Rüyada “ Kemik ” Görmek

Kemik
Rüyada kemik görmek neye delalet eder. Rüyada kemik görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada kemik görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Kemik Görmek

Rüyada kemik görmek, rüyada insan ya da hayvan kemiklerini görmek kazanılan mala ve mülke yorumlanır. Rüyada eti yenen hayvanların kemiklerini görmek helal alın teriyle kazanılan mala işaret ederken, dinimizce günah sayılan hayvanların kemiklerini görmek elde edilen haram mala, gelecek olan kötülüklere, yakın zaman da hane içinde ayrılıkların yaşanacağına, iş ortamın da ayrılıkların yaşanacağına işaret eder. Rüyada kemik görmek genç erkek için, başarılı bir iş yapacağına yorulur. Daha yaşlı erkek için, pek önemsenmeyen bir hastalığın ilerleyeceğine işarettir. Genç bir kız için sanatçıyla evliliğini haber verir. Rüyada görülen kemik aynı zaman da birden fazla şekilde de yorumlanır. Kişinin kazançlarına, kırılan kemiği sarmak güç ve kudrete ermeye, kemiği kırmak hayır yapmaya, iri kemikler aile ve kavmin büyüklerine, küçükleri ise sıradan insanlara yahut çocuklara delalet eder.

Rüyada Kemik Kırmak

Rüyada kemik kırmak, rüya sahibinin iş hayatında kendi tırnaklarıyla çalışarak elde etmiş olduğu başarıya işaret eder. Bu rüyayı gören kimseler kendi ayaklarının üzerinde durarak başkalarından yardım almayan çalışarak bir şeyler yapmayı amaçlayan insanların fikirlerine açık çalışkan, zeki kişiler olarak gösterilir.Aynı zaman da kemik kırmak rüya sahibinin zafere giden yolda kendisine  engel olan kişileri de geri plana atacağına ve kendisi için hiçbir engel kalmayacağına işaret eder.

Rüyada Kemik Sıyırmak

Rüyada kemik sıyırmak, gizli tutulan sırların açığa çıkmasına, zahmet çekilerek elde edilen kazanca, zorluklarla mücadele etmeye, helal rızka yorumlanır. Aynı zaman da rüyada kemik sıyırmak, kişinin yapmış olduğu başarılar sayesinde toplum karşısında saygınlığının artacağına, ailesiyle birlikte kısa süreli tatile çıkacağına, yakın zaman da yüklü bir mirasa konacağına işaret eder.

Rüyada Kemik Kaynatmak

Rüyada kemik kaynatmak, rüyada kemik kaynattığını gören bir kimse yapmış olduğu işlerde kararsızlığa kapılan, yaptığı işlerin arkasında duramayan, duygusal yapıya sahip, zayıf yapılı insanlardır. Kemik kaynatmak kişinin arkasında duramayacağı, işlere girerek maddi ve manevi anlamda zararlar uğramasına, bu işlerden dolayı hane içinde ayrılıkların yaşanmasına işaret olur.

Rüyada Kemiklerin Kırıldığını Görmek

Rüyada kemiklerin kırıldığını görmek, rüya sahibinin yapmış olduğu küçük işlerden dolayı elinde olan büyük fırsatları kaybedeceğine, hep küçük işlerin adamı olacağına, yapmış olduğu işlerde hem kendisine hem de ailesine büyük fırsatlar sağlayamayacağına yorumlanır. Kemiklerin kırıldığını görmek aynı zaman da duygusal hayatın iyi olacağına, eşiyle iyi geçinmeye, düşkünlükten kurtulmaya, sağlığını kazanmaya, emniyette yaşamaya, kazancın kazançlı olmasına, planların yerine geleceğine, getirili yatırımlar yapacağına, temiz nimete, üne kavuşmaya işarettir.

Rüyada İnsan Kemikleri Görmek

Rüyada insan kemikleri görmek, hayra işaret eder, Rüya sahibinin iş hayatın da büyük değişiklik yaşayacağına, eğlenceli, hareketli günlerin geleceğine, çıkmış olduğu seyahatlerde yeni insanlar la tanışacağını, iş hayatında büyük döneme geçeceğine, işaret eder. Ölü  insan kemikleri görmek, kaybettikten sonra özlediği büyük güce, zorlanarak hayalini kurduğu saygınlığa, verdiği uğraşların sonunda beklediği zenginliğe, zahmet çekerek istediği rahata, zahmet çekerek umduğu zenginliğe, sıkıntılara göğüs gererek istediği şöhrete manasına gelir.

Rüyada Hayvan Kemikleri Görmek

Rüyada hayvan kemikleri görmek, rüyada hayvan kemikleri görülmesi elde edilen haram mala, yasa dışı kazanılmış olan kötü paraya, sevdiklerinden ve yakın dostlarından ayrı düşmeye, kendini seven kişileri bir bir hayatından uzaklaştırmaya yorumlanır. Rüyada hayvan kemikleri zorlukların ardından hasret duyduğu huzura, bir kişiden yardım isteyerek elde ettiği toplu paraya, sıkıntı çekerek umduğu berekete, cefa çekerek beklediği itibara anlamı taşır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.