Rüyada “ Kara Köpek ” Görmek

Kara Köpek
Rüyada kara köpek görmek, etrafınızda size çok yakın olan biri dost gibi arkadaş gibi hatta evinizin içinden biri gibi davranır.
Etiketler:

Rüyada kara köpek görmek, etrafınızda size çok yakın olan biri dost gibi arkadaş gibi hatta evinizin içinden biri gibi davranır. Bundan hıyanetlik göreceğiniz manasında yorumlanır. Yakın zamanda mutsuz olacağınız bir gelişme yaşanacaktır. Dikkatli olmanızda fayda var yakınınızda olan kişiden dolayı olacağı yönündedir. Aynı zamanda maddi anlamda düşüncesizse yapılan harcalamaların sıkıntı çıkaracağına işaret eder. Rüyada kara köpek görülmesi, gören kişinin yapacağı bir şeyde sorunlar yaşamasıdır. Bir şeye niyetlenip o niyeti yapamaması olarak görülür. Bir engel çıkması sıkıntıya girmesidir. Saldırgan görünüpte saldırgan olmayan hayvan ise kişinin içinde sakladığı kötülüğü belirtir. Şüphelendiğiniz biri var ise, dikkat etmeniz konusunda uyarma amaçlıdır. Rüyada kara köpek sevmek, siz seviyorsanız koruduğunuz kişiler olduğunu gösterir. Eğer başkası seviyorsa etrafınızda sizi seven kişilerin olduğunu ve sizin olmadığınız ortamda bile sizi koruyan kişilerin olduğuna yorum yapılır.

Rüyada Kara Köpek Isırması

Rüyada kara köpek ısırması, düşmanlarınızın size zarar vermek için fırsat beklediğini gösterir. Isırması size verdiği ufak tefek bir şeyi ifade eder. Yani sizi huzursuz etmesi gibi, fakat sizi ısırması sizin daha çok güç alacağınıza işaret eder. Sinsi bir insanı delalet eder. Bundan dolayı aslında bu rüyanın her tabiri uyarıcı mesaj verir. Çevrenize daha dikkatli olmanız gerektiği konusunda uyarır. Rüyada saldırgan kara köpek ısırması, maddi zarar olarak tabir edilir. Bazen kötü görünen fakat içinde kötülük bulunmayan insanı gösterir. Size fayda sağlayacak sizin görmediğiniz birini işaret eder. Gıybet edilmesi ve bundan sizin rahatsız olmanız anlamında alamet eder.

Rüyada Kara Köpek Kovalaması

Rüyada kara köpek kovalaması, yanınızda bulunan düşmanın bir şekilde vereceği açıkla kendini ifşa edeceğine yorumlanır. Genel olarak huzurun kaçması, maddi kayıplar yaşamak, düşmanlık, fesatlık gibi durumları belirtir.

Rüyada Kara Köpek Saldırması

Rüyada kara köpek saldırması, ihanete uğraması ve düşmanınızın ne kadar istesede size zarar veremeyeceğini gösterir. Köpek saldırması düşmanlarınıza karşı Allah tarafından korunduğunuza işarettir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.