Rüyada “ Kefen ” Görmek

Kefen
Rüyada kefen gören kişi hem özel hayatında hemde iş hayatında yapmış olduğu başarılarla adlandırılır.

Rüyada Kefen Görmek; Rüyada  kefen gören kişi hem özel hayatında hemde iş hayatında yapmış olduğu başarılarla adlandırılır.Rüyayı gören kimse güzel ahlaklı, muhafazakar, aile yaşantısına değer veren kişilerdir.  Başka bir deyişle rüyada kefen görmek genç evlilik çağında olan kızlarda gelinlik  giyerek dünya evine gireceğini de işaret eder.

Rüyada Kefen Giydiğini Görmek;Rüyada kefen giydiğini görmek kişinin girmiş olduğu işlerde beklediği başarıya kavuşamayacağını  ifade eder. Kişi bir işe yönelmiş olup o işte başarı elde edememiştir.

Rüyada Kefen Kesmek;  Rüyada kefen kesmek rüya sahibinin varlığında kıymetini bilmediği değer vermediği kişiyi ayrıldıktan sonra değerini anlamasıdır.Bu rüya genelde kıskançlıkları ve çıkarları yüzünden en yakınındaki insanları bile görmeyip  sadece kendi çıkarları peşinde koşan gerçeklerin farkına vardığında bundan sonsuz pişmanlık duyan kişilerdir.

Rüyada Kefen Almak; Rüyada kefen almak bu rüyayı gören kimsenin çıkarları doğrultusunda insanlara zarar vereceğini sadece kendi kazançlarını düşünerek planlar yapacağını ifade eder.  Bu rüyayı gören kimse Allah katında kul hakkı yiyerek en büyük günaha girmiş kişi olarak ta bilinir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.