Rüyada “ Kıble ” Görmek

Kıble
Rüyada kıble görmek ya da rüyada kıbleyi aradığınızı görmeniz namaza yöneleceğinize ve Beytullah'ı ziyaret edeceğinize yorumlanır. hayır ve ferahlıktır. Rüyada kıbleye doğru yürüdüğünü gören kişi , helal kazanç elde eder yahut iman sahibi bir insan ile dünya evine girer.

Rüyada Kıble Görmek; Rüyada kıble görmek ya da rüyada kıbleyi aradığınızı görmeniz namaza yöneleceğinize ve Beytullah’ı ziyaret edeceğinize yorumlanır. hayır ve ferahlıktır. Rüyada kıbleye doğru yürüdüğünü gören kişi , helal kazanç elde eder yahut iman sahibi bir insan ile dünya evine girer. Kıbleye yönelmek her zaman ferahlık ve bolluğun habercisidir.

Rüyada Kıbleyi Göstermek; Rüyada kıbleyi göstermek yüksek ticari kazançlara, yüksek mevkiye yükseleceğine, mutluluğa kavuşmaya, külfetsiz kazanılan rızka yüksek ticari kazançlara, maddi sıkıntılardan uzak durmaya, hayali kurulan bir başarıya, imrenilen güce ermeye, tertemiz nimete, tez zamanda alınacak müjdeli değişimlere yorumlanmaktadır.

Rüyada Kıble Aramak; Rüyada kıble aramak zor bir durumla yüz yüze gelineceğine, düşmanlığını saklayan amire, kıymet yitirmeye, maddi probleme, can sıkıcı vaziyete gelmeye işaret eder. Başka bir değişle rüyada kıble aramak şöhrete sahip olunacağına, hayırlı arkadaşa, eşiyle yaşamaya, mutluluğu bulmaya, sevince kavuşulacağına, feraha, hak edilen kuvvete, alın teriyle elde edilen ganimete, güzel talihe işaret eder.

Rüyada Yanlış Kıblede Namaz Kılmak; Rüyada yanlış kıblede namaz kılmak problemlerden uzak bir hayat sürdüreceğine, kısa sürede alınacak iyi havadise, mutluluğa, kendisini sevenlerle mutlu olmaya, parasal yükü bulunan insandan kurtulmaya, dostluklarında başarıya, güzel işler yapacağına, duygusal hayatın iyi olacağına, fakirlikten iyi duruma geçmeye, bol berekete, isteklerin hayata geçeceğine delalettir. Ayrıca Rüyada yanlış kıblede namaz kılmak istenmeyen bir durumla yüz yüze gelineceğine, huzurunun bozulacağına, kötü huylu bir düşman eliyle fenalık görmeye de işarettir.

Rüyada Kıbleyi Yanlış Göstermek; Rüyada kıbleyi yanlış göstermek rüyada kıbleyi yanlış gösterdiğini gören kişi namaz ehli birini haram mala teşvik edeceğine yorumlanır. Rüyada kıbleyi ters göstermek haram mal ya da yalancılıkla tabir edilir.Hayra yorumlanmayan rüya şeklidir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.