Rüyada “ Kendini Hamile ” Görmek

Kendini Hamile
Rüyada kendini hamile görmek, rüya sahibi için hayırlara vesile olan bu rüya kişinin yaşamını rahat, huzurlu ve sakin bir şekilde yaşamasına vesiledir.

Rüyada kendini hamile görmek, rüya sahibi için hayırlara vesile olan bu rüya kişinin yaşamını rahat, huzurlu ve sakin bir şekilde yaşamasına vesiledir. Bu rüyayı görenlerin hanelerine bolluk ve bereketin nail olmasına işaret eder. Rüyada kendini hamile görmek, kişinin uzun süredir özlemini çektiği olayların gerçekleşeceğine müjdeli havadisler alacağına delalet eder. Görülen bu rüya kişinin işlerinde canlanma yaşanacağına kişinin geçmişe ait borçlarından kurtulup rahat bir nefes alacağına rivayet olunur. Rüyada kendini halime görmek, kişinin hanesinde huzurun üstün gelmesine eşler arasında sevgi ve muhabbetin çoğalmasına yorulur. Bu rüyayı görenlerin şans ve talihinin artıp yüzünün güleceğine, neşeleceğine yorumlanır. Rüyada kendini hamile görmek, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Kendini Hamile Görmek Nedir

Rüyada kendini hamile görmek, istenilen bir olayın kısa zaman içersinde gerçekleşeceğine, arzu ve isteklere ulaşmaya işaret eder. Bu rüyayı görenlerin evli iseler hayırlı bir evlat beklentisine ve hane içinde mutluluğun daim olmasına delalet eder. Görülen bu rüya kişinin ticari yaşamında sabır ve sebat ederse gelecekte işlerinin büyümesine zenginleşip rahata ermesine rivayet olunur. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin yaşam enerjisini yenileyeceğine yorulur.

Rüyada Kendini Erkek Çocuğa Hamile Görmek

Rüyada kendini erkek çocuğa hamile görmek, rüya sahibinin yaptıkları ile çevreden övgü almasına, imrenilecek bir hayata nail olmaya işaret eder. Bu rüyayı görenlerin iş ve sosyal yaşamında güç ve kudrete nail olup istediği her şeye kolayca erişeceğine delalet eder. Aynı zamanda bu rüya kalabalık bir aileye mensup olmaya yorulur.

Rüyada Kendini Kız Çocuğuna Hamile Görmek

Rüyada kendini kız çocuğuna hamile görmek, kişi için hayra ve berekete sahip olmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin iş ve özel yaşamında neşesinin her daim yerinde olmasına eşinin kendisine karşı her zaman saygılı ve sevgi içersinde olacağına delalet eder.

Rüyada Bekar Kızın Hamile Olduğunu Görmesi

Rüyada bekar kızın kendini hamile görmesi, genç bir kızın bu rüyayı görmesi kısmet açıklığına ve muradının gerçekleşeceğine işaret eder. Bu rüyayı görenlerin yakın bir zaman içersinde iyi ahlaklı ailesini herşeyden üstün tutacak biri ile evlilik yaşamasına delalet eder.

Rüyada Nişanlı Kızın Kendini Hamile Görmesi

Rüyada nişanlı kızın kendini hamile görmesi, rüya sahibinin evliliğe adım atacağı kişi için doğru bir karar içersinde olmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin evlilik yaşayacakları kişi ile bir ömür boyu mutlu olacaklarına her daim birbirlerine karşı saygı içersinde olmalarına vesiledir.

Rüyada Kendini Hamile Görüp Sancı Çekmek

Rüyada kendini hamile görüp sancı çekmek, kişinin geçmiş yaşamına dair pişmanlıklar yaşamasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin günahlarından dolayı üzüntü içersinde olup tövbe etmek istediğine delalet eder.

Rüyada Erkeğin Kendini Hamile Görmesi

Rüyada erkeğin kendini hamile görmesi, kişinin yanlış yollar içersinde olmasına hatalı davranışlar sergileyip günaha bulaşmasına işaret eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.