Rüyada “ Kaza Yapmak ” Görmek

Kaza Yapmak
Rüyada kaza yapmak, görülenin aksine bu rüya kişinin hayatında hedeflerini yüksek tutmasına, büyük değişiklikler yaşayıp yeni ufuklara işaret eder.

Rüyada kaza yapmak, görülenin aksine bu rüya kişinin hayatında hedeflerini yüksek tutmasına, büyük değişiklikler yaşayıp yeni ufuklara işaret eder. Bu rüyayı görenlerin iş yaşamında büyük işlere girip projelere imza atmasına delalet eder. Rüyada kaza yapmak, kişinin başarılarla dolu bir yaşama sahip olmasına, terfi edip makam sahibi olmasına tabir edilmiştir. Görülen bu rüya ticari yaşamda canlanmaya, işlerin açılıp bol kazanca rivayet edilmiştir. Rüyada kaza yapmak, kişinin maddi olarak bozulan durumunun düzelmesine, borçlarından kurtulmasına, elinin bollaşmasına yorulur. Bu rüyayı görenlerin toparlanmak için büyük çaba ve emek harcamasına, arkadaşlardan görülecek olan desteğe ve vefaya yorumlanır. Rüyada kaza yapmak, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Kaza Yapmak Ne Demek

Rüyada kaza yapmak, rüya sahibinin ticari yaşamında büyük gelişmeler yaşayıp üstün başarılar kazanmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin hayallerini her daim yüksek tutmasına, emek ve hırsla çalışıp en zor olanı dahi başarmasına delalet eder. Görülen bu rüya kişinin çalışdığı kurum yada kuruluşta gösterdiği başarılar sayesinde yükselip mevki makam sahibi olmasına tabir edilmiştir.

Rüyada Kaza Yapan Birini Görmek

Rüyada kaza yapan birini görmek, rüya sahibinin tanıdığı biri ise bu kişiden fayda görmeye, tanımadığı biri ise dost ve akrabalardan görülen faydaya işaret eder. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin zor ve sıkıntıda kaldığı bir anda beklenmeyen birinden görülen desteğe delalet eder.

Rüyada Kaza Geçirmek

Rüyada kaza geçirmek, rüya sahibinin geçmişte yaşadıklarından pişmanlık ve vicdani rahatsızlık yaşamasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin yaptığı hata ve kötü davranışlar yüzünden tövbe isteği içersinde olmasına delalet eder. Kişi için uyarıcı bir rüya olup kişinin vicdanı ile baş başa kalması gerektiğine yorulur.

Rüyada Kaza Görmek

Rüyada kaza görmek, gören kişi rüya içersinde kan görmez ise hayra yorumlanmıştır. Bu rüyayı görenlerin iş ve sosyal yaşamında yeni dostluk ve arkadaşlıklar içersinde olmasına işaret eder. Görülen bu rüya hayırlı bir kısmet ile tanışmak, üzüntülerin sona ermesi olarak da tabir edilmiştir.

Rüyada Trafik Kazası Yapmak

Rüyada trafik kazası yapmak, kişinin sevdikleri ile ilgili sıkıntı ve sorunların sorumlusu olarak kendisini görmesi olarak tabir edilmiştir. Bu rüyayı görenlerin yaşanan problemleri kendisine yüklemesine, vicdanen rahatsız olup huzursuzluğa delalet eder.

 

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.