Rüyada “ Kedi Öldürmek ” Görmek

Kedi Öldürmek
Rüyada kedi öldürmek rüya sahibinin malında gözü olan art niyetli düşmanlarına karşı galip geldiği ve kendisine haset ve fesat edenlerin olduğuna da işaret eder.

Rüyada Kedi Görmek; Rüyada kedi görmek düşmanlarınızın olduğuna yorumlanır.Yani bu rüyada sizin malınıza işinize zarar vermek isteyen çevrenizde dost görülüp düşmanlık edenlerin olduğu fitne ve fesat ile huzurunuzu bozup rüya sahibine zarar vermek isteyenlerin olduğuna işaret eder.

Rüyada Kedi Öldürmek; Rüyada kedi öldürmek rüya sahibinin malında gözü olan art niyetli düşmanlarına karşı galip geldiği ve kendisine haset ve fesat edenlerin olup bunların artık size zarar veremeyeceklerine düşmanlarına karşı galip geldiğinize delalet eder.

Rüyada Kedi Ölüsü Görmek; Rüyada kedi ölüsü görmek rüya sahibi için iyi bir rüya olarak görünür çünkü düşmanlarınıza karşı galip geldiğinize delalet eder.Size karşı düşmanlık edip plan yapan kişilerin istediklerini yapamadıkları ve yapamayacaklarına yorumlanır.

Rüyada Ölü Kedi Görmek; Rüyada ölü kedi görmek çevrenizde size karşı nankörlük ve vefasızlık eden kişilerin amellerine yani niyetlerine ulaşamadığı ve ulaşamayacağı anlamına gelir.

Rüyada Kedi Kesmek; Rüyada kedi kesmek görülen bu rüya rüya sahibini psikolojik olarak etkilese de yorum olarak iyidir çünkü rüya sahibini kazadan beladan ve musibetlerden korunduğu anlamına gelir görülen bu rüya.

Rüyada Kedi Boğmak; Rüyada kedi boğmak size maddi zarar vermek isteyen kişilere karşı galip geldiğinize yorumlanır.Bu rüya rüyada kedi öldürmek ile yapılan rüya yorumunun aynısı olup rüya sahibi için hayırlı bir rüya olarak görülür.

Rüyada Kara Kedi Görmek; Rüyada siyah kedi görmek ve bu kediye karşı herhangi bir fiziki faaliyette bulunmamak rüya sahibinin ağır bir düşmanı olduğu malında ve işinde gözü olanların sürekli takip halinde olduğu ve çevresindekilerin ona zarar vermek istedikleri bunlara karşı dikkat etmesi gerektiği yorumlanır.

Rüyada Kedi Görmek Dini Rüya Tabirleri

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.