Rüyada “ Karabasan ” Görmek

Karabasan
Rüyada karabasan kişinin maneviyatında zayıflıktan dolayı gelen ve korkularının olduğu geçmişte yaşadığı bir takım olayların uyku hattın da yansımasıdır.

Rüyada Karabasan; Rüyada karabasan kişinin maneviyatında zayıflıktan dolayı gelen ve korkularının olduğu geçmişte yaşadığı bir takım olayların uyku hattın da yansımasıdır. Bu durum tamamen psikolojik olup bundan kurtulmanın yolu ise kişinin tamamen kendisinde bitmektedir. Fakat bazı ruhani varlıkların rüyada rahatsızlık vermesi bu olayla tamamen farklıdır.Çünkü karabasan dediğimiz rüya halleri genelde kişinin günlük hayatta veyahutta izlediği bir takım filmlerden etkilenerek bunun bilinç altına yerleşmesi ile uyku halinde bu duruma sürekli düşündüğünden dolayı oluşan korkuları neticesinde aksettiği görülmüştür.

Rüyada Karabasan Görmek; Rüyada karabasan görmek insanın ruh hali içinde bulunduğu sıkıntıların ve yaşadığı gördüğü olayların bilinç altı rüyası diye tabir ettiğimiz bir sebepten dolayı gördükleri rüyalardır.Bu rüyaların musibetli süfli,yatlara bağlamayıp kişinin kendi aklında ve fikrinde def etmesi gerektiği yorumlanmıştır.

Rüyada Karabasandan Nasıl Korunur; Rüyada karabasandan korunmak  euzu billahi mine şeytanirracim besmeleyi şerifini çekerek manevi kudret aldığınızı hissetmeniz halinde Allah hu Tealanın kudreti ile korunmanız gerekeceğini bilmeniz yeterlidir.

Karabasan Nedir; Karabasan: yaşadığımız psikolojik olayların veya izleme yolu ile bilinç altına yerleştirdiğiniz durumların rüya halinde size yansımasıdır.

Rüyada Karabasan Çökmesi; Rüyada karabasan çökmesi kişinin korkularına yenik düştüğüne manevi çöküntü yaşadığını aynı zamanda inançsızlığına tabir edilir.

Rüyada Karabasan Gelmesi;  Rüyada karabasan gelmesi kişinin korkularına yenik düştüğüne manevi çöküntü yaşadığını aynı zamanda inançsızlığına tabir edilir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.