Rüyada “ Kiler ” Görmek

Kiler
Rüyada kiler görmek hile ile yorumlanır. Kişinin içinde gizlediği iyi ve kötü niyetlere, ahlak ve tabiatının güzellik ve çirkinliğine, Kullanılmayan kiler niyet ve istek yenilemeye, Kiler bazen hileli işe yahut hileyi amaçlayan söz ve davranışlara delalet eder.

Rüyada Kiler Görmek; Rüyada kiler görmek hile ile yorumlanır. Kişinin içinde gizlediği iyi ve kötü niyetlere, ahlak ve tabiatının güzellik ve çirkinliğine, Kullanılmayan kiler niyet ve istek yenilemeye, Kiler bazen hileli işe yahut hileyi amaçlayan söz ve davranışlara delalet eder.

Rüyada Erzak Dolu Kiler Görmek; Rüyada erzak dolu kiler görmek bekar için evlenmeye işarettir. Rüyada erzak dolu kiler olduğunu görmek rüya sahibinin içinde gizlediği iyi ve kötü şeylere, ahlak ve tabiatının güzellik ve çirkinliğine yorumlanır.

Rüyada Boş Kiler Görmek; Rüyada boş kiler olduğunu görmek ev sahibinin  kendisinden istenilen şeyi yerine getiremeyeceğine işarettir. Maddi ve manevi anlamda huzursuzluğa, sıkıntıya düşmeye, üzüntüye işarettir.

Rüyada Kullanılmayan Kiler Görmek; Rüyada kullanılmayan kiler olduğunu görmek  kişide meydana gelen davranış değişikliğine, yeni açılımlar yapılacağına ve bu yapılanların hayırlı değişiklikler olacağına yorulur.

Rüyada Erzak Görmek; Rüyada erzak dolabı görmek bolluğa ve berekete işarettir. Rüyada erzak yüklü bir araç görmek bolluğa, o araçtan erzakların eve taşındığını görmek o ev halkının mutluluk içinde yaşayacaklarına, erzakların evden çıkarılarak başka bir yere taşındığını görmek, sıkıntıya, çarşıdan bazı erzak satın alıp eve getirdiğini görmek, fakirlere yardım edilmesi gerektiğine delalet eder.

Rüyada Erzak Almak; Rüyada erzak aldığını görmek yetenek sahibi bir kişiye, mutlu günlere, gönül ilişkisinin yolunda olduğuna, karmaşadan uzak bir hayatı olacağına, mal varlığına gelecek berekete, parasal yükü bulunan bir kimseden uzaklaşmaya, mutluluğa, üne sahip olunacağına, vefalı arkadaşa, paranın temiz olacağına, yeminine bağlı duracağına işaret eder.

Rüyada Erzak Yüklü Araç Görmek; Rüyada erzak dolu araç olduğunu görmek şana ermeye, ticari kazancı yüksek yatırımlar yapacağına, sevince kavuşmaya, helal ganimete, fakirlikten iyi duruma geçmeye, yakın zamanda alınacak mutlu edici habere, huzur bulmaya, hayırlı uğraşlara işarettir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.