Rüyada “ Kaybolmak ” Görmek

Kaybolmak
Rüyada kaybolmak, kişinin yaşadığı duygusal boşluğa, ruhen ve bedenen yaşanan çaresizliğe işaret eder.

Rüyada kaybolmak, kişinin yaşadığı duygusal boşluğa, ruhen ve bedenen yaşanan çaresizliğe işaret eder. Gören kişi için alimler düş sahibinin, huzursuzluk içerisinde olmasına, ikilem içinde olması olarak belirtmişlerdir. Gördüğünüz bu rüya hayatınız da gerçekleşecek değişikliklere, farklı bir şehre taşınmaya, yer değişikliğinde bulunmaya tabir edilir. Kişi kendisini kalabalık bir alanda kaybolmuş görür ise, yer değişikliğinde bulunacağına yormuşlardır. Rüyada kaybolduğunu gören kişi, yeni bir ev yada şehir değişikliği yapacağına, aynı zaman da kısa süreli yaşanacak sıkıntı olarak da delalet eder. Bazen de rüya sahibinin yaşamını sorumsuzluk içinde yaşamasına, belli bir amaç yada gayesi bulunmadığı olarak da bildirilir. Kişi için ikaz taşıyan bu rüya, kendinize çeki düzen verme zamanı geldiğine, hayatı toz pembe görmeden, gerçekçi olunması gerektiğini gösterir.  Rüyada kaybolmak ve farklı yorumlar için yazımızın devamını okuyabilirsiniz. Konu ile ilgili yorum bölümünden ulaşabilirsiniz.

Rüyada Kaybolmak Ne Demek

Rüyada kaybolmak, ilgisizliğe, vurdumduymazlığa, çaresizliğe, içinde olunan darlığa tabir edilir. Yaşamınızda ki sorunların sizi bunalttığına, ne yapacağınızı bilmez bir durumda olunduğuna delalet eder. Ebu Said El Vaiz’e göre rüyada kaybolmak, hırsa yenik düşmeye, uhrevi olarak daralmaya, yer değişikliği yaşanacağı olarak rivayet edilmiştir. Kişi bilmediği bir yerde kaybolduğunu görmesi, hataya düşmeye, yakın bir zaman da yaşanacak maddi ve manevi sorunlara yorumlanır.

Rüyada Kaybolmak Evini Bulamamak

Rüyada kaybolmak evini bulamamak, düş sahibinin yaşadığı karamsarlığa, aile içi huzursuzluğa ve karasızlık içinde olmasına delalet eder. Alacağınız bir karar hakkında karar verme konusunda zorluk yaşadığınıza, evli kişiler için hane içinde yaşanacak kavga ve kırgınlık olarak bildirilir. Rüyada kaybolduğunu görmek, zorluğa, çekilecek darlığa yorumlanmıştır.

Rüyada Denizde Kaybolmak

Rüyada denizde kaybolmak, yalnız kalmaya, terk edilmeye, ihanete uğramaya delalet eder. Denizde kaybolduğunu görmek, hayırla anılmamış olup, güven duyulan biri tarafından zorluk göreceğinize rivayet edilmiştir.

Rüyada Ormanda Kaybolmak

Rüyada ormanda kaybolmak, çıkmazda olunduğuna, iş ve hane yaşamınızda yaşanan olumsuzluklara delalet eder. Ormanda kaybolduğunu gören kişi,

Rüyada Yolunu Kaybetmek

Rüyada yolunu kaybetmek, islam ahlakından uzaklaşmaya, hak yolundan sapmaya, zevk ve sefaya dalmaya delalet eder. Gidilen yolun yanlışlığına, ziyana uğramaya, ziyana uğramaya yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.