Rüyada “ Kestane Ağacı ” Görmek

Kestane Ağacı
Nalan Savaş Rüya yorumu; Rüyada kestane ağacı görmek, rüyada kestane kavurmak, rüyada kestane görmek, rüyada kestane yemek rüyada kestane kabuğu görmek nedir.

Rüyada Kestane Ağacı Görmek; Rüyada kestane ağacı görmek  güçlü ve kudretli bir misafiri temsil eder. Aynı zamanda rüya sahibinin iş hayatında şansının ve kısmetinin açılacağına yorumlanır.

Rüyada Kestane Ağacı Dikmek; Rüyada kestane ağacı diktiğini görmek  kestane ağacı aile hayatı için çok güzel ve önemlidir, rüyasında kestane ağacı diktiğini gören kişinin evinde hem geçim hem de huzur vardır. Bol kısmete ve berekete işarettir.

Rüyada Kestane Kabuğu Görmek; Rüyada kestane kabuğu görmek mutlu olmaya, üne sahip olmaya, mutlu geleceğe, büyük kuvvete ulaşmaya, planların hayata geçeceğine, getirili işler yapacağına, maddi zorluklardan iyi duruma geçmeye işarettir.

Rüyada Kestane Toplamak; Rüyada kestane topladığını görmek kişinin çalışarak bir çok mala sahip olacağına, helal para kazanacağına, varlık ve berekete işaret eder. Ayrıca yeni iş kapılarında alınacak bol rızka işarettir.

Rüyada Kestane Görmek; Rüyada kestane görmek mal mülk sahibi, zengin, fakat inatçı ve ancak hile ile yola gelir bir adamla yorumlanır. Bir başka rivayete göre de  güçlük ve zahmetle kazanılan mala, Salih kimseye, vücut sıhhati ve uzun bir yolculuğa işarettir. Rüyada kestane görmek dini rüya yorumu için tıklayınız

Rüyada Kestane Yemek; Rüyada kestane yediğini görmek rüyada kışın kestane yemek bolluğa berekete, yazın kestane yemek ise zorlu geçecek bir döneme gireceğinize ve bu dönemi atlatmanız için biraz çaba sarf etmeniz gerektiğine işarettir.

Rüyada Kestane Kavurmak; Rüyada kestane kavurduğunu görmek  sorunlardan uzak olacağına, kazançlı zamanlara, sevince kavuşulacağına, üne sahip olunacağına, merhametli dosta, mutlu olmaya işarettir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.