Rüyada “ Kaza ” Görmek

Kaza
Rüyada kaza yapığını görmek rüyada herhangi bir kaza sonucu yaralandığını ya da öldüğünü görmek, sık rastlanan bir durumdur ve rüyadaki diğer ayrıntıların dikkate alınmasını gerektirir.

Rüyada Trafik Kazası Yaptığını Görmek; Rüyada kaza yapığını görmek rüyada herhangi bir kaza sonucu yaralandığını ya da öldüğünü görmek, sık rastlanan bir durumdur ve rüyadaki diğer ayrıntıların dikkate alınmasını gerektirir. En genel yorumuyla bu, kendi içimizdeki ya da başkalarındaki gizli saldırganlık eğilimine dikkat etmemiz konusunda bir uyarıdır. Diğer yandan bu tür rüyalar, sorumluluk almaktan korkmak ya da kendini güvensiz hissetmek anlamlarına da gelebilir.

Rüyada Kaza Görmek;Rüyada kaza görmek rüya sahibinin geçmişte yaşadığı bir takım olayların gün yüzüne çıkıp bu sebeplerden dolayı yaşayacağı maddi ve manevi sıkıntılar ile birlikte işlerinde yaşayacağı çöküşe işaret eder.

Rüyada Kaza Yapmak; Rüyada kaza yapmak bir çok tabirci ye göre farklı yorumlanmıştır kimine göre rüya sahibinin girişimci bir kişi olacağı ve yeni işlere atılacağını bazı yorumlarda iş hayatında yaşayacağı çöküntüye yorumlanır.Bizlerin araştırmalarına göre ise bir çok rüya alimlerinin tabirlerinde bu rüyayı gören kişilerin hayatlarına dikkat etmesi gerektiği gündelik hayatta ufak tefek sıkıntıların yaşanacağına delalet ettiği yorumlanmıştır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.