Rüyada “ Kavga Etmek ” Görmek

Kavga Etmek
Rüyada kavga etmek görmek neye delalet eder. Rüyada kavga etmek görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada kavga etmek görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Kavga Etmek Görmek

Rüyada kavga etmek görmek İhtilafa düşmeye, görüş ayrılıklarına ve tartışma yapmaya, Elinde kılıç, silah gibi şeyler bulunduğu halde kavga etmek dikkat çekecek bir iş yapmaya, Bir kimseyle ağız kavgası yaptığını görmek üzüntü ve kedere yorumlanır.

Rüyada Silahlı Kavga Etmek

Rüyada silahlı kavga görmek rüya sahibinin hayırlı ve bereketli bir işe gireceği yada çok istediği bir yerden iş teklifi alacağına yorumlanır.Bu rüya maddi ve manevi rızk olarak kısmetinizin açılacağına delalet eder.

Rüyada Kılıçla Kavga Etmek

Rüyada kılıçla kavga ettiğini görmek iş hayatınızda ilerleyebilmek için stratejinizi değiştireceğiniz ve başka taktikler uygulayarak işlerinizde ve çevrenizde başarıya ve mevkiye kavuşacağınıza yorumlanır.

Rüyada Ağız Kavgası Yapmak

Rüyada ağız kavgası yaptığını görmek rüya sahibinin çevresinde yada iş hayatında tatsız olaylar yaşayacağı ve huzursuzlukların başlayacağına yorumlanır.Rüyada ağız kavgası yaşadığınız kişi ile normal hayatta da husumet yaşayacağınıza yorumlanır.

Rüyada Bir Kadınla Kavga Etmek

Rüyada bir kadınla kavga ettiğini görmek çevrenizde size akran olamayacak kişilerin haklarını gasp edeceğinize ve günaha gireceğinize yorumlanır.Bu rüyada rüya sahibinin çocuk yada bir kadının hakkını gasp edeceği ve onlardan helallik alması gerekeceğine tabir edilmiştir.

Rüyada Tanımadığın Biriyle Kavga Etmek

Rüyada tanımadığın biriyle kavga ettiğini görmek çevrenizde aileniz yada iş arkadaşlarınız arasında fikir ayrılığına düşeceğinize ve soğuklukların yaşanacağına yorumlanır.Bu rüyada rüya sahibinin zıt fikirleri olacağına delalet eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.