escort alanya

Rüyada “ Kan Tükürmek ” Görmek

Kan Tükürmek
Rüyada kan tükürmek, rüya sahibinin çevresine karşı yapmış olduğu iyilik ve güzellikleri çekemeyen birisinin varlığı olarak tabir edilmiştir.

Rüyada kan tükürmek, rüya sahibinin çevresine karşı yapmış olduğu iyilik ve güzellikleri çekemeyen birisinin varlığı olarak tabir edilmiştir. Bu rüyayı görenlerin bu kişinin asılsız haberleri ve dedikoduları yüzünden üzüntü içersinde olmasına işaret eder. Rüyada kan tükürmek, kişinin çevresi tarafından sevilen sayılan bir olduğuna çevresindeki düşkünlere karşı her daim yardım içersinde olduğuna delalet eder. Görülen bu rüya kişinin eli açık olmasına, kişinin sevilmesini çekemeyen birinin yalan ve iftiralarına maruz kalmasına rivayet edilmiştir. Rüyada kan tükürmek, kişinin bu durumdan çok içerlemesine, kendine dert edip üzüntü yaşayacağına yorulur. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin yaptıkları işlerde istenmeden de olsa haram kazanç sağlayacaklarına yorumlanmıştır. Rüyada kan tükürmek, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Kan Tükürmek Ne demek

Rüyada kan tükürmek, kişiyi sevmeyen ve çekemeyen art niyetli insanların varlığına ve bu kişilerin yapmış oldukları gıybete yorulur. Bu rüyayı görenlerin istemeden de olsa ticari yaşamlarında harama karışacaklarına işaret eder. Görülen bu rüya kişinin yaptığı yanlışın farkına varıp hatasından döneceğine delalet eder. Aynı zamanda bu rüya kişinin kendi fikir ve doğrularından ödün vermiyen biri olmasına yorumlanmıştır.

Rüyada Kan Tükürdüğünü Görmek

Rüyada kan tükürdüğünü görmek, kan tükürmek rüyası ile aynı manalarda yorumlanmış olup, kişinin iş yaşamında ve sosyal yaşamındaki konumunu çekemeyen art niyetli birisinin varlığına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin bu kişinin iftiraları ile dertleneceğine, üzüleceğine delalet eder.

Rüyada Ağızdan Kan Tükürmek

Rüyada ağızdan kan tükürmek, rüya sahibinin iş yaşamındaki ortakları ve çevresindekiler yüzünden istemeden haram mala sahip olmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin bu durumdan manevi olarak çok rahatsız olacaklarına ve bir an önce bu maldan kurtulup hatasını telafi yoluna gideceğine delalet eder.

Rüyada Ağız Dolusu Kan Tükürmek

Rüyada ağız dolusu kan tükürmek, rüya sahibinin iş ve aile hayatında azimli, kararlı ve başarılı bir hayatı olmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin başarılarını çekemeyen bazı kişilerin kişi hakkındaki yalan beyanları ve asılsız haberleri yüzünden kişinin manevi olarak yıpranacağına delalet eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.