Rüyada “ Karpuz Çekirdeği ” Görmek

Karpuz Çekirdeği
Rüyada karpuz çekirdeği görmek neye delalet eder. Rüyada karpuz çekirdeği görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada karpuz çekirdeği görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Karpuz Çekirdeği Görmek 

Rüyada karpuz çekirdeği görmek; boğazına düşkün, ağzının tadını bilen, onca borcun, sıkıntının ve zorluğun arasında yine de boğazından kısmayı bir an olsun düşünmeyecek bir kişinin varlığına delalet eder. Rüyada görülen karpuz çekirdeği zenginlik hayali kuran, gözünü daldan budaktan esirgemeyen, hayatın her zorluklarına göğüs gelerek bir den çok başarılı işlere imza atan rüya sahibinin kısa zaman da azmi ve kararlılığı sayesinde başarılı olup maddi zenginliğe kavuşacağına, istediği gibi hayatını dolu dolu yaşayacağına yorumlanır. Rüyada karpuz çekirdeği görmek ya da ekmek ileriye dönük sağlam adımlar atarak yapılan başarılı işlere işaret eder.

Dini Rüya Alimlerine Göre Rüyada Karpuz Çekirdeği Görmek; Allah’ın vermiş olduğu emir ve buyrukları yerine getiren, ibadete düşkün, ihtiyaç sahibi kimselere yardım etmekten çekinmeyen, kazancının büyük bölümünü ihtiyaç sahibi kimselere harcayan iyi niyetli hayır sahibi kimselere yorumlanırken. Bu rüya sahipleri hayatlarının büyük bölümünde ailesi ve sevdikleriyle mutlu huzurlu yaşarlar tüm arzu ve isteklerine kavuşarak pişmanlık duyacağı hatalardan uzak kalırlar. Rüyasında karpuz çekirdeği gören kimse aynı zaman da alacağı müjdeli bir haberle iş hayatında hayalini kurduğu bir işi gerçekleştirerek onun vermiş olduğu mutluluğu hazzı yaşar.

Rüyada Karpuz Çekirdeği Ekmek

Rüyada karpuz çekirdeği ekmek; rüyayı gören kişinin ailesinin ve sevdiklerinin desteği üzerine girdiği bir işte başarılı sonuçlar elde ederek onların güvenini boşa çıkarmayacağına, sıfırdan başladığı hayatını verdiği emekler ve alın teri ile yüksek mevkilere getireceğine, alacağı müjdeli haber sayesinde elinin bollaşarak maddi sıkıntılardan kurtulacağına, ona karşı kötülük yapmak isteyen kurulu düzenini boza kimselere karşı önlem alarak onlara fırsat vermeyeceğine yorumlanır. Bu rüya için ayrıca saf ve temiz olmaya, hayırlı dünya hayatına, küslükten çıkmaya yorulduğunu söyleyebiliriz.

Rüyada Karpuz Çekirdeği Yemek

Rüyada karpuz çekirdeği yemek; dedikodu ve kötü niyetli dostluklara yorumlanır. Rüyasında karpuz yiyen kimse çevresinde dost gibi görülüp ona yakınlık gösteren kişilerden maddi ve manevi anlamda zarar görür, istenmeyen olaylara maruz kalarak hanesinde kırgınlıkların ve ayrılıkların yaşanmasına sebep olur.

Rüyada Karpuz Görmek

Rüyada karpuz görmek; kişinin çalışarak sahip olacaklarına delalet eder. Birikim yapmaya, malının üstüne mal, parasının üstüne para eklemeye, karlı işlere girmenin yollarını yapmaya ve hayırlı olacak bir iş tekliği almaya yorulur. Rüyada görülen karpuz ve kavun sembolü olumlu güzel şeylere ifade edildiği kadar bazen de olumsuzluklara yaşanan sıkıntılara şerre ifade edilir. Ünlü rüya alimlerince rüyada karpuz görmek, hayırlı bir kısmete, manevi huzura ermeye, hayatını ibadete adayarak secde etmeye, mevlanın gönül kapılarını aralamaya yorumlanır.

Rüyada Karpuz Yemek

Rüyada karpuz yemek; olumlu olduğu kadar olumsuz şekle de yorumlanır. Rüyada tatlı karpuz yediğini görmek, kişinin uzun süredir bekleyip de alamadığı çok istediği bir haberi alacağına ve tüm işlerinin hayırlı bir şekilde sonlanacağına işaret ederken, yenilen acı karpuz ise talihsiz olaylara, kötülüklere, şerre yorumlanır. Kişinin yanlış kurduğu arkadaşlıklar yüzünden başının dertten ve beladan kurtulama cağına, ailesine ve sevdiklerine sürekli belalar açarak sevenlerini kendisinden bir bir soğuta cağına  işaret edilir.

Rüyada Karpuz Satmak

Rüyada karpuz satmak; rüya sahibinin helal rızk getiren işlere girerek maddi sıkıntılarından kurtulacağına, azmi ve kararalı davranışı sayesinde tüm istek ve arzularına kavuşacağına, ailesini ve sevdiklerini tek bir alanda toplayarak hane içinde ayrılıkların yaşanmasına izin verilmeyeceğine yorumlanır.

Rüyada Karpuz Çekirdeği Görmenin Psikolojik Anlamı

Rüyada karpuz çekirdeği  görmenin birden fazla şekilde farklı yorumları vardır. Gerçek hayattaki anlamıyla birebir aynı yorumu içeren karpuz çekirdeği  rüyasını sizler için sitemizde ayrıntılı bir şekilde dile getirdik. Karpuz  çekirdeği sembolü içeren  tüm rüyalarınızın yorumlarınızı sayfamızda paylaşabilir aynı gün içinde yorumlarınızın cevabına ulaşabilirsiniz. Rüyada görülen karpuz çekirdeği fırsat düşkünü, kendi çıkarları uğruna yaşayan, amellerini her şeyden üstün tutan, kötü niyetli insanlara yorumlanırken. bu rüya aynı zaman da berekete, kısmetinizin ve şansınızın artmasına,elinizin bollaşarak rahata kavuşmanıza yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

  1. Kübra can dedi ki:

    Merhabaa kolay gelsin rüyamda karpuz bahçesindi temizleyerek karpuz çekırdeği dikiyordum diktiğim herçekirdek belli süre sonra yeşermeye başlamıştı daha sonra bahçeye gittiğimde her yer su altındaydı rüyamı açıklarmışınız

    1. admin dedi ki:

      Rüyanız hayır olsun Kübra hanım rüyada karpuz görmek, Birikim yapmaya, malının üstüne mal, parasının üstüne para eklemeye, karlı işlere girmenin yollarını yapmaya ve hayırlı olacak bir iş tekliği almaya yorulur. Rüyada görülen karpuz ve kavun sembolü olumlu güzel şeylere ifade edildiği kadar bazen de olumsuzluklara yaşanan sıkıntılara şerre ifade edilir. Rüyada karpuz çekirdeği diktiğini görmek ise rüyayı gören kişinin ailesinin ve sevdiklerinin desteği üzerine girdiği bir işte başarılı sonuçlar elde ederek onların güvenini boşa çıkarmayacağına, sıfırdan başladığı hayatını verdiği emekler ve alın teri ile yüksek mevkilere getireceğine, alacağı müjdeli haber sayesinde elinin bollaşarak maddi sıkıntılardan kurtulacağına, ona karşı kötülük yapmak isteyen kurulu düzenini boza kimselere karşı önlem alarak onlara fırsat vermeyeceğine yorumlanır.