Rüyada “ Kelebek ” Görmek

Kelebek
Rüyada kelebek görmek; dostluk ve sevgiyi veya rüyayı görenin kendisini helak edecek bir şeye atmasını ifade eder.

Rüyada Kelebek Görmek ; Rüyada kelebek görmek cehaleti ve devlet hizmet ve siyasetleriyle tecrübe edilmemiş bir kimseyi ifade eder. Rüyada kelebek görmek; dostluk ve sevgiyi veya rüyayı görenin kendisini helak edecek bir şeye atmasını ifade eder.Rüyada görülen kelebek; sözü büyük, kendisi zayıf ve bayağı bir düşmanı ifade eder. Ziraatçıların rüyalarında kelebek görmeleri, işsizlik, sıkıntı, kötü kimselerin ve kötü kadınların ona meyletmelerini ifade eder.Rüyada görülen kelebek; erkek ve kadınların birbirleriyle yanlış etmelerini ve resim sanatına düşkünlüklerini ifade eder.

Rüyada Kelebek Yakalamak ;  Dini rüya yorumlarında rüyada kelebek yakalamak hayırlı bol kazançlı bir işe gireceğine yorumlanır. Rüyada kelebek yakaladığını gören kişi istemeden kalbini kırdığı bir arkadaşından dostundan özür dileyip barışacağı nada yorumlanır.

Rüyada Kelebek Konması ; Rüyada kelebeğin bir yere konduğunu gören rüya sahibi sevdiği kişiden ilgi ve alaka göremediğine ve sevgisiz kaldığına inandığının yorumudur.

Rüyada Kelebek Öldürmek ; Rüyasında kelebek öldürdüğünü görmek yakın çevrende düşmanlarının olduğu ve sana zarar vermek isterken kendinin zarar göreceğine yorumlanır.

Rüyada Uçuşan Kelebekler Görmek ;  Rüyada çevresinde kelebeklerin uçuştuğunu görmek rüyayı gören kişinin yaşantısında yenilikler olup ona karşı sevgi ve muhabbet duyan kişilerin olacağına yorumlanır.

Rüyada Ölü Kelebek Görmek ; Rüyada rüya sahibinin ölmüş kelebek sürüsü görmesi yakın çevresinde ona karşı düşmanlık edenlerin zarar vermek isteyenlerin olduğuna yorumlanır.

Rüyada Hayvan Görmek Esrarı ve Sırları

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.