Rüyada “ Kedi Almak ” Görmek

Kedi Almak
Rüyada kedi almak diyanet yorumu, bu rüya kadın ve erkeğe göre farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Rüyada kedi aramak islami yorumları okuyun

Rüyada kedi almak diyanet yorumu, bu rüya kadın ve erkeğe göre farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Rüya sahibi eyer erkek ise görmüş olduğu bu rüya kendinin yada sevdiklerinin birinin evladı olacağı müjdesidir. Rüyada kedi almak, rüyayı gören kişi kadın ise eşiyle arasında üçüncü bir kişi tarafın dan yaşanacak sıkıntılara işarettir. Rüyada kedi almak İslami yorumlara göre hem müjdenin habercisi hemde eşler arasında dirliğin, birliğin bozulacağının işareti olarak tabir edilmiştir. Rüyada kedi almak, rüya sahibi erkek ise yakın bir zamanda çok mutlu olacağı bir haber alması olarak tabir edilmiştir. bu rüyayı gören kadın ise aile içersinde huzursuzluk olacağına vesiledir.

 Rüyada Kedi Almak Diyanet

Rüyada kedi almak, ile ilgili çeşitli yorumlar yapılmış olup hayır ve şer odaklı tabir eden alimlerimiz olmuştur. İslam alimlerinden İbni Sirin yorumuna göre bu rüyayı gören kişilerin zor ve meşakkatli bir yolculuğa çıkması olarak yorumlamıştır. Rüyada kedi aldığını görmek, rüya sahibi erkek ise zor ve sıkıntılı bir durumdan kurtulmasına ve rahatlamasına delalettir. Rüya sahibi kadın ise evliliğinin sonlanacağına ve huzurunun kaçacağına işarettir.

Rüyada Dişi Kedi Almak

Rüyada dişi kedi almak, uzun uğraşlar sonucu elde ettiği maddiyatını kaybedeceğine işarettir. Rüyada dişi kedi aldığını görmek,iş hayatında yaşanacak bir takım sıkıntıların olup maddi kayıpların yaşanacağına tabir edilir.

Rüyada Erkek Kedi Almak

Rüyada erkek kedi almak, bolluk ve bereket habercisi olarak görülür. Bu rüyayı gören kişinin beklemediği yerden parasal yardım alıp sıkıntılarından kurtulacağına işaret eder. Rüyada erkek kedi aldığını görmek, hane halkının sevineceği ve yaşadıkları maddi sıkıntıların son bulacağı anlamına gelir.

Rüyada Kedi Aramak

Rüya kedi aramak, iş hayatında yaşanacak maddi sıkıntıların olacağı uzun bir dönem bu sıkıntıların devam edip sonunda feraha kavuşacağınız dır. Rüyada kedi aradığını görmek, rüya sahibinin belli bir zamandan sonra feraha kavuşacağı ve yükseleceğine yorumlanır.

Rüyada Kedi Kesmek

Rüyada kedi kesmek islami yorumu, hırsızlık olaylarının yaşanacağı yada düşmanınız ile karşılaşacağınız anlamına gelir. Bu rüya düşmana ve size vereceği zararı gösterir. Rüyada kedi kestiğini görmek, başınıza gelecek bir felaketi önceden sezip tedbirli olacağınıza işaret edilir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.