Rüyada “ Karafatma ” Görmek

Karafatma
Rüyada karafatma görmek neye delalet eder. Rüyada karafatma görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada karafatma görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Karafatma Görmek

Rüyada karafatma görmek; sıkıntılara, zor günlere, hastalık ve belalara işaret eden bu rüya kişinin hayatının alt üst olup başının dertlerden ve belalardan kurtulmayacağına, yaptığı her işte başarısız olarak hayata soğuyacağına, çevresindeki kötü niyetli insanların oyunlarına boyun eğerek hayatı boyunca hep yenilgiyi tadacağına yorumlanır. Rüyada karafatma görmek, aynı zaman da kişinin kötülüklere, hileye ve harama yönelerek şeytanın kötülüklerine nail olacağına, insanların haklarına girerek onların alın terine göz dikeceğine, büyüme hırsı yüzünden çevresindeki dostlarını yok sayarak hayatı çıkardan ibaret göreceğine işaret eder. Ünlü rüya alimimiz Farabi’ ye göre rüyada karafatma görmek; hakkınızda hayırsız düşünen ve dedi kodu yapan dost görünen kişilerin olduğuna yorumlanır.

Rüyada Evde Karafatma Görmek

Rüyada evde karafatma görmek; rüya sahibinin muhabbet yıldızının ters düştüğü yani sevmediğiniz bir kişinin size misafir olacağına yorumlanır. Rüyayı gören kişinin ne kadar uzak olmak istese de bu kişinin onun peşini bırakmayacağı ve sürekli rahatsız edici tavırlarda bulunacağına tabir edilir.

Rüyada Karafatma Öldürmek

Rüyada karafatma öldürdüğünü görmek; rüya sahibinin çevresindeki kötü niyetli fesat insanlardan kurtularak hayatını düzene sokacağına, ailesiyle ve sevdikleriyle kırgınlıklarının son bularak eski huzurlu mutlu günlerine kavuşacağına, iş hayatında yaptığı tüm işler ve özverili çalışmaları sayesinde kısa zaman da eski başarısına kavuşup insanların nükteyle bakacağı kişi haline geleceğine yorumlanır. Rüyasında karafatma öldüren bir kimse hayırlı bir işe vesile olarak zor durumda olan maddi sıkıntı çeken insanlara yardım ederek onların hayır dualarına nail olur.

Rüyada Karafatma Yemek

Rüyada karafatma yediğini görmek; rüya sahibinin hile ve haram yollarla kazanmış olduğu malını hanesine sokarak ailesine haram lokma yedireceğine, insanların kul haklarına girerek servetine servet katacağına, başına gelecek olan ders nitelikli bir kazadan dolayı tövbe ederek hak yoluna döneceğine işaret eder. Rüyada karafatma yemek, sıkıntılı ve üzüntülü bir birliktelik yaşayacağınıza ve rüya sahibinin kısa sürecek bir evliliği olacağına yorumlanır. Yaşayacağı bu huzursuzluk iş hayatını da etkileyeceği ve işlerinde de maddi kayıplar yaşayacağına kısmetlerinin kapanacağına delalet eder.

Rüyada Karafatma Ezmek

Rüyada karafatma ezdiğini görmek; rüyayı gören kimsenin eski kötümser ruh halinden kurtularak hayatı pozitif olumlu görmesine, sakin durgun hayatından kurtularak hareketli eğlenceli aktivitelere ve eğlencelere katılmasına, yapacağı kısa süreli seyahatlerle bir çok farklı mekanlarda bulunarak yeni insanlarla tanışmaya yorumlanır.

Rüyada Hamam Böceği Görmek

Rüyada hamam böceği görmek; rüya sahibinin çevresinde ve yakının da kötü niyetli art niyetli insanları bulundurduğuna yorumlanır. Rüyada hamam böceği görmek, çevrenizdeki kişilerin arkanızdan konuşarak dostlarınıza karşı evham ve vesvese verdiklerine tabir edilir. genellikle bu rüya iş hayatı düzgün olan kişileri çekemeyen kişiler tarafından sürekli dillendirilmesi olarak bilinir.

Rüyada Karafatma Görmenin Psikolojik Anlamı

Rüyada karafatma  görmenin birden fazla şekilde farklı yorumları vardır. Gerçek hayattaki anlamıyla birebir aynı yorumu içeren karafatma rüyasını sizler için sitemizde ayrıntılı bir şekilde dile getirdik. Karafatma sembolü içeren  tüm rüyalarınızın yorumlarınızı sayfamızda paylaşabilir aynı gün içinde yorumlarınızın cevabına ulaşabilirsiniz. Rüyada karafatma görmek; çevrenizde yaşanan bir takım olaylara şahitlik edeceğinize ve zor durumlara düşeceğinize yorumlanır.Rüyada karafatma görmek rüya sahibini bekleyen zorluk, maddi sıkıntı ve işlerinizin bozulacağına tabir edilir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.