Rüyada “ Kar ” Görmek

Kar
Rızk, menfaatli şeyler, soğuk algınlığı veya hastalıklardan iyileşmeye işarettir. Rüyada kar ile ateşi bir yerde görmek, dostluk ve sevgiyi ifade eder.

Rüyada Kar Görmek

Rüyada kar görmek;  rızk, menfaatli şeyler, soğuk algınlığı veya hastalıklardan iyileşmeye işarettir. Özellikle rüyayı görenin geçimi, kardan olursa; rüyada; kar ile ateşi bir yerde görmek, dostluk ve sevgiyi ifade eder. Rüyada kar görmek aynı zaman da iki farklı biçimde yorumlanabilir: Birincisi, duyguların ve isteklerin, heyecanların “donması”, yüreğinizin katılaşması anlamına geldiğidir. İkincisiyse, kafanızdaki fikirlerin netleşmekte ve billurlaşmakta olduğunu göstermesidir. Diğer yandan, rüyada yağan karla her yerin bembeyaz olduğunu görmek ve bundan huzur duymak, saflığa ve temizliğe işaret eder ve ayrıca, arınmaya duyduğunuz isteği vurguluyor olabilir. Eriyen karlar, yumuşayan ve ısınan duyguları ifade eder. Rüyada üzerine kar yağdığını görmek, yakın zaman için de başınıızı derde sokacağınıza, uzak bir yolculuğa çıkacağınıza işaret eder.  Rüyayı gören kişinin düşmanının  olduğu ve düşmanın ondan elde edeceği bir şeyi ifade eder.

İslami rüya alimlerine göre kar görmek; rüyada çok kar görmek; çiçek, kızamık, veba ve taun gibi salgın hastalıkların, çıkacak savaşı çekirgeyi, hayvan kıran hastalık ve çeşitli hastalıkların, ucuzluk, bolluk veya zenginliği ifade eder.

Rüyada Kar Yağması Görmek

Rüyada kar yağması görmek; rüyayı gören kimsenin tadını kaçıracak, huzurunu bozacak bir takım sorunlarla karşı karşıya kalacağına, yakın zaman da alacağı kötü bir haberle hayatının alt üst olacağına yorumlanırken rüyada kar yağması esasında şemsiye açmak yaşanacak sorunlara karşı önlem almak şeklinde yorumlanır.

Rüyada Kar Fırtınası Görmek

Rüyada kar fırtınası görmek; kötülüğe işarettir. Sizi bekleyen maddi ve manevi anlamda zarar görmenize sebep veren, ayrılıkların ve kırgınlıkların yaşanmasına vesile olan kötülüklere yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler çevresi tarafından sevilmeyen, herkesin uzak durduğu, bencil yalnız kimselerdir.

Rüyada Kar Süpürmek

Rüyada kar süpürdüğünü görmek; geçirdiğiniz maddi ve manevi sıkıntılardan kurtulmak feraha çıkmak için gösterdiğiniz azme ve çabaya işaret eder. Rüyada kar süpürmek başka bir değişle Allah katında günahlarından arınarak tövbe etmeye, hak yolunu bulmaya, helal lokma peşinde koşmaya yorumlanır.

Rüyada Karın Altında Yürümek

Rüyada karın altında yürümek; kazanç getiren sağlam yatırımlı bir işe gireceğinize bu işte büyük kazançlar elde edip kısa zaman da adınızı duyuracağınıza, özel hayatınızda kısa zaman da değişiklikler yaşanıp aile hayatınıza yenilikler katacağımıza yorumlanır. Bu rüya aynı zaman da cesaret ve kişinin kendisine duyduğu öz güvene yorumlanır.

Rüyada Kar Yemek

Rüyada kar yediğini görmek; mevsimine göre farklı şekillerde yorumlanır. Mevsimin de kar yemek hayra berekete, güzelliğe yorumlanırken mevsim dışında yaz ayında kar yemek ise kişinin bazı sorunlar ile karşı karşıya kalıp çevresinde ki insanlarla fikir ayrılıklarına düşeceklerine işaret eder.

Rüyada Kar Küremek

Rüyada kar küremek; rüyayı gören kimsenin hayatını değiştirecek bir takım sorunlarla karşı karşıya kalacağına, uzun uğraşlar sonucu emek vererek yaptığı bir işte büyük başarı elde edeceğine, eski anlamsız yaşantınızı bir kenara bırakıp güzel doğru olan ne varsa hayatınızı o şekilde yürüteceğinize yorumlanır.

Rüyada Kar Yığıntısı Görmek

Rüyada kar yığıntısı görmek; Görülen kar yığınının büyüklüğü ile doğru orantılı olarak bu zorlukların derecesi anlaşılabilir. Örneğin iş hayatınız da sizi bekleyen zor günlerin yaklaşıp temkinli davranmanız gerektiğine, size yakınlık gösteren kişilere karşı duyarlı olup onların oyunlarına gelmemenize, yaptığınız her işte duygularınızla değil mantığınızla hareket etmenize işaret edilir.

Rüyada Kar Topu Oynamak

Rüyada kar topu oynamak; rüyayı gören kişinin iş hayatında yaşadığı stresli sorunlu günlerden biraz uzak durup kafasını dinlemek için ailesiyle birlikte eğlence amaçlı aktivitelere katılacağına, çevrenizdeki insanlarla rekabet halinde olup iş hayatınızı hareketli hale getireceğinize, kar getiren  büyük işlere atılıp bu işlerde büyük başarılar elde edeceğinize yorumlanır.

Rüyada Kar Toplamak

Rüyada kar topladığını görmek; rüya sahibinin iş hayatında kendisini fazlasıyla gösterip kısa zaman da ismini her yerde duyuracağına, çevresindeki insanların imrenerek baktığı başarılı işlere imza atacağına, ailesinden gördüğü büyük destek sayesinde farklı iş kollarına atılıp kapsama alanını genişleteceğine, çıktığı merdivenleri tek tek kat edeceğine yorumlanır.

Rüyada Karda Uyumak

Rüyada karda uyuduğunu görmek; yaptığınız basit hatalar yüzünden çevrenizdeki insanlarla aranız açılıp sevdiklerinizle tek tek kopacağınıza, ailenizden sevdiklerinizden uzak yeni bir hayat kuracağınıza, işaret eder. Rüyayı gören kişinin hayır işi yapıp insanların hayır duasını alacağına, ihtiyaç sahiplerini sevindirip, sadaka vereceğine, ailesiyle birlikte ibadet amaçlı dini yerleri dolaşıp dua edeceğine yorumlanır.

Rüyada Kar Altında Kalmak

Rüyada kar altında kalmak; rüyayı gören kimsenin hayalini kurduğu özlem çektiği bir işi gerçekleştirirken yapacağı basit hatalar yüzünden yaptığı işte hüsrana uğrayacağına dost gibi görünüp çevresinde yakınlık gösteren insanlardan zarar göreceğine fakat  yavaş yavaş toparlanıp, işlerin yoluna gireceğine ve atılacak adımlar sayesinde güzel bir hayata sahip olunacağına delalet eder.

Rüyada Kar Görmekle Ayrıntılı Tabirler

Rüyada Çatının Üstünde Kar Görmek; maddi ve manevi anlamda bolluğa erip istediğiniz hayatı sağlayacağınıza, mal mülk sahibi olacağınıza yorumlanır. 

Rüyada Denizin Üstüne Kar Yağdığını Görmek; kişinin büyüklerinden aldığı hayır duası ile dilek kapılarının açılacağına, iş hayatında beklediği başarıyı fazlasıyla göreceğine,

Rüyada İlkbaharda Kar Görmek; iş hayatınız da beklenmedik sorunlarla karşı karşıya kalacağınıza atacağınız her adımda büyük zararlar göreceğinize yorumlanır. 

Rüyada Kar Atmak; rüya sahibinin ailesinden gördüğü destek sayesinde kısa sürede kendisini toparlayıp düze çıkacağına, farklı iş atılımlarına yöneleceğine yorumlanır. 

Rüyada Kirli Kar Görmek; rahatsızlık yaratacak bir işe girileceğine, bu iş yüzünden bir sağlık sorunu yaşanacağına ve sorunlu bir kişi yüzünden maddi olarak zarar edileceğine yorumlanır. 

Rüyada Kar Ve Fırtına Görmek; işlerinizin kısa sürede tepetaklak gelip bütün düzeninizin alt üst olacağına, yalancı bir dostunuz yüzünden maddi zarara uğrayacağınıza işaret edilir.

Rüyada Kar Ve Yağmur Görmek; maddi sıkıntıların son bulup düze çıkacağınıza, hayır getirecek işlere vesile olacağınıza, bolluk bereket içinde yaşayıp hastalıklardan kötülüklerden kurtulacağınızı yorumlanır.  

Rüyada Kar İzlemek; uzun süre askıya aldığınız bir işi tekrar devreye sokup hayırlı kazanç kapıları açacağınıza, mal mülk sahibi olup feraha ereceğinize yorumlanır. 

Rüyada Çığ Görmek; hane içinde kırgınlıkların yaşanarak kısa süreli ayrılıkların yaşanacağına, rüyada çığın düştüğünü görmek, hiç beklemediğiniz, aklınızdan geçmeyen bir zamanda, hiç ummadığınız birinden şaşırtıcı bir haber alacaksınız.

Rüyada Kar Üstünde Yürümek; ulaşılması zor engebeli zor bir iş hayatınız olduğuna, sıkıntıları ve sorunlarınızı kolay bir şekilde çözeceğinize, büyük başarılı işlere imza atacağınıza yorumlanır.

Rüyada Kar Görmenin Psikolojik Anlamı

Rüyada kar  görmenin birden fazla şekilde farklı yorumları vardır. Gerçek hayattaki anlamıyla birebir aynı yorumu içeren kar rüyasını sizler için sitemizde ayrıntılı bir şekilde dile getirdik. Kar sembolü içeren  tüm rüyalarınızın yorumlarınızı sayfamızda paylaşabilir aynı gün içinde yorumlarınızın cevabına ulaşabilirsiniz. Rüyada kar görmek; genellikle hayra güzelliğe yorumlanır. Rüya sahibini sevinçli müjdeli bir haber alıp hayatının değişeceğine, hastalıklardan belalardan uzak mutlu güzel bir hayatı olacağına işaret edilir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

  1. nurcan bayır dedi ki:

    Merhaba hocam hayırlı günler rüyamda koydeyiz evimizin olduğu yerde büyük kar yığını var evden çıkmaya çalışıyoruz fakat kargo o kadar çok ki bize imkan vermiyor kardeşimin kara battığını görüyorum biz korkudan bağırırken o gulerek bizi çağırıyor du rüyama açıklama yapar mısınız.

    1. admin dedi ki:

      Rüyanız hayır olsun Nurcan hanım hayırlı günler rüyada kar görmek; rızk, menfaatli şeyler, soğuk algınlığı veya hastalıklardan iyileşmeye işarettir. Özellikle rüyayı görenin geçimi, kardan olursa; rüyada; kar ile ateşi bir yerde görmek, dostluk ve sevgiyi ifade eder. Rüyada kar görmek aynı zaman da iki farklı biçimde yorumlanabilir: Birincisi, duyguların ve isteklerin, heyecanların “donması”, yüreğinizin katılaşması anlamına geldiğidir. İkincisiyse, kafanızdaki fikirlerin netleşmekte ve billurlaşmakta olduğunu göstermesidir. Diğer yandan, rüyada yağan karla her yerin bembeyaz olduğunu görmek ve bundan huzur duymak, saflığa ve temizliğe işaret eder ve ayrıca, arınmaya duyduğunuz isteği vurguluyor olabilir.