Rüyada “ Kedi Bulmak ” Görmek

Kedi Bulmak
Rüyada kedi bulmak diyanet yorumu, bu rüya yakın bir zaman da riyakar biri ile kurulacak olan arkadaşlığa işaret eder. Rüyada kedi eti yemek diyanet yorumu

Rüyada kedi bulmak diyanet yorumu, bu rüya yakın bir zaman da riyakar biri ile kurulacak olan arkadaşlığa işaret eder. Rüya sahibinin yeni tanıştığı bir kişi ile kuracağı dostlukta sıkıntılar ve üzüntüler yaşayacağına da tabir edilir. Rüyada kedi bulmak dedi kodu yapan, herkesin arkasından konuşan bir kişi ile yapılacak arkadaşlığa işaret eder. Bazı rüya yorumcuları ise rüya da kedi bulmak olarak vefasız bir kişi ile yapılacak olan evlilik yada birlikteliğin olacağını açıklamışlardır. Caferi sadık k.s. yorumun da ise rüyada kedi bulmak hayırsız bir kişi ile arkadaşlık kurulacağına tabir edilmiştir. Bu rüya olumsuz yönler taşıyan, iyi görünüp de size zarar vermek isteyen kişilere işaret eder. makalemizin devamın da bu rüya hakkın da diyanet yorumu ve açıklamalarını da göreceksiniz.

Rüyada Kedi Bulmak Diyanet Yorumu

Rüyada kedi bulmak diyanet yorumların olumsuz arkadaşlık ve kötü kimseler ile kurulacak olan dostluklara işaret eder. Bu kişinin size karşı faydası göründüğü kadar zararının olduğunu zaman la görebileceksiniz. Rüyada kedi bulduğunu görmek halk arasın da sevilmeyen dışlanan bir kişi ile tanışacağınıza işaret eder. Rüya sahibinin yakın bir zaman içerisin de dedikoducu biri ile kuracağı dostluğa yorumlanır.

Rüyada Kedi Öldürmek

Rüyada kedi öldürmek diyanet, size faydasından çok zararı olan bir dostunuz dan yada ahbabınız dan ayrılacağınızı gösterir. Bu kişinin size karşı faydasın dan çok zararı olduğunu geç fark edeceksiniz. Rüyada kedi öldürdüğünü görmek size fenalık eden bir kişiden yollarınızı ayıracağınıza tabir edilir. Aynı zaman da bu kişi fesat ve fitnelik yaparak sizi dostlarınıza karşı küçük düşmenizi sağlayan bir kişi olarak bilinir.

Rüyada Kedi Eti Yemek

Rüyada kedi eti yemek diyanet yorumların da hayırsız kazanç elde eden birinin malın dan sağlanacak olan faydaya tabir edilir. Bu rüya kötülük ederek kazanç sağlayan birinin size maddi yardımlarda bulunacağına işarettir. Rüyada kedi eti yediğini görmek aynı zaman da bir takım esrarı olan işlere vakıf olacağınıza işaret der. Bu rüya hakkında bazı yorumcular rüyada kedi eti yiyen bir kişi sihirbazlık hilelerini öğreneceği hakkında yorumlarda bulunmuşlardır.

Not: Rüyada kedi görmek, rüyada kedi bulmak, rüyada kedi öldürmek gibi bir çok rüyanızı sitemizin arama motoruna yazar okuyabilirsiniz. Rüya yorumları islami ve diyanet kaynaklı yapılmaktadır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.