Rüyada “ Kara Sinek ” Görmek

Kara Sinek
Rüyada kara sinek görmek, toplum tarafından sevilmeyen, dışlanan birine işaret eder. Görülen bu rüya çevrenizde bulunan sizden geçinme derdi içinde olan miskin ve hoş davranışları olmayan birine delalet eder.

Rüyada kara sinek görmek, toplum tarafından sevilmeyen, dışlanan birine işaret eder. Görülen bu rüya çevrenizde bulunan sizden geçinme derdi içinde olan miskin ve hoş davranışları olmayan birine delalet eder. Bu rüyayı görenlerin yakın çevresinde bulunan deyim yerinde ise asalak, ne söylediği, ne yaptığı belli olan birine yorumlanır. Kişiye uyarı niteliğinde olan bu rüya kişinin hayatında olan yada yakın zamanda girecek bu vasıflardaki birine karşı uyanık olması gerektiğini bildirir. Bu kişi ağzı pis, küfürbaz, vurdumduymaz ve çevresine her daim sıkıntı veren biri olarak da yorulur. Alçak biri olan bu kişi için son derece dikkatli olunması gerektiğini, böyle biri ile arkadaşlık kurmak bir yana, bir an önce hayatınızdan çıkarmanız gerektiğine yorumlanmıştır. Rüyada kara sinek görmek, ile ilgili farklı tabirler için makalemizin devamını okuyabilirsiniz. Ayrıca konu ile alakalı rüyalarınızı yorumlanması için bizlere ulaştırabilirsiniz.

Rüyada Kara Sinek Görmek Ne Demek

Rüyada kara sinek görmek, tekin olmayan, davranışları ile insanların sırtından geçinme derdinde olan birine işaret eder. Bu rüyayı görenlerin bu tarz kişilere karşı dikkatli olmaları gerektiğini, yoksa görülecek zarara delalet eder. Genel itibari ile hayır içermeyen bu rüya, hem uyarı, hemde yanlış arkadaşlara, hatalarınız var ise bir an önce doğru yolu tercih etmeniz gerektiğini bildirir.

Rüyada Kara Sinek Öldürmek

Rüyada kara sinek öldürmek, hayır olarak kabul edilir. Gören kişinini yanında bulunan art niyetli birini fark etmesine işaret eder. Ruhi ve fiziki olarak maddi ve manevi huzura ermeye delalet eder. Kötülüklerden, belalardan ve musibet davranışlı olan kişilerden uzak bir yaşam sürmeye yorumlanır.

Rüyada Kara Sinek Yemek

Rüyada kara sinek yemek, harama yönelmeye, haksız kazanç ile mal edinmeye işaret eder. Görülen bu rüya insanların hakkına göz dikmeye, başkalarının sırtından geçinmeye delalet eder. Ayrıca bu rüya yapılan yanlış davranışlar ile sık sık başın belaya gireceğine, yarınsız bir yaşam sürdürmeye rivayet edilmiştir.

Rüyada Büyük Kara Sinek görmek

Rüyada büyük kara sinek görmek, yaşanılan topluma zararı olan birine yorumlanır. Bu rüyayı görenlerin yaşadıkları çevrede insanların ırzına, malına göz diken birine işaret eder. Bu kişi mal ve mülk bakımından güçlü fakat karakter olarak zayıf birine yorumlanmıştır.

Rüyada Evde Kara Sinek Görmek

Rüyada evde kara sinek görmek, aile içine rahat girip çıkan, fakat art niyetli birine yorumlanır. Gören kişilerin iyice tanımadan herkese güvenmemeleri gerektiğine, yoksa uzun süre yaşanılacak sıkıntılara işaret eder. Bazen de bu rüya size zarar verme niyetinde olan fakat gücü ve kudreti size yetmeyen bir düşmen olarak tabir edilir.

Rüyada Yemeğe Kara Sinek Düşmesi

Rüyada yemeğe kara sinek düşmesi, helal olmayan mal edinmeye, yaşanılan endişe ve korkulara tabir edilmiştir. Bu rüyayı görenlerin malının çalınması yada eksilmesinden korkmasına, dünyalık hevesi içinde bir yaşam sürüp, maneviyatı öteleştirdiğini bildirir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.