Rüyada “ Kaza Geçirmek ” Görmek

Kaza Geçirmek
Rüyada kaza geçirmek, rüya sahibinin geçmişte işlemiş olduğu bir günahtan yada hatalardan kaynaklı vicdanen rahatsızlık duymasına işaret eder.

Rüyada kaza geçirmek, rüya sahibinin geçmişte işlemiş olduğu bir günahtan yada hatalardan kaynaklı vicdanen rahatsızlık duymasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin büyük pişmanlıklar yaşamasına, yapmış olduklarından dolayı kötü durumda hissetmesine delalet eder. Rüyada kaza geçirmek, yaşadığı sorun ve sıkıntılardan dolayı manevi olarak sıkıntı yaşamasına tabir edilmiştir. Görülen bu rüya kişinin yaşanmışlıkları unutamadığına ruhen daralıp bunalmasına rivayet edilmiştir. Rüyada kaza geçirmek, kişinin ruhi durumunun iş yaşamınada yansıyacağına, üzülüp sıkılacağına kendisini işe veremeyip zarara uğramasına yorulur. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin şans kapılarının uzun süre kapanacağına zorluklar yaşamasına ve endişe içersine girmesine yorumlanmıştır. Rüyada kaza geçirmek, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Kaza Geçirmek Ne Demek

Rüyada kaza geçirdiğini görmek, benzer yorumlar içermek ile beraber kişinin yaşadığı pişmanlıklara, hatalı davranışlara işaret eder. Bu rüyayı gören kişilerin iş ve özel yaşamında zor zamanlar geçirmesine, maddi manevi olarak problemler yaşayacağına delalet eder. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin büyük hevesler ile girmiş olduğu işlerden hüsran yaşaması olarak da tabir edilmiştir.

Rüyada Arabayla Kaza Geçirmek

Rüyada arabayla kaza geçirmek, rüya sahibinin psikolojik olarak sorunları olmasına, kişinin yaşamında artık durup dinlenmesi gerektiğine işaret eder. Bu rüyayı görenlerin yıllardır kendilerini ruhi ve fiziki olarak çok yıprattıklarına, üzülüp sıkıntıya soktuklarına delalet eder. Görülen bu rüya kişinin kendisini bu kadar yormaması gerektiğine yorulur.

Rüyada Trafik Kazası Geçirmek

Rüyada trafik kazası geçirmek, kişinin ticari yaşamı ile büyük sorunlar ile karşılaşacağına, maddi ve manevi olarak sıkıntılar yaşayıp iflasın eşiğine gelmesine işaret eder. Bu rüyayı görenler için uyarıcı niteliğinde bir rüya olup kişinin düşünceli adımlar atması gerektiğine, anlamadığı ve zarar göreceği işlere yönelmemesi olarak tabir edilmiştir.

Rüyada Kaza Geçirmek Kan Görmek

Rüyada kaza geçirmek kan görmek, hayır olarak görülmemiş olup kişinin bozulan işlerini düzeltmek için daha da borçlanacağına, işin içinden çıkamaz bir hale gelmesine işaret eder. Bu rüyayı görenlerin toparlanmak istedikçe dahada çıkmazlar yaşamasına, uzun bir dönem bu halden kurtulamayacağına delalet eder.

 

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.