escort alanya

Rüyada “ Karınca Isırması ” Görmek

Karınca Isırması
Rüyada karınca ısırması görmek, rüya alimleri tarafından farklı tabirler yapılmış olan bu rüya kişinin kendinden düşük konumda ve zarar veremeyecek düşmene işaret eder.

Rüyada karınca ısırması görmek, rüya alimleri tarafından farklı tabirler yapılmış olan bu rüya kişinin kendinden düşük konumda ve zarar veremeyecek düşmene işaret eder. Bu rüyayı görenlerin kolaylıkla def edecekleri bu tarz saldırılara hazırlıklı olması gerektiğine delalet eder. Rüyada karınca ısırmesı görmek, bazı alimlere göre ise, küçük yatırımlar yaparak büyük kazançlar elde etmeye, iş yaşamında giderek büyümeye yorulur. Görülen bu rüya kişinin ticari yaşamda berekete nail olmasına,borçların sona erip, sıkıntıların bitmesine yorumlanır. Rüyada karınca ısırması görmek, bazende malı ve mülkü olmasına rağmen cimri davranışlar içersinde olan birine tabir edilmiştir. Aynı zamanda bu rüya kişinin bazı konularda kendisini diğer insanlardan üstün görmesine rivayet edilmiştir. Rüyada karınca ısırması görmek, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Karınca Isırması Ne Demek

Rüyada karınca ısırması görmek, kişinin çevresinde bulunan dost görünümlü düşmanların varlığına fakat bu kişilerin kişiye zarar verecek konumda olmadıklarına delalet eder. Görülen bu rüya kişinin ufak sermeye ile girdiği işini giderek büyüteceğine, kazancının günden güne artmasına işaret eder. Aynı zamanda bu rüya kişinin kend egosuna yenik düşmesine, kendisini çok büyük görmesi olarak da tabir edilmiştir.

Rüyada Karınca Görmek

Rüyada karınca görmek, kişinin azim ve emekleri sayesinde büyük başarılar elde etmesine işaret eder. Gören kişinin gecesini gündüzüne katarak çalışmasına, emeklerinin karşılığını alacağına delalet eder. Bu rüyayı görenlerin bolluk içersinde bir dönem geçireceklerine, bu dönemi gerektiği gibi değerlendirmeleri gerektiğine yorulur.

Rüyada Dev Karınca Görmek

Rüyada dev karınca görmek, kişinin yenetek olsun bilgi olsun bazı konularda üstün vasıflara sahip olmasına işaret eder. Gören kişinin bu durumun farkında olup bunları fırsata çevireceğine, büyük kazanç, şan ve şöhret elde edeceğine rivayet olunur.

Rüyada Karınca Yuvası Görmek

Rüyada karınca yuvası görmek, kişinin yaşamı boyunca geçim derdi yaşamayacağına, ele geçen toplu paranın kişiyi ihya etmesine yorulur. Görülen bu rüya kişinin aileden gelen yada kendi kazançları sayesinde çok rahat bir hayat süreceğine işaret eder. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin gelenekçi bir yapıya sahip olmalarına, örf aneneye özen göstermelerine rivayet edilmiştir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.