Rüyada “ Kelek ” Görmek

Kelek
Rüyada kelek görmek neye delalet eder. Rüyada kelek görmek İslami anlamı nedir? Rüyada kelek diyanet yorumları ile tabirleri okuyun.

Rüyada Kelek Görmek

Rüyada kelek görmek; hayırlara kısmet eden bu rüya kişinin muradının açılarak çektiği maddi ve manevi sıkıntılarından kurtulacağına, yaptığı yatırımların ilerde kişiye büyük kazanç getireceğine, ailesinin ve çevresindeki sadık dostlarının sayesinde girdiği bir çok işte başarılı olarak ilerde yüksek mevki ve makamlara ulaşacağına yorumlanır. Rüyada kelek görmek, aynı zaman da haksızlığa uğramaya, sevdiğiniz kimselerden zarar görmeye, başınızın dertten ve sıkıntıdan kurtulamayarak huzursuzluk içinde hayatınızı süreceğiniz işaret edilir. İslami rüya yorumlarına göre rüyada görülen kelek her hangi bir sebze size karşı kötülük amaçlayan, ailenizi kötülüğe sürükleyen, helal yollardan uzak kazanç elde ederek rızkına haram katmaya yorumlanır der.

Rüyada Kelek Toplamak Görmek

Rüyada kelek topladığını görmek; rüyayı gören kimsenin mutsuz giden hayatının son bularak sevinmesine sebep olan haberlerle karşı karşıya kalacağına, kişinin istediği her şeyi elde edecek imkanlarının varlığına işaret edip her yönden şanslı olduğuna, iş hayatında kısa süreli devlet makamında sözü geçen bir kimseden manevi destek görerek yaşayacağı ufak tefek sıkıntıların son bulacağına yorumlanır. Rüyada kelek topladığını görmek, başka bir değişle yapılan hataların sona ererek kişinin hayatını düzene sokacağına, hayır getirecek bir çok olaya nail olarak insanların hayır duasını kazanacağına yorumlanır.

Rüyada Kelek Yemek Görmek

Rüyada kelek yediğinin görmek; rızkın ve bereketin simgesi olup kişinin hanesine götürdüğü helal rızka kazanca işaret eder. Bu rüyayı gören kişiler hayatın stresinden ve sıkıntılarından uzak farklı aktüaliteler peşinde koşmayan, hayatını sadece ailesine ve sevdiklerine adamış onlar için yaşayan kimselerdir. Rüyada kelek yemek görmek, olumsuz olarak sevdiğiniz değer verdiğiniz bir kimseden zarar görerek sükunete uğrayacağınızı, insanlara karşı güveninizin zedelenerek kalbinizin kırılacağına yorumlanır.

Rüyada Kelek Koparmak Görmek

Rüyada kelek kopardığını görmek; iş hayatınızda yeniliklere girerek farklı yollarda adım atacağınıza, size yön verip daima varlığını hissettiren vefalı bir dostun uzdan destek görerek hayatınızı olumlu yönde şekillendirebileceğiniz bir bağa sahip olup helal yollarla rızkınızı peşinde koşacağınıza yorumlanır. Rüyada herhangi bir kelek kopardığını görmek, bazen de çevrenizdeki kötü insanlardan arınarak, ailenize karşı olabilecek zararları sıfıra indirmeye, onların huzurunu kaçıracak kötülüklerin yaşanmasına sebep vermemeye işaret edilir.

Rüyada Kelek Karpuz Görmek

Rüyada kelek karpuz görmek; rüyanın şeklinde de belirtildiği üzere şerre, kötülüklere, kişinin başına gelecek olan kötü olaylara yorumlanır. Rüyasında olgunlaşmamış kelek karpuz gören kimse iş hayatında fitne fesatlık yapan, başının ağrımasına sebep olan insanlarla karşı karşıya kalarak kısa süreli sorunlar yaşar. Bu sorunlar kişinin hanesine de yansıyarak kurulu olan düzenin bozulmasına sebep olur.

Rüyada Kelek Kavun Görmek

Rüyada kelek kavun görmek; rüyayı gören kişinin hayatının her köşesinde başarısız olaylarla karşı karışa kalacağına, sıkıntı ve sorunların yakasını hiç bırakmayacağına, yaptığı her işte mutsuz olarak içindeki sıkıntıların hiç eksik olmayacağına yorumlanır. Bu rüya aynı zaman da kişinin başarısız olaylar la karşısında umudunun yok olarak yaşama sevincinin tamamıyla yok olacağına yorumlanır.

Rüyada Kelek Turşusu Görmek

Rüyada kelek turşusu görmek; hayırlı rüya olmayıp kişinin kısa süreli maddi sıkıntı çekeceğine, sebepsiz sıkıntılardan dolayı başının ağrıyarak huzurunun kaçacağına, hane içinde hastalıkların hiç eksiltmeyerek zamanının büyük bölümünü tedavi merkezlerinde geçireceğine yorumlanır. Rüyasında kelek turşusu gören ya da yiyen bir kimse çok sevdiği bir yakınından maddi zararlar görerek kendisini çıkmazlara sokar.

Rüyada Kelek Görmenin Psikolojik Anlamı

Rüyada  kelek görmenin birden fazla şekilde farklı yorumları vardır. Gerçek hayattaki anlamıyla birebir aynı yorumu içeren kelek rüyasını sizler için sitemizde ayrıntılı bir şekilde dile getirdik. Kelek sembolü içeren  tüm rüyalarınızın yorumlarınızı sayfamızda paylaşabilir aynı gün içinde yorumlarınızın cevabına ulaşabilirsiniz. Rüyada kelek görmek, bu rüya anlatıldığı üzere kişide olumlu olduğu kadar olumsuz olarak ta bir çok şekilde ifade edilir. Kısmetin, bereketin, bolluğun simgesi haline gelen bu rüya bazen de yakın dostun uzdan göreceğiniz zarara, sevdiğiniz bir kimseyi kaybetmeye, hastalıklardan ve kötülüklerden kurtulamamaya işaret eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

  1. Serhat Kor dedi ki:

    Merhaba ekşi kelek meyve soyduğumu gördüm rüyamda ertesi gün çalıştığım iş yerinden ayrıldım rüyamla işimin bağlantısı var mı acaba

    1. admin dedi ki:

      Merhaba Serhat bey rüyada kelek meyve ya da sebze görmek ve yemek, rızkın ve bereketin simgesi olup kişinin hanesine götürdüğü helal rızka kazanca işaret eder. Bu rüyayı gören kişiler hayatın stresinden ve sıkıntılarından uzak farklı aktüaliteler peşinde koşmayan, hayatını sadece ailesine ve sevdiklerine adamış onlar için yaşayan kimselerdir. Rüyada kelek yemek görmek, olumsuz olarak sevdiğiniz değer verdiğiniz bir kimseden zarar görerek sükunete uğrayacağınızı, insanlara karşı güveninizin zedelenerek kalbinizin kırılacağına yorumlanır.