Rüyada “ Keçi Yavrusu ” Görmek

Keçi Yavrusu
Rüyada keçi yavrusu görmek,  sahibinin başına buyruk, kendi bildiğinden şaşmayan bu yüzde zaman zaman hata yapan biri olduğunu bildirir.
Etiketler:

Rüyada keçi yavrusu görmek,  sahibinin başına buyruk, kendi bildiğinden şaşmayan bu yüzde zaman zaman hata yapan biri olduğunu bildirir. Elde olanı gereksiz şeylere harcamaya eğlence ve lükse olan düşkünlüğe yorulur. Gören kişilerin i gereğinden fazla açık olmasına, bu durumun kişi ve ailesi arasında gerginliğe sebebiyet vereceğini gösterir. İş hayatında ise rüya sahibinin, istişare yapmaktan kaçınmasına, bilgisi olmadığı işlere yönelerek zarar etmesine tabir edilir. Rüyada görülen keçi yavrusu aynı zamanda kişinin çok sosyal biri olmasına, eğlenceye olan düşkünlüğü nedeni ile işine gereken özeni vermediğine işaret eder. Bazen de kişinin kendisine olan aşırı güvenine, iş yaşamında ortaklıktan ziyade bir başına olmayı tercih edeceğine yorumlanmıştır. Rüyada keçi yavrusu görmek, bazen de el becerilerine, görselliğe ve sanata olan ilgi ve yeteneğinize delalet eder. Konu ile ilgili farklı yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Keçi Yavrusu Görmek Ne Demek

Rüyada keçi yavrusu görmek, evli kişi için evlat sahibi olmasına, hayırlı olacak nesil olarak tabir edilir. Diyadinnet yorumuna göre rüyada keçi yavrusu yada oğlağı düş sahibinin evladı olarak yorumlanır. Ayrıca yaşamında bolluk ve bereketin, sağlık ve sevenlerinizin eksik olmayacağını gösterir. Bekar birinin bu rüyayı görmesi, çocuklu biriyle hayatını birleştirebileceği ne yorumlanmıştır.

Rüyada Keçi Yavrusu Sevmek Nedir

Rüyada keçi yavrusu görmek, kişinin girişkenliğine, hoş görülü ve ahlaki yönden temiz bir olmasına delalet eder. Gören kişilerin insanlar ile olan diyaloğunun son derece güzel ve karşılıklı anlayış üzerine kurulu olduğunu bildirir. İş yaşamında gösterilen çalışkanlık, disiplin ve atılganlık olarak da yorumlanmıştır. Görülen bu rüya sağlam karakterli biri olmaya, bu sayede önünüze çıkacak fırsatlara rivayet edilir.

Rüyada Beyaz Keçi Yavrusu Görmek

Rüya beyaz keçi yavrusu görmek, olgun bir kişiliğe sahip olunduğuna, olumsuzluklar karşısında soğukkanlılığınızı yitirmediğiniz olarak tabir edilir.  Aynı zamanda evlatlarınıza olan sevginize, onlar için her türlü zorluğu göğüsleyebilme gücüne sahip olduğunuzu gösterir.

Rüyada Siyah Keçi Yavrusu Görmek

Rüyada siyah keçi yavrusu görmek, rızık kapılarının çoğalmasına, maddi olanakların günden güne çoğalmasına delalet eder. Maddi olarak kaygılarından arınan düş sahibinin aile ilişkilerinin de ok da iyi olacağını bildirir. Bazı alimlere göre ise, dikkat çekme arzusunda olan, kendini olmadığı biri gibi gösterme çabası içerisinde olan size yakın birine rivayet edilmiştir.  Rüyada siyah keçi görmek, huysuz, aksi ve inatçı biri ile tanışacağınıza yorulur. Bazen de çocuklarınızdan dolayı sıkıntı içinde olduğunuzu gösterir. Siyah keçi sürüsü ise, iş yaşamının acımasızlığına ve bu yolda var olma mücadelenize tabir edilir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.