Rüyada “ Kanarya ” Görmek

Kanarya
Rüyada kanarya görmek, gönlünüzün huzura ermesine, esenlik ve afiyet içinde olmaya işaret eder. Sorunların çözüme ulaşmasına, rahata ermeye, hayırlı haber ve kısmete nail olmaya delalet eder.
Etiketler:

Rüyada kanarya görmek, gönlünüzün huzura ermesine, esenlik ve afiyet içinde olmaya işaret eder. Sorunların çözüme ulaşmasına, rahata ermeye, hayırlı haber ve kısmete nail olmaya delalet eder. Yüzünüzün tekrar gülmesine, yarınlara umutla bakmaya, süpriz gelişmelerin varlığını gösterir. Gam ve kederden kurtulmak olarak da rivayet edilmiş olan bu rüya, hüznün sona ereceğine, kendinizi kuş gibi özgür hissetmeye tabir edilir. Şansın ve bolluğun yaşamınızda daim olacağına, güzel habere ve havadis almaya, rahmet anlamları taşır. Aynı zamanda düş sahibinin, insanlara değer veren, sevilen, hoş sohbet ve cana yakın biri olduğunu gösterir. Rüyada kanarya sesi duymak, birine olan ilgi ve aşka yorulur. Kanaryanın öttüğünü duymak, neşenize neşe katacak güzel haberin varlığı olarak yorumlanır. Kafeste kanarya görmek ise, kırgınlığa, aile içi düzenin bozulmasına, aile dirliğinin zarar görmesine yorumlanmıştır. Kafesteki kanaryayı salmak, sorunların çözüme ulaşacağına, kötü günlerin geride kalacağını bildirir.

Rüyada Kanarya Görmek İhya Yorumu

Rüyada kanarya görmek ihya yorumuna göre, hayır ve murada ermeye, hayallerin Allah’ın izni ile gerçekleşeceğine yorulur. Kanarya öldürmek, belaya uğramaya, uğursuzluğa işaret eder. Kanarya sevmek, iltifat görmeye, takdir edilmeye, kazanılan saygınlığın daim olmasına delalet eder. Rüyada kanaraya ve muhabbet kuşu görmek, dostlar arasında olmaya, sevdiğiniz kişiye olan bağlılığa, gönül ilişkisine rivayet edilir.

Rüyada Kanarya Yakalamak Diyanet

Rüyada kanarya yakalamak diyanet yorumu olarak, fırsat ve imkanların çoğalmasına, isteklerin peşinde gidilmesi gerektiğine işaret eder. Kanarya yakalamak ne demek sualine verilecek cevap, tüm üzüntü ve sıkıntılarınızı unutturacak biri ile tanışmaya delalet eder. Rüyada hasta kanarya görmek, kalp kırgınlığına, uhrevi olarak yorgunluk içinde olmaya, hüzne ve hasrete tabir edilir.

Rüyada Kanarya Yumurtası Görmek

Rüyada kanarya yumurtası görmek, imrenilen bir yaşama, gösterilen sabrın karşılığını almaya işaret eder. Ayrıca bolluk ve rahmet olarak da tabir edilmiştir. Gördüğünüz bu rüya, sizi üzen olayların bir bir biteceğine, yarınların sizin olacağına yorumlanır.

Rüyada Kanarya Almak

Rüyada kanarya almak, kariyer ve eğitiminize verdiğiniz öneme işaret eder. Daha güzel ve varlık içinde bir yaşam için gerekli adımları ve özveriyi göstermeye, çok çalışmaya, edinilen başarıya yorulur.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.