Rüyada “ Keklik ” Görmek

Keklik
Rüyada keklik görmek güzel ve geçimsiz bir kadını almak ve bu kadınla evlenmektir.

Rüyada Keklik Görmek ; Rüyada keklik görmek güzel ve geçimsiz bir kadını almak ve bu kadınla evlenmektir. Rüyasında; pek çok keklik avladığını gören kimse, hükümdara yakın kimselerden çok mal kazanır. Rüyada görülen keklikler, kadınlarla, güzel yüzlü insanları ifade eder. Rüyada keklik eti yediğini gören kimse, güzel elbise sahibi olur.Rüyada dişi keklik görmek; hür ve temiz bir kadını veya güzel konuşan bir adamı ifade eder.

Rüyada Keklik Tutmak ; Rüyada keklik tuttuğunu gören kişi uzun süren bir dostluğa arkadaşlığa başlayacağına ve bu dostluktan ömürlük fayda göreceğine yorumlanır.

Rüyada Keklik Yakalamak ; Rüyada keklik yakaladığını gören kişi büyük bir kısmete nail olur çevresinden ve ailesinden akrabalarından saygı ve sevgi göreceğine halk arasında faydalı işler yapacağına yorumlanır.Rüya sahibinin çevresindeki kişilerin sempatisini alacağı ve saygınlık kazanacağına işaret eder.

Rüyada Keklik Eti Yemek ; Rüyada keklik eti yemek rüyayı gören kişinin günlük hayatından sıkıldığı ve artık kafasını dinleyebileceği bir şeylerin arayışı içine girdiği ve artık yalnız kalmak istediğine yorumlanır.

Rüyada Keklik Almak ; Rüyada keklik aldığını gören kişi zor bir aşkın içine düşeceği ve tanıştığı sevdiği bu kişi ile zor geçineceğini yorumlanır. Rüyayı gören kişi böyle bir kişiye aşık olacağına işaret eder.

Rüyada Keklik Avlamak ; Rüyada keklik avladığını gören kişi devlet kapısında işe gireceğine yada çalıştığı iş yerinde başarıya yükseleceğine ve bu başarının onu mutlu ve kazançlı yapacağına yorumlanır.

Rüyada Kelebek Görmek Esrarı ve Sırları

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.