Rüyada “ Kestane ” Görmek

Kestane
Zeynep Yağlı Rüya yorumu; Rüyada kestane görmek, rüyada kestane yemek, rüyada kestane kavurmak, rüyada kestane satmak, rüyada kestane şekeri görmek nedir.

Rüyada Kestane Görmek; Rüyada kestane görmek mal mülk sahibi, zengin, fakat inatçı ve ancak hile ile yola gelir bir adamla yorumlanır. Bir başka rivayete göre de; Rüyada kestane görmek, güçlük ve zahmetle kazanılan mala, Salih kimseye, vücut sıhhati ve uzun bir yolculuğa işarettir.

Rüyada Kestane Yemek; Rüyada kestane yediğini görmek rüyada kışın kestane yemek bolluğa berekete, yazın kestane yemek ise zorlu geçecek bir döneme gireceğinize ve bu dönemi atlatmanız için biraz çaba sarf etmeniz gerektiğine işarettir.

Rüyada Kestane Almak; Rüyada kestane aldığını görmek rüya sahibi kişinin evinde bereketinin artmasına, kazancının çoğalmasına, işinde saygı duyulan bir kişi haline geleceğine, başarıdan başarıya koşacağına ve ettiği duaların kabul olacağına delalet eder.

Rüyada Kestane Satmak; Rüyada kestane sattığını görmek genel olarak hayra yorumlanma maktadır.  Rüya sahibinin sağlığına dikkat etmediği takdirde ciddi bir şekilde hastalanacağına ve aile içinde vefat haberinin alınacağına yorumlanır.

Rüyada Kestane Kavurmak; Rüyada kestane kavurduğunu görmek sorunlardan uzak olacağına, kazançlı zamanlara, sevince kavuşulacağına, üne sahip olunacağına, merhametli dosta, mutlu olmaya işarettir.

Rüyada Kestane Aramak; Rüyada kestane aradığını görmek rüyayı gören kişinin ciddi anlamda sağlığının bozulacağına, sıkıntıya düşeceğine işarettir. Başka rivayete göre de mala mülke kazanca işarettir.

Rüyada Kestane Toplamak; Rüyada kestane topladığını görmek kişinin çalışarak bir çok mala sahip olacağına, helal para kazanacağına, varlık ve berekete işaret eder. Ayrıca yeni iş kapılarında alınacak bol rızka işarettir.

Rüyada Kestane Ağacı Görmek; Rüyada kestane ağacı görmek güçlü ve kudretli bir misafiri temsil eder. Aynı zamanda rüya sahibinin iş hayatında şansının ve kısmetinin açılacağına yorumlanır. Rüyada kestane ağacı görmek Dini rüya yorumu için tıklayınız…

Rüyada Kestane Ağacı Dikmek; Rüyada kestane ağacı diktiğini görmek kestane ağacı aile hayatı için çok güzel ve önemlidir, rüyasında kestane ağacı diktiğini gören kişinin evinde hem geçim hem de huzur vardır. Bol kısmete ve berekete işarettir.

Rüyada Kestane Şekeri Görmek; Rüyada kestane şekeri görmek  yakın bir kişiden mal almaya yeni bir işe yönelmeye başka bir rivayete göre de zahmetle kazanılacak kazanca işarettir.

Rüyada Pişmiş Kestane Görmek; Rüyada pişmiş kestane görmek zahmet çekerek özlediği sevince, cefa ile birlikte umduğu zafere, yardım alarak ulaştığı ferahlığa, yenilgiden sonra hayalini kurduğu mutluluğa yorumlanmaktadır.

Rüyada Kestane Kabuğu Görmek; Rüyada kestane kabuğu görmek helal nimete, maddi sıkıntılardan iyi duruma geçmeye, bol berekete, huzurlu bir hayat süreceğine yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.