Rüyada “ Kedi Aramak ” Görmek

Kedi Aramak
Rüyada kedi aramak diyanet, iş hayatınızda yaşanan bir takım sıkıntılarınızdan dolayı maddi kayıpların olacağı fakat bu sıkıntıların geçici olacağına işarettir

Rüyada kedi aramak diyanet, iş hayatınızda yaşanan bir takım sıkıntılarınızdan dolayı maddi kayıpların olacağı fakat bu sıkıntıların geçici olacağına tabir edilir. Görmüş olduğunuz bu rüya arayış içinde olduğunuzu fakat bir takım sıkıntıları atlattıktan sonra feraha kavuşacağınıza işaret eder. Rüyada kedi aramak genel de iş hayatınızı içine alan rüyalardan birisidir. Rüyada kedi aradığını görmek sıkıntılı günlerin belli bir vakit sonra son bulacağı anlamına gelir. Aynı zaman da rüyada kedi görmek düşmana ve size karşı fesatlık eden kişilerin olduğuna işaret eder. Rüyada kedi aramak bazı yorumculara göre de olumsuz ve hesapsız harcamalar yaparak rüya sahibinin kendisini bir takım maddi sıkıntıların içine sokacağına da yorumlamışlardır. Rüyada kedi kesmek ve rüyada kedi kestiğini görmek ise malınız da gözü olan bir hırsız yada düşmanınız ile karşılaşacağınız anlamına da gelir.

Rüyada Kedi Aramak Diyanet Yorumu

Rüyada kedi aramak diyanet yorumuna göre genel olarak yaşanacak maddi sıkıntılara tabir edilmiştir. Rüyada kedi aradığını görmek hesapsız harcamalar yaparak farkına varmadan yüklü bir borcun altına gireceğinize işaret eder. bazı yorumculara göre de bu rüya içinde bulunduğunuz sıkıntılardan kurtulmak için arayış içinde olduğunuzu gösterir. Rüyada kedi görmek İslami yorumlarda rüya sahibinin düşmanı olduğu yada dedikoduya aruz kalarak yaşayacağı bir takım sıkıntıların olacağına da yorumlanmıştır.

Rüyada Erkek Kedi Aramak

Rüyada erkek kedi aramak sabırlı bir bekleyiş içinde bulunduğunuz takdirde iş hayatınızda yaşadığınız sıkıntıların son bulacağına işaret etmiştir. Rüyada erkek kedi aradığını görmek zorlu günlerin yakın bir zaman da son bulup maddi kayıplarınızı tekrar telafi edeceğinize yorumlanmıştır. Bu rüya Allah’ın izni ile sıkıntıların geride kaldığı müjdesini verir.

Rüyada Dişi Kedi Aramak

Rüyada dişi kedi aramak rüya sahibinin aceleci tavırlar sergileyerek elde tutmak istediği maddiyatını kaybedeceğine işaret eder. Rüyada dişi kedi aradığını görmek fevri kararlar vererek yaşanacak olan sıkıntıların olacağını gösterir. Rüyada dişi kedi arayıp bulamamak ise rüya sahibi için hayırlı bir rüya olup yapacağı hataların farkına varıp maddi kayıp yaşamayacağına tabir edilir.

Rüyada Kedi Görmek İslami Yorumu Okuyun

Rüyada kedi görmek islami yoruma göre evlat sahibi olacağınıza işaret eder. Caferi Sadık-a göre rüyada kedi görmek rüya sahibi erkek ise hayırlı bir evlat sahibi olacağı yorumun da bulunmuştur. Rüyada kedi görmek diğer bir yoruma göre de rüya sahibi kadın ise eşi ile arasın da yaşanacak olan huzursuzlukların olacağına tabir edilmiştir. Rüyada kedi görmek diyanet yorumların da ise çevrenizdeki bir takım kişiler tarafında olumsuz konuşmalar işiteceğiniz işaret eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.