Rüyada “ Kedi Sevmek ” Görmek

Kedi Sevmek
Rüyada kedi sevmek, uzun süredir yanınızda bulunan, size karşı gerçek bir dost, arkadaş gibi görünen birinden büyük bir darbe almaya işaret eder.

Rüyada kedi sevmek, uzun süredir yanınızda bulunan, size karşı gerçek bir dost, arkadaş gibi görünen birinden büyük bir darbe almaya işaret eder. Sonsuz güven duyduğunuz, sevip saydığınız birinden göreceğiniz ihanete rivayet olunur. Sırtınızdan vurulmaya, hem sizin destek ve yardımlarınız ile geçinen birinden göreceğiniz maddi ve manevi zarara delalet eder. Kişiye ağır gelecek olan bu durumun, rüya sahibinin tüm moralini bozacağına, insanlara olan güveninin kaybolacağına tabir edilir. Bundan sonraki yaşamında daha agresif ve acıma duygusunu yitirecek olan düş sahibinin bam başka bir karaktere dönüşeceğini gösterir. Aynı zamanda dost diyerek sırlarınızı verdiğiniz, bağlandığınız biri tarafından zor anınızda yalnız bırakılmaya, beklemediğiniz kötü olaylar ile karşılaşacağınıza yorulur. Yinede gören kişinin gördüğü rüyayı iyi hatırlayabilmesi yorumun genelinde farklılık göstereceğinden, buda rüya tabiri için önem arz etmektedir. Rüyada kedi sevdiğinizi görmek, ile ilgili farklı yorumlar için makalemizin devamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Kedi Sevmek Ne Demek

Rüyada kedi sevmek, dost gibi görünen düşmana, hanenize ve işinize rahatlıkla girip çıkan birinden göreceğiniz ihanete işaret eder. Gören kişilerin haksızlık ve suçlanma ile karşı karşıya kalacağına, destek beklediği kişilerin bu dönemde sırtını döneceğine delalet eder. Bazen de sıkıntı ile anılmış olan bu rüya, işinizi emanet ettiğiniz kişilerce dolandırılmaya, kandırılmaya tabir edilir.

Rüyada Kedi Yavrusu Sevmek

Rüyada kedi yavrusu sevmek, kedi sevmek rüyasına göre farklı bir anlam içeren bu rüya, sizden ilgi ve şefkat besleyen birine tabir edilir. Gören kişilerin iş ve dünya yaşamına olan aşırı bağlılığı nedeni ile, yanı başında ondan bir selam, gülümseme bekleyen birine karşı olan umursamazlığına yorulur.

Rüyada Kedi Seven Birini Görmek

Rüyada kedi seven birini görmek, kötü söz altında kalmaya, hoş olmayan sözler işitmeye ve haksız yere dışlanmaya yorumlanır. Gördüğünüz bu rüya meşakkatler ile dolu bir yola girdiğinize, bu süreçte çok dikkatli olunması gerektiğine tabir edilmiştir.

Rüyada Sarı Kedi Sevmek

Rüyada sarı kedi sevmek, sizin için değer taşıyan, arkadaşlık bağlı ile bağlı olduğunuz biri ile yolları ayırmaya, bu kişiden sıkıntı görmeye yorumlanır. Siyah kedi sevmek, nankörlük görmeye, şansızlığa işaret eder. Beyaz kedi sevmek, ikilemde kalmaya, çözümsüzlüğe rivayet edilmiştir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.