Rüyada “ Kapı ” Görmek

Kapı
Rüyada kapı açmak şifa bulmaya hayra ve kurtuluşu görmeye işarettir.

Rüyada Kapı görmek; Rüyada kapı görmek şifa bulmaya hayra  ve kurtuluşu görmeye işarettir.Rüya sahibinin çıkmazlardan kurtulacağına, çaresizliklerine, sorunlarına, umutsuzluklarına ve problemlerine karşı çözümlere kavuşacağına, kendisi için hayırlı olacak fırsatlar elde edeceğine bu sayede güzel günlere kavuşacağına ve huzuru yakalayacağına rivayet edilir.Aynı zamanda kapı açmak rüya sahibinin hayırlı bir işe yöneleceğine işarettir.

Rüyada Kapı Kilidi Açmak; Rüyada kapı kilidi açmak  rüya sahibinin  hayatının olumlu yönde ilerlemeye başlayacağına bu ilerlemenin kişiye iş ve özel hayatında büyük rolde önemli etki yaratacağına işarettir. Aynı zamanda kapı kilidi kişiyi makam ve mevki yönünden iş hayatında yükseleceğine de işarettir.

Rüyada Kapı Açılması; Rüyada kapı açılması Hayırlara delalettir ve rüya sahibinin kurtuluş için ettiği duaların kabul olacağına işaret edilir. Kişinin karşısına hayırlı  yollar , hayırlı kısmetler çıkacağını da işaret eder.Rüya sahibi yüce mevlanın sayesinde içinde bulunduğu sıkıntılarından kurtulup refaha esenliğe kavuşur.

Rüyada Kilit Açmak; Rüyada kilit açmak  rüyayı gören kişinin işinde ileri gideceğine, yaşadığı zararı ve mali krizi atlatacağına, rakiplerine karşı güç ve kudret sahibi olup, onların önüne geçeceğine delalet eder. Bu rüya kişide makam sahibi olmaya, kötü günleri atlatmaya ve aydınlık günleri görmeye yorulur.

Rüyada Demir Kapı Açmak; Rüyada demir kapı açmak rüya sahibinin kendine olan inancı ve güveni sayesinde her durumda ferahlığa ve esenliğe kavuşmanın yollarını bulacağı anlamına gelir.Rüya sahibi kendine olan inancı sayesinde olabilecek her türlü sıkıntıya göğüs gelir ve bu sıkıntılardan yara almadan kurtulmayı başarır.

Rüyada Kapalı Kapı Görmek; Rüyada kapalı kapı görmek rüya sahibinin maddi ve manevi bakımdan her türlü kısmetinin kapandığına işaret edilir. Rüya sahibi girmiş olduğu işlerde büyük sıkıntılar yaşar.Ve bu sıkıntılardan büyük ölçüde zararlar görür.Aynı zamanda kapalı kapı kişinin kısmetinin de kapanmasına işarettir.

 

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.