kalkanı görevi alacağına, kul hakkından uzak hanesine helal lokma götüren, maddiyatın yanı sıra maneviyata önem veren kişiliğe sahip olacağına yorumlanır.