escort alanya

Rüyada “ Kavanoz ” Görmek

Kavanoz
Rüyada kavanoz görmek, rüya sahibinin davranışlarına dikkat etmesi ve harekete geçmeden önce düşünmesi gerektiğine işaret eder. Aynı zamanda hayırlı bir eşe delalet eder.

Rüyada kavanoz görmek, rüya sahibinin davranışlarına dikkat etmesi ve harekete geçmeden önce düşünmesi gerektiğine işaret eder. Boş kavanoz sıkıntı ve yoksulluğun haberidir. Dolu bir kavanoz ise tam tersidir. Rüyada kavanoz görmek, kişinin sinirli ve öfkeli olduğu anlarda önemli kararlar almaması gerektiğine delalet eder. Görülen bu rüya bir uyarıcı niteliğinde olup keskin sirke küpüne zarardır misali gergin olduğunuz anlarda çevrenize ve sevdiklerinize karşı kırıcı olduğunuz olarak da tabir edilir. Rüyada kavanoz görmek, aynı zamanda iyi huylu, ahlaklı ve tutumlu bir kadına yorumlanmıştır. Rüya sahibi erkek ise bu kişi hanımı veya annesi olarak da rivayet edilmiştir. Rüyada kavanoz görmek, bazı rüya tabircilerine göre ise, bulunduğu hal üzere iyiye yada kötülüğe yorumlanmıştır. Rüyada kavanoz görmek, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Kavanoz Görmek Ne Demek

Rüyada kavanoz görmek, rüya sahibi erkek ise iyi huylu ,hoş sohbet tutumlu ve kanaatkar bir hanıma, kadın ise elinin altında bulunan hamarat ve sadık bir yardımcıya işaret eder. Bu rüyayı görenlerin çabuk parlayıp, öfke sorunları yaşadıklarına daha sonra yapılanlardan pişmanlık duyduklarına delalet eder. Rüya sahibinin bu anlarda kendisi ve özel yaşamıyla ilgili önemli kararlar almaması gerektiğine tabir olunur.

Rüyada Dolu Kavanoz Görmek

Rüyada dolu kavanoz görmek, rüya sahibi için üzücü ve elem verici olayların son bulacağına yakın bir zaman da neşe ve sevince kavuşacağına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin hayatlarında bolluk ve bereketin hüküm süreceğine kısmet açıklığına ve iş hayatında bol kazançlı ve hayırlı işlere girileceğine delalet eder.

Rüyada Boş Kavanoz Görmek

Rüyada boş kavanoz görmek, dolu kavanoz görmenin aksine rüya sahibinin iş ve özel yaşamında sıkıntılı günlerin yaklaştığına şans ve talihinin kapanacağına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin yaşamlarında üzüntü ve moral bozucu olayların yaşanacağına delalet eder.

Rüyada Kavanoz Almak

Rüyada kavanoz almak, rüya sahibinin iş yaşamında sevip saydığı biriyle iş ortaklığı yapacağına beraberce bol getirili ve kazançlı işlere imza atacaklarına işaret eder. Görülen bu rüya kişinin başarılarla dolu bir iş hayatına sahip olması olarak da tabir olunur.

Rüyada Kavanoz Satmak

Rüyada kavanoz satmak, bu rüyayı görenlerin iş ve özel yaşamında kavga ve kırgınlıkların yaşanacağına işaret eder. Görülen bu rüya hüzne ve yaşanmış kırgınlıklar sonucu ayrılıklar yaşanacağına delalet eder. Aynı zaman da bu rüya kişinin çalıştığı iş sektörü yada kurumdan ayrılacağına tabir olunur.

Rüyada Kırık Kavanoz Görmek

Rüyada kırık kavanoz görmek, rüya sahibinin zor ve sıkıntılı bir dönem sonunda istek ve arzularına sabır ve sebat ederek ulaşacağına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin yaşanan olaylar karşısında soğukkanlılığını yitirmemesi gerektiğine delalet eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.