Rüyada “ Kedi Isırması ” Görmek

Kedi Isırması
Rüyada kedi ısırması, bir takım zorluklarla karşılaşmak manasına geliyor, en sahibini zorluklarla karşılaşması aksilik dedim bir türlü yakasından düşmemesi demektir.
Etiketler:

Rüyada kedi ısırması, bir takım zorluklarla karşılaşmak manasına geliyor, en sahibini zorluklarla karşılaşması aksilik dedim bir türlü yakasından düşmemesi demektir. Bu rüyayı gören kişi baz durumlar karşısında eli kolu bağlı umutsuz bir şekilde kalabilir, düştüğü durumdan çıkmak için çağrı arıyor anlamına gelir. Rüyanızda sahipli bir kedi sizi ısırıyorsa, Bir süpriz yaşayacağınız bir olay var demektir. Tanıdık birinin kedisi sizi ısırıyorsa, çevrenizde bazı kurnaz kişilerin olduğunu gösterir. Bu tarz kişiler arkanızdan iş çevirmeye kalkabilir, sizi uyarma amaçlı görülen düştür. Bazı âlimlere göre, hiç Ummadığınız bir yerden sevinçli bir haber alacağınız yönündedir. Görülen bu rüya özellikle evli kişilerin evlilik hayatında dikkat etmesi gereken hususların olduğunu gösterir ve aile bireylerinin basını karıştıran kişilerin olduğuna işaret eder. Burada dikkat etmesi gerekirken husus üçüncü kişilere söz hakkı vermemektir.Kedi ısırması, hoş görülmeyen rüyalardandır.

Rüyada Kedi Isırdığını Görmek

Rüyada kedi ısırdığını görmek, Buda kedi ısırması ile aynı manaya gelir. Genelde hoş görünmeyen bir anlam içerir. Nankörlük, kötülük sevdiğin kişilerden hoş olmayan hareketler görmek anlamındadır. Rüyada erkek kedi ısırdığını görmek, rüyayı gören kişinin bir rahatsızlık geçireceğini alamet eder. Eğer kedi biraz vahşi ise, daha ciddi bir durum söz konusu olabilir. Rüyada dişi kedi ısırması, daha mutlu huzurlu bir hayat yaşamaya yorumlanır. Ayrıca bu rüyayı yıl sonu görüyor ise, yeni yılda onu büyük mutluluklar ve sevinçler bekliyor demektir.

Rüyada Isıran Kedi Görmek

Rüyada ısıran kedi görmek, rüya sahibinin beklemediği bir anda göreceği nankörlüktür. Eğer rüyada canı acıyor ise, kişinin büyük bir sıkıntıya gireceği yönündedir. Eğer canı acımıyor ise, bu sıkıntıdan kurtulacağına yorumlanır. Aynı zamanda bir anlaşmazlık yaşamak demektir.

Rüyada Kedi Isırığı Görmek

Rüyada kedi ısırdığını görmek, rüya sahibinin bu rüyası maddi sıkıntıya gireceği yönündedir. Hayatında mutsuz olacağı gelişmeler yaşayacaktır. Eğitim anlamında inişler çıkışlar yaşayacağı ve eğer çalışıyorsa bunun iş hayatına da yansıyacak kötü bir dönemden geçecektir.

Rüyada Kedilerin Birbirini Isırdığını Görmek

Rüyada kedilerin birbirini ısırdığını görmek, çevrenizde size iyi görünen size her türlü yardımı yapan ama içi fesat olan biri olduğunu gösterir. Kötü kalpli kimse size zararının dokunacağı yönündedir.

Rüyada Sevdiğin Kedinin Isırması

Rüyada sevdiğin kedinin ısırması, Bu rüya kişininhanesine çok önem verdiğini gösterir. Aynı zamanda çocukları ile alakalı terbiyeyi çok önem veren bir bayanı işaret eder. Ayrıca bu Rüya hayattaki bazı dengeleri bozulacağına yönündedir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.