Rüyada “ Karpuz ” Görmek

Karpuz
Rüyada karpuz görmek neye delalet eder. Rüyada karpuz görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada karpuz görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Karpuz Görmek

Rüyada karpuz görmek; kişinin çalışarak sahip olacaklarına delalet eder. Birikim yapmaya, malının üstüne mal, parasının üstüne para eklemeye, karlı işlere girmenin yollarını yapmaya ve hayırlı olacak bir iş tekliği almaya yorulur. Rüyada görülen karpuz ve kavun sembolü olumlu güzel şeylere ifade edildiği kadar bazen de olumsuzluklara yaşanan sıkıntılara şerre ifade edilir. Rüyasında karpuz gören bir kimse maddi sıkıntılarından kurtulur, ailesi ve sevdiklerinden gördüğü destek sayesinde tekrar hayat tutularak eski güzel mutlu günlerine kavuşur. devlet makamından bir konumda yer alarak kısa zaman da mevki anlamda yükselerek belli bir makama ulaşır. Ünlü rüya alimlerince rüyada karpuz görmek, hayırlı bir kısmete, manevi huzura ermeye, hayatını ibadete adayarak secde etmeye, mevlanın gönül kapılarını aralamaya yorumlanır.

Rüyada Birden Fazla Karpuz Görmek

Rüyada birden fazla karpuz görmek; kötülüklere, üzüntüye, yaşanan olumsuz olaylara yorumlanır. Rüyasında hanesinde birden fazla karpuz gören kimse sevdiği kimseleri tek tek kaybeder, aksilikler ve kötülükler yakasını bırakmaz, girdiği her işte mutsuz olarak maddi kayıplarla ayrılır. Bu rüya bazende kısmete, başarılı bir hayata,  mevki ve makam yönünden yükselişe ermeye yorumlanır.

Rüyada Olmuş Karpuz Görmek

Rüyada olgunlaşmış karpuz görmek; hayırlı bir evlada, mutlu bir birlikteliğe, helal yollarla alın teri dökerek kazanılmış mala yorumlanır. Rüyasında olgunlaşmış karpuz gören ya da yiyen bir kimse uzun uğraşlar vererek girdiği işlerde başarılı sonuçlar elde ederek istediği hayata ulaşır

Rüyada Olmamış Karpuz Görmek

Rüyada olmamış karpuz görmek; rüyanın şeklinde de belirtildiği üzere şerre, kötülüklere, kişinin başına gelecek olan kötü olaylara yorumlanır. Rüyasında olgunlaşmamış karpuz gören kimse iş hayatında fitne fesatlık yapan, başının ağrımasına sebep olan insanlarla karşı karşıya kalarak kısa süreli sorunlar yaşar. Bu sorunlar kişinin hanesine de yansıyarak kurulu olan düzenin bozulmasına sebep olur.

Rüyada Karpuz Çekirdeği Görmek

Rüyada karpuz çekirdeği görmek; zenginlik hayali kuran, gözünü daldan budaktan esirgemeyen, hayatın her zorluklarına göğüs gelerek bir den çok başarılı işlere imza atan rüya sahibinin kısa zaman da azmi ve kararlılığı sayesinde başarılı olup maddi zenginliğe kavuşacağına, istediği gibi hayatını dolu dolu yaşayacağına yorumlanır. Rüyada karpuz çekirdeği görmek ya da ekmek ileriye dönük sağlam adımlar atarak yapılan başarılı işlere işaret eder.

Rüyada Karpuz Kabuğu Görmek

Rüyada karpuz kabuğu görmek; rüyayı gören kimsenin yakın zamanda karşısına çıkacak olan hayırlı kısmetiyle dünya evine girerek yalnızlığını sona erdireceğine, iş hayatında yaptığı çalışmaların kısa zaman da meyvesini toplayarak kariyer bakımından yükseleceğine, tüm arzu ve isteklerini yerine getireceğine yorumlanır.

Rüyada Karpuzun İçini Oymak

Rüyada karpuzun içini oymak; rüya sahibinin hareketli ve eğlenceli hayatının yanı sıra sağlıklı, herkes tarafından sevilip saygı duyulan, bir çok hayırlı işlerin olmasına vesile olan hayırlı evlatlarının olacağına, ona kötülük yapmak isteyen çevresindeki kötü niyetli insanların amellerine ulaşamayarak mutlu giden aile hayatını bölemeyeceklerine yorumlanır.

Rüyada Karpuz Tarlası Görmek

Rüyada karpuz tarlası görmek; kişinin hanesinde  bolluğun ve bereketin hiç eksiltmeyerek her şeye fazlasıyla sahip olacağına, kısa süreli seyahatler düzenleyerek iş amaçlı farklı aktiviteler de bulunacağına, aile ve sevdikleriyle beraber bir yolculuğa çıkılacağına yorumlanır.

Rüyada Karpuz Kesmek

Rüyada karpuz kestiğini görmek; rüya tabirlerince olumsuz olarak dile getirilen rüya şekli hayırsız olaylara ve kötülüklere, maddi anlamda yaşanan sıkıntılara yorumlanır. Rüyasında karpuz kesen bir kimse istemeyerek kanlı olaylara karışır, başını dertten kurtaramaz, edindiği kötü arkadaşlıklar sebebiyle sevdikleriyle arası açılır.

Rüyada Karpuz Yemek

Rüyada karpuz yemek; dedikodu ve kötü niyetli dostluklara yorumlanır. Rüyasında karpuz yiyen kimse çevresinde dost gibi görülüp ona yakınlık gösteren kişilerden maddi ve manevi anlamda zarar görür, istenmeyen olaylara maruz kalarak hanesinde kırgınlıkların ve ayrılıkların yaşanmasına sebep olur.

Rüyada Tatlı Karpuz Yemek

Rüyada tatlı karpuz yemek; hayra ve güzelliğe işarettir. Rüyasında tatlı karpuz yediğini görmek, kişinin uzun süredir bekleyip de alamadığı çok istediği bir haberi alacağına ve tüm işlerinin hayırlı bir şekilde sonlanacağına işarettir.

Rüyada Acı Karpuz Yemek

Rüyada acı karpuz yemek; karpuz rüyasının tersine yenilen acı karpuz yaşanan acı talihsiz olaylara, kötülüklere, şerre yorumlanır. Kişinin yanlış kurduğu arkadaşlıklar yüzünden başının dertten ve beladan kurtulama cağına, ailesine ve sevdiklerine sürekli belalar açarak sevenlerini kendisinden bir bir soğuta cağına  işaret edilir.

Rüyada Karpuz Satmak

Rüyada karpuz satmak; rüya sahibinin helal rızk getiren işlere girerek maddi sıkıntılarından kurtulacağına, azmi ve kararalı davranışı sayesinde tüm istek ve arzularına kavuşacağına, ailesini ve sevdiklerini tek bir alanda toplayarak hane içinde ayrılıkların yaşanmasına izin verilmeyeceğine yorumlanır.

Rüyada Karpuz Tartmak

Rüyada karpuz tartmak; hayallerinin peşinde kararlılıkla giden rüya sahibinin ailesinin ve sevdiklerinin desteği üzerine hareket ederek yaptığı işte azmi ve kararlılığı sayesinde başarılı çalışma elde edeceğine emeğinin karşılığını fazlasıyla alarak alnının akıyla yaptığı işte başarılı çıkacağına, mutluluğun ve sevincin hiç eksik olmayacağına yorumlanır.

Rüyada Canı Karpuz Çekmek

Rüyada canı karpuz çekmek; özlem duyulan bir birlikteliğe, hayırlı kısmete ermeye, hane içinde yakın zaman da alacağınız müjdeli habere, sevdiğiniz bir yakınınızla bir araya gelerek özlem gidermeye yorumlanır.

Rüyada Karpuzla Peynir Yemek

Rüyada karpuzla peynir yemek; kişinin geniş zengin bir sosyal çevreye sahip olup sosyal aktüaliteler de bulunacağına, stresli ve yoğun giden iş hayatından kısa süreliğine uzaklaşarak ailesi ve sevdikleriyle beraber eğlenceli aktivilere katılıp stres atacağına, yorumlanır. Bu rüya aynı zamanda kazanılan mala ve değerli eşyaya işaret eder.

Rüyada Karpuz Görmekle Alakalı Ayrıntılı Tabirler

Rüyada Kış Mevsiminde Karpuz Görmek; mevsimsiz görülen rüyalar olumsuzluğu içerdiği gibi görülen karpuz rüyası da kişinin başına gelecek olan sıkıntılara, aile içinde yaşanan kayıplara, tatsız bir birlikteliğe yorumlanır.

Rüyada Tarladan Karpuz Almak; sevdiklerinizle kısa süreli tartışmalar yaşayarak hane içinde ayrılıkların yaşanmasına sebep olacağınıza, istenmeyen bir suça maruz kalarak güveninizin sarsılacağına

Rüyada Mevsiminde Karpuz Görmek; kişinin yakın zamanda hayırlı güzel haberler alarak işlerinin düzene gireceğine, sıkıntılarının sona bularak hanesini yokluk içinden kurtaracağına

Rüyada Bozulmuş / Çürümüş Karpuz Görmek; kişinin ciddi bir hastalığa yakalanarak sağlığının bozulacağına, sevdikleriyle kısa süreli ayrılık yaşayarak seyahate çıkacağına

Rüyada Çatlamış Karpuz Görmek; kişinin kendisi için uygun olmayan bir işe başlaması sonucu yaşayacağı düş kırıklığını da yorumlanır.

Rüyada Karpuz Kabuğu Yemek; gereğinden fazla ölçüsüz davranmak anlamına gelir. Yaptığı işi ciddiye almayan baştan sağma yapan rüya sahibinin maddi sıkıntılar yaşayarak elindeki olanları kaybedeceğine

Rüyada Karpuz Suyu İçmek;  rüya sahibinin hayatının tüm güzelliklerini tadarak doyasıya yaşayacağına, tüm istek ve arzularına fazlasıyla kavuşup pişmanlık duyacağı hiç bir soruyla karşı karşıya kalmayacağına

Rüyada Yere Karpuz Fırlatmak; nankör, iyilik bilmez, kendisine yapılan iyilikleri göremeyen sadece çıkarları uğruna yaşayan kötü niyetli kişilere yorumlanır.

Rüyada Karpuz Taşımak; hayırlı bir işe vesile olarak kişinin yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine, onların ihtiyaçları doğrultusunda hareket ederek kazanç elde etmesine vesile olacağına

Rüyada İçi Ham Karpuz Görmek; Tatsız durumlara işaret eden bu rüya kişinin yapacağı işlerde başarısız olacağına, istediği beklentiyi elde edemeyerek maddi kayıp vereceğine yorumlanır.

Rüyada Karpuz Görmenin Psikolojik Anlamı

Rüyada karpuz görmenin birden fazla şekilde farklı yorumları vardır. Gerçek hayattaki anlamıyla birebir aynı yorumu içeren karpuz  rüyasını sizler için sitemizde ayrıntılı bir şekilde dile getirdik. Karpuz  sembolü içeren  tüm rüyalarınızın yorumlarınızı sayfamızda paylaşabilir aynı gün içinde yorumlarınızın cevabına ulaşabilirsiniz. Rüyada karpuz görmek ya da karpuz yemek; Ham karpuz sağlamlığa, yeşil karpuz çocukluğa, hanıma, hizmetçiye yahut yerleşim alanına, Karpuz hasta için şifaya, karpuz dilimleri borç taksitlerine yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

 1. fatma dedi ki:

  fatma selam rüyamda 5. 6 tane karpuz gördümbir tanesini ben kestim bir tanesinide tanımadığım bir bayan kesti ben karpuzdan bir dilim kestim ama içi kırmızı değil pembeydi olgunlaşmamış diye dilimi geri koydum . diğer bayanın kestiği karpuz iyi çıktı kırmızıydı yorumlarsanınz sevinirim.

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Fatma hanım rüyanızın yorumu
   rüyada karpuz görmek, hayırlara vesile olmakla beraber rüya sahibinin bolluk ve berekete nail olacağına iş ve özel yaşamında mutluluğu yaşayacağına işaret eder. Rüyanızda olgunlaşmamış bir karpuz görmeniz belli bir dönem sıkıntılar yaşayacağınıza üzülüp moralinizin bozulacağına delalet eder. Rüyanızdaki diğer bayanın kesmiş olduğu karpuzun kırmızı olması ise yakın bir tanıdığınızın yardım ve desteğiyle sorunlarınızdan kurtulmaya eski huzurlu günlerinize geri dönmeniz olarak da tabir olunur.
   İyi Günler Dileriz.

 2. Hakann dedi ki:

  Rüyamda komşulara gitmişiz orada komşu karpuz kesiyor bizim oğlan kesilen karpuzun içinden eliyle alarak kaçtı ….yorumlarsanız sevinirim

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Hakan Bey Rüyanızın Yorumu
   Rüyada karpuz görmek; kişinin çalışarak sahip olacaklarına delalet eder. Birikim yapmaya, malının üstüne mal, parasının üstüne para eklemeye, karlı işlere girmenin yollarını yapmaya ve hayırlı olacak bir iş tekliği almaya yorulur. Rüyada görülen karpuz ve kavun sembolü olumlu güzel şeylere ifade edildiği kadar bazen de olumsuzluklara yaşanan sıkıntılara şerre ifade edilir. Rüyasında karpuz gören bir kimse maddi sıkıntılarından kurtulur, ailesi ve sevdiklerinden gördüğü destek sayesinde tekrar hayat tutularak eski güzel mutlu günlerine kavuşur. devlet makamından bir konumda yer alarak kısa zaman da mevki anlamda yükselerek belli bir makama ulaşır. Ünlü rüya alimlerince rüyada karpuz görmek, hayırlı bir kısmete, manevi huzura ermeye, hayatını ibadete adayarak secde etmeye, mevlanın gönül kapılarını aralamaya yorumlanır.
   Allah Yar Ve Yardımcınız Olsun…

 3. irem dedi ki:

  iyi günler.rüyamda karpuzu yere fırlatyrdum ve karpuz çatlıyordu.ne demektir acaba

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba İrem Hanım rüyanız hayır olsun, rüyanızın yorumu, Rüyada karpuz görmek; kişinin çalışarak sahip olacaklarına delalet eder. Birikim yapmaya, malının üstüne mal, parasının üstüne para eklemeye, karlı işlere girmenin yollarını yapmaya ve hayırlı olacak bir iş tekliği almaya yorulur. Rüyada görülen karpuz ve kavun sembolü olumlu güzel şeylere ifade edildiği kadar bazen de olumsuzluklara yaşanan sıkıntılara şerre ifade edilir. Rüyasında karpuz gören bir kimse maddi sıkıntılarından kurtulur, ailesi ve sevdiklerinden gördüğü destek sayesinde tekrar hayat tutularak eski güzel mutlu günlerine kavuşur. devlet makamından bir konumda yer alarak kısa zaman da mevki anlamda yükselerek belli bir makama ulaşır. Ünlü rüya alimlerince rüyada karpuz görmek, hayırlı bir kısmete, manevi huzura ermeye, hayatını ibadete adayarak secde etmeye, mevlanın gönül kapılarını aralamaya yorumlanır. Çok hayırlı bir rüya olmak ile beraber güzelliklere nail olmaya ama şükrü ve teslimiyeti unutmamanız gerektiğine rivayet edilmiştir.